Page 14 of 20 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast
Results 131 to 140 of 196
Like Tree63Likes

Thread: Καμιά καλή μεταγραφή κάνατε ?

  1. #131
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Πρωτη μερα μεταγραφων σημερα και απ τα ξημερωματα οι μεταγραφες εχουν μονο 4αστερους. Κατηγορια 14. Τι κολληματα τραβαει η Nordeus ωρες ωρες.... Αμα δεν βγαλουν παικτες να χαλασει τοκενς σημερα ο κοσμος ποτε θα βγαλουν οι μαμακες??

  2. #132
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Αυτη την σαιζον θα μεινω κατηγορια και πηρα 1 τερματοφυλακα και χθες βρηκα ενα 4στερο στρικερ
    18 χρονο αλλα φαινοταν γρηγορος και με δικαιωσε με 68 πρασινα εγινε εξαστερος
    ο αλλος ο τερματοφυλακας που πηρα σημερα απο 5αστερος με 23 πρασινα εγινε 6αστερος
    γρηγορος και αυτος ,τον στρικερ τον πηρα με 1 τοκεν ευκολα χθες τον τερματοφυλακα εδω ημουν
    τυχερος και θα σας πω γιατι κατα τις 6,30 που μπηκα η φιλη η αγγλιδα εχε μπει πρωτη μπαινω και
    εγω δευτερος πριν μμπουμε στα νοκ αουτ μπαινει και ενας κινεζος με απιστευτο μπατζετ και λεω την κατσαμε την βαρκα
    λεω ασε να παω μεχρι 10 τοκεν γρηγορος τερματοφυλακας και με ειδικοτητα αξιζει η αγγλιδα παει μεχρι 5 τοκεν τα παραταει
    και μενω με τον κινεζο εγω τον αφηνω να χτυπαει πρωτος, και χτυπαω στο τελευταιο δευτερολεπτολεπτο τωρα κοιταχτε τι εγινε στο 8 τοκεν
    αυτος εχει κτυπησει νωρις ,εγω οπως παντα στο τελευταιο δευτερολεπτο αυτος βιαζεται και ενω εχει περασει στον επομενο γυρο ξαναχτυπαει μαζι μου
    στο τελευταιο δευτερολεπτολεπτο ,κοιτα να δεις λεω απο μεσα μου αυτος νομιζει οτι εχει χτυπησει για τον επομενο γυρο και δεν θα χτυπησει περνανε τα λεπτα
    φτανουμαι στο τελευταιο δευτερολεπτο κτυπαω οπως παντα και νικη δεν το πιστευα οτι τον πηρα πρεπει να σπασε το λπ τοπ το κινεζακι χα χα χα
    Καμιά καλή μεταγραφή κάνατε ?-screenshot_122.jpgΚαμιά καλή μεταγραφή κάνατε ?-screenshot_123.jpg

  3. #133
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    εκτός αν έφαγε κανένα connection lost
    χαχα
    και αυτά στο πρόγραμμα είναι
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  4. #134
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135

    Καμιά καλή μεταγραφή κάνατε ?

    Δημοπρασίες δυστυχώς δεν αξίζει να μπεί κάποιος τις πρώτες 7-8 μέρες, οι ασιάτες μαλακίζονται με τα τόκεν...
    Ευτυχώς έκανα μια προσφορά σήμερα για dl-dc-dr, και τα δύο πόδια, κεφαλοσφαιριστή, 99% και ο ιδιοκτήτης μου τον έδωσε με +1 token...
    Τώρα πάμε για μεσοεπιθετικό...


    Sent from my iPad using Tapatalk
    Nick Lizas likes this.

  5. #135
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    ναι ε ? καλή ευκαιρία
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  6. #136
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Ξύπνησα σήμερα που λέτε παιδιά με τον σεισμό στις 6 παρά δέκα περίπου και λέω "ωπ τρομερή ευκαιρία να μπω να βρω κανά καλό Nordgen, να κάνω ανανέωση του ρόστερ ωραία κι όμορφα". Έλα όμως που δεν...Τουλάχιστον όχι κάτι εξαιρετικό όπως την προηγούμενη που είχα βρει 90+ διθεσίτη κεντρικό αμυντικό.

    Βρήκα λοιπόν τον 18χρονο Ιρανό Mehdi Bakhsi. 74% μεν αλλά με SA. Είδα ότι δεν τον χτύπησε κανείς και μπήκα στο τέλος, αμαρτία θα ήταν πιστεύω να χαθεί. Φαίνεται λοιπόν πως είναι fast trainer μιας και με μία προπόνηση κι ένα ματς κυπέλλου (όπου ήταν MVP με 1 γκολ και 1 ασίστ) ανέβηκε στο 75%.
    Καμιά καλή μεταγραφή κάνατε ?-screenshot_20170206-120910.jpg
    Καμιά καλή μεταγραφή κάνατε ?-screenshot_20170206-122700.jpg
    Καμιά καλή μεταγραφή κάνατε ?-screenshot_20170206-122545.jpg

    Επίσης πήρα τους εξής:
    Καμιά καλή μεταγραφή κάνατε ?-screenshot_20170206-120854.jpg
    Καμιά καλή μεταγραφή κάνατε ?-screenshot_20170206-120903.jpg
    Καμιά καλή μεταγραφή κάνατε ?-screenshot_20170206-120917.jpg
    Καμιά καλή μεταγραφή κάνατε ?-screenshot_20170206-120923.jpg

    Οι 2 πρώτοι για αναπληρωματικοί κυρίως, οι άλλοι 2 θα παίζουν τακτικά, αν όχι πάντα.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  7. #137
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135
    Δυστυχώς για μια ακόμα αρχή σαιζόν, οι δημοπρασίες είναι εντελώς απρόσιτες...
    Κάθε ηλίθιος Ασιάτης που νομίζει ότι θα φτιάξει τη μικτή κόσμου σε 2 ώρες, πετάει τα τόκεν σα κουμπιά κι όποιον πάρει ο Χάρος... (Πιθανώς και με ψεύτικα τόκεν)
    Αν δεν μπουν καποες φραγές από τη Nordgen, το παιχνίδι στο συγκεκριμένο θέμα θα χάσει εντελώς το νόημα του...
    Θα μπορούσαν πχ να μην επιτρέπουν τη συμμετοχή σε παραπάνω από 5 δημοπρασίες τη μέρα...


    Sent from my iPad using Tapatalk

  8. #138
    Pro dsio's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Athens
    Posts
    844
    Τι εννοείς με το "ψεύτικα τόκεν";

  9. #139
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135
    Από διάφορα cheat που κατά καιρούς κυκλοφορούν...


    Sent from my iPad using Tapatalk

  10. #140
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Μαλλον εισαι ατυχος σε κακο σερβερ δεν εχω τετοια θεματα, με την κινα παντως εχουμε μεγαλη διαφορα ωρας αρα προσαρμοσου και βρες τις ωρες που ριχνουν τουφες και προσπαθησε να αγορασεις τότε

Page 14 of 20 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast