Page 17 of 20 FirstFirst ... 71516171819 ... LastLast
Results 161 to 170 of 196
Like Tree63Likes

Thread: Καμιά καλή μεταγραφή κάνατε ?

  1. #161
    Rookie
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    130
    σε εμένα δύσκολα μπορώ να βρω καλούς παίκτες έτσι εάν πέσει κανένας γίνετε χαμός έτσι και μετά το περσινό κάζο παίρνω αρκετούς 3άστερους που λήγει το συμβόλαιο την ίδια σεζόν

  2. #162
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Τελικά όντως νομιζω φέτος κυκλοφορεί πιο πολύ nordgen απο το συνηθισμένο.

    Επειδή πούλησα αρκετούς μέσω διαπραγματεύσεων, μπήκα να βρω κανενα μπακαπ για προπονήσεις και για την 11αδα όταν θέλω να χάσω μιας και μένω λεβελ.

    Τους πήρα με ενα τοκεν, κανένας μέσα.
    Αν είχα έστω και εναν αντίπαλο θα αφηνα να τον πάρει γιατί δεν θέλω να τρώω χρησιμους παίκτες για αλλους..

    Νομίζω θα βγάλω 5-6 τοκεν απο τον καθένα.
    Οχι οτι τα έχω αναγκη αλλά μ αρέσουν οι αγοραπωλησίες τι κάνουμε

    Καμιά καλή μεταγραφή κάνατε ?-screenshot_2017-03-15-08-35-26-774.jpg
    Last edited by Cloverfield; 03-15-2017 at 09:45 AM.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  3. #163
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    Δεν θα δειξω παικτη που αγορασα στην τρεχουσα σεζον,αλλα εναν παικτη που πηρα την προηγουμενη σεζον.Και το κανω επειδη θεωρω οτι τετοιες περιπτωσεις-συμφωνα με οτι εχω αντιμετωπισει μεχρι τωρα-αποτελουν ενα 25-30%.Τον πηρα την προηγουμενη σεζον στο 97% και εφτασε την ιδια σεζον στο 120%.Την τρεχουσα ξεκινησε απο το 100% και ειναι στο 109% και αυτα χωρις ατομικη προπονηση.Οτι πηρε απο παιχνιδια και ομαδικες καθημερινες προπονησεις.Τον χρησιμοποιω αμιγως ως AML σε 4-5-1v και πολυ λιγοτερο με μια αναλογια 80/20 ως ST.
    Μακαρι να πεφταμε διαρκως πανω τους αλλα...
    Καμιά καλή μεταγραφή κάνατε ?-screenshot_1.jpgΚαμιά καλή μεταγραφή κάνατε ?-screenshot_2.jpgΚαμιά καλή μεταγραφή κάνατε ?-screenshot_3.jpg
    Last edited by Jorge Volos; 03-15-2017 at 07:49 PM.
    Nick Lizas and nichio like this.

  4. #164
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    διαβάζω από δω και από κει ότι το πρωί δεν είχε καθόλου νέους "γρήγορους".
    Τι έγινε, εσείς βρήκατε τίποτα ?
    Εμένα είχε 5* πολλούς αλλά από άλλες ομάδες.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  5. #165
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    τα ιδια και σε μενα μαλλον μαζι με τα βιντεο κοψανε και τους γρηγορους

  6. #166
    Newbie Slyz21's Avatar
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    14
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    διαβάζω από δω και από κει ότι το πρωί δεν είχε καθόλου νέους "γρήγορους".
    Τι έγινε, εσείς βρήκατε τίποτα ?
    Εμένα είχε 5* πολλούς αλλά από άλλες ομάδες.
    Εμενα ειχε παρα πολλους γρηγορους το πρωι στις 6-7 αλλα δυστυχως ειχε και παρα πολλους online, ισως επειδη εκτος απο 1η μερα της σεζον ειναι και Κυριακη σημερα με αποτελεσμα να μην μπορεσω να τσιμπησω κατι το αξιοπιστο. Αυτοι οι τουρκαλαδες που εχω μπλεξει σκανε 25+Tokens σε καθε nordgen

    Στάλθηκε από το GT-I9301I μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  7. #167
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135
    Κλασικά όπως κάθε αρχή σαιζόν, γίνεται της τρελλής στις δημοπρασίες.... Εγώ πλέον μετά τη 2η βδομάδα ψάχνομαι, έτσι κι αλλιώς οι περισσότεροι είναι πεσμένοι λόγω ανόδου...


    Sent from my iPad using Tapatalk

  8. #168
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    νωρις το πρωι αγορασα με 5 τοκεν τον παρακατω dc και επειδη παρακολουθουσα ολη μερα την αγορα,ηταν ο μοναδικος που κυκλοφορησε και τον πηρα.εχει γεμισει ο τοπος σαπακια,περιμενω να στρωσουν τα πραγματα.
    Καμιά καλή μεταγραφή κάνατε ?-screenshot_1.jpg

    κι εδω ειναι η πιο αστοχη αγορα που εκανα στη μεχρι τωρα διαδρομη μου.τον αγορασα την προηγουμενη σεζον απο τον κηνυγο(69 τοκεν).δεν εκανε παιχνιδι με πανω απο 7,5 βαθμολογια.ο ορισμος του τρισαθλιου.οσες φορες τον εβαζα βασικο,τοσες φορες με δικαιωνε που τον ειχα στον παγκο.ειπα μηπως μου βγει φετος,αλλα τα ιδια σκατα θα ειναι.μακρια απο τετοιους.
    Καμιά καλή μεταγραφή κάνατε ?-screenshot_2.jpg
    Cloverfield likes this.

  9. #169
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Edit
    Και οι δυο ομαδες ειχαν αρκετους nordgens γρήγορους το πρωι 5αστερους, ασχετως αν δεν αγορασα.
    Οσες φορες πρωτη μερα δεν εδινε τπτ, τις 2 επομενες μερες πρωινες ωρες εδινε, αρα κοιταχτε μια αυριο
    /Edit

    Μόλις μια μεταγραφή φετος και για τις 2 ομαδες μιας ειναι πληρη τα ροστερ για αυτη τη χρονιά.
    18χρ, γρηγορος, dc/dr, 96%, αγορά με ενα τοκεν. Ξύπνησα μες τον ύπνο μου τον χτύπησα και ξαναεπεσα για ύπνο.

    Εβαλα και τοίχος τον εκανα και 7αστερο και αν και ειναι 1,78 μου γεμιζει πολυ το ματι και νιωθω πως θα τον εχω για πολλες σεζον.

    Καμιά καλή μεταγραφή κάνατε ?-2017-04-02-23.51.33.jpg
    Last edited by Cloverfield; 04-02-2017 at 08:57 PM.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  10. #170
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    Ρε για κοτσύφια βγήκαμε ή για να κάνουμε μεταγραφές?
    Δεν κυκλοφορεί τίποτα.Έχει γεμίσει ο τόπος ψοφίμια.Άντε να δούμε πότε θα σοβαρεψουν τα πράγματα

Page 17 of 20 FirstFirst ... 71516171819 ... LastLast