Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 31
Like Tree7Likes

Thread: Strikers για τα πανηγυρια.

  1. #1
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833

    Strikers για τα πανηγυρια.

    5 νεους Strikers αποκτησαν οι 2 ομαδες μας παλι φετος. Όχι μπαζα αλλα από τους ακριβους γρηγορους fasttrainers απ αυτους τους πολύ ακριβους που βγαινουν μονο τα ξημερώματα. (Ναι ξυπναω νωρις για να αγορασω) Ολοι τους μετα από 8 αγωνες (3 αγ. στο προ, 2 αγ. στο CL και 3 αγ. κυπελου) είναι ακομη αγκολοι. Καινουριες μοδες βγαζει το game και σκοραρουν οι αμυντικοι και οι μεσοι?? Κατι ξερουν λοιπον οι Σερβοι που βγαζουν DC με special ability σε scorer one to one και strikers με ability αμυντικοι για κεφαλιες!!! Και ξαναλεω!! Τιποτα δεν είναι τυχαιο στο game!!

  2. #2
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    μια είναι η λύση
    παίζεις με αμl amr και 1 st μπροστά -έτσι για να απασχολεί τους αμυντικούς
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #3
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Ναι σωστος, αλλα μερικες φορες το στησιμο του αντιπαλου τα δυσκολευει τα πραγματα. Δεν είμαι απ αυτους που παιζουν παντα με στανταρ συστημα. Το αλλαζω.

  4. #4
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    και γω αλλάζω, απλώς όπως είναι το θέμα με τους ST αποφεύγω συστήματα που στηρίζονται αποκλειστικά σε αυτούς , πχ
    4-3MC-3ST
    4-4-2 ND

    μπορεί να παίξω (πιο επιθετικά ) με AML-AMR-AMC-ST ή hexagon AMR-AML-ST-ST)
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  5. #5
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    και γω αλλάζω, απλώς όπως είναι το θέμα με τους ST αποφεύγω συστήματα που στηρίζονται αποκλειστικά σε αυτούς , πχ
    4-3MC-3ST
    4-4-2 ND

    μπορεί να παίξω (πιο επιθετικά ) με AML-AMR-AMC-ST ή hexagon AMR-AML-ST-ST)
    συμφωνω να προσθεσω και οι μεσοι τα πανε καλα π.χ εχω αυτο τον μεσο αμραν 2 σαιζον την πρωτη
    σαιζον μου εβγαζε 7 την δευτερη του κανω προπονηση και σε νεα θεση dmc και μου εβγαζε 8 τωρα ειτε
    τον βαλω dmc η mc μου βγαζει 9,10
    Strikers για τα πανηγυρια.-screenshot_4.png

  6. #6
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    να υποθέσω ότι τον έχεις και στα κόρνερ οπότε παίρνει καλούς βαθμούς επειδή σου βγάζει και άσιστ
    Nick Lizas likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  7. #7
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    να υποθέσω ότι τον έχεις και στα κόρνερ οπότε παίρνει καλούς βαθμούς επειδή σου βγάζει και άσιστ
    τις πιο πολλες ασιστ τις βγαζει αλλος
    Strikers για τα πανηγυρια.-screenshot_5.jpg
    amr,mr
    nikolgiorgos likes this.

  8. #8
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Οι βαθμολογιες παλι ειναι τελειως ασχετες απο τα γκολ. Αμα παρακολουθησεις εδω στο φορουμ τις ηττες που ποσταρω καθε λιγο και λιγακι εχω παντα καλυτερες βαθμολογιες αλλα παρ ολα αυτα χανω. Αρκει ο αντιπαλος GK να κατεβασει τα ρολλα, να κανει ας πουμε 12 αποκρουσεις(προσφατη δημοσιευση) οποτε τo 10 του dmc μας τo βαζουμε στον... γκουχ.. γκουχ μας. Φιλικα παντα φιλε Nik, και με ολο το θαρρος.
    Nick Lizas likes this.

  9. #9
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by Nick Lizas View Post
    συμφωνω να προσθεσω και οι μεσοι τα πανε καλα π.χ εχω αυτο τον μεσο αμραν 2 σαιζον την πρωτη
    σαιζον μου εβγαζε 7 την δευτερη του κανω προπονηση και σε νεα θεση dmc και μου εβγαζε 8 τωρα ειτε
    τον βαλω dmc η mc μου βγαζει 9,10
    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_4.png 
Views:	34 
Size:	76.9 KB 
ID:	67865
    Τρεις παικτες με 10αρια δεν ειχα ποτε, ever ever ever στα 5 χρονια που παιζω, ουτε καν σε φιλικο με ομαδα με 25 κατηγοριες κατω!

  10. #10
    Rookie nickosps's Avatar
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    79
    Καλημέρα σε όλους! Μην είστε απόλυτοι σε αυτά που λέτε (και το λέω εγώ που έχω γκρινιάξει στο παρελθόν για κληρώσεις CH.L. κλπ). Δεν είναι όλοι οι strikers ίδιοι. Παράδειγμα ο παρακάτω, με Μ.Ο. 0,56 γκολ/αγώνα που έχει και "βαρύ όνομα"
    Strikers για τα πανηγυρια.-drogba.jpg
    Σημείωση: παίζω σχεδόν πάντα με 2 strikers...

Page 1 of 4 123 ... LastLast