Page 18 of 20 FirstFirst ... 81617181920 LastLast
Results 171 to 180 of 196
Like Tree63Likes

Thread: Καμιά καλή μεταγραφή κάνατε ?

  1. #171
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    μόλις μια μεταγραφή φετος και για τις 2 ομαδες μιας ειναι πληρη τα ροστερ για αυτη τη χρονιά.
    18χρ, γρηγορος, dc/dr, 96%, αγορά με ενα τοκεν. ξύπνησα μες τον ύπνο μου τον χτύπησα και ξαναεπεσα για ύπνο.
    τι ώρα ακριβώς τον πήρες ? γιατί την περασμένη σεζόν έβγαζε γρήγορους και διάφορες ώρες

    κι εδω ειναι η πιο αστοχη αγορα που εκανα στη μεχρι τωρα διαδρομη μου.τον αγορασα την προηγουμενη σεζον απο τον κηνυγο(69 τοκεν).
    μην παίρνεις st από κυνηγό.
    να παίρνεις προτεινόμενο st + aml/amr/amc.
    αυτοι και αν δεν σκοράρουν σαν φορ, τουλάχιστον παίζουν καλά στην άλλη θέση.
    τα τόκεν είναι σχεδόν ίδια και είναι και πιο νέοι.

  2. #172
    Rookie
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    78
    Εγω ακόμα δεν έχω κάνει μεταγραφή. Ευτυχώς έπεσα με εύκολη ομάδα στο κύπελλο και θα αποκτήσω αύριο παίκτες μπας και έχω τυχερή κλήρωση στο πρωτάθλημα . Αυτό που έχω να πω ειναι ότι πάω για 4 παίκτες με την 1η ομάδα τους μαχητές (απο παλιά όχι απο το survivor χαχαχα) μπήκα πριν από λιγο κατι σαπακια υπήρχαν στην αγορά και δεν ασχολήθηκα. Μπήκα μετα με την 2η ομάδα μου είχε κατι καλους αλλά μόνο έναν 20χρονο που είχε πόνταρε κάποιος που είχε κάνει τρεμπλ και δεν ασχολήθηκα μετά. Δεν υπάρχει κινητικότητα μεγάλη απο ότι βλεπω σήμερα σαν χθες αύριο θα μπω απο νωρίς στις 6 για δυο λογους γιατι τοτε όλοι κοιμούνται και μήπως βγουν οι γρήγοροι του συστήματος.

  3. #173
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Quote Originally Posted by Ποσιδονας View Post
    τι ώρα ακριβώς τον πήρες ? γιατί την περασμένη σεζόν έβγαζε γρήγορους και διάφορες ώρες
    6.30 πουρνό
    Ποσιδονας likes this.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  4. #174
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Γιατί δεν περίμενα λίγο; Πως θα γίνει πως θα γίνει να τον αγοράσω τώρα;

    Καμιά καλή μεταγραφή κάνατε ?-screenshot_20170404-125903.jpg

    Καμιά καλή μεταγραφή κάνατε ?-screenshot_20170404-125912.jpg


    Γιατί να μην έχουμε προσφορές για tokens σαν μια κανονική χώρα της Ε.Ε.;
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  5. #175
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    79Τ για 21 χρονών παίκτη ? δεν αξίζει

  6. #176
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    Quote Originally Posted by Ποσιδονας View Post
    79Τ για 21 χρονών παίκτη ? δεν αξίζει
    Ναι ίσως είναι αρκετά,αλλά τον παίρνεις έτοιμο 7αστερο ,διπλοθεσίτη και με special ability.Οπότε πάει ίσως και για 3 σεζόν.Αν έπαιρνες 18αρη,για να τον φτιάξεις όπως τον παραπάνω πάλι έπρεπε να δώσεις ένα σκασμό τόκεν για να αγοράζεις rest packs.Περίπου μια ή άλλη έρχεται

  7. #177
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    όμως ειδικότητα φαουλίστα ?
    μπα, θα προτιμούσα με κεφαλιές ή τείχος.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  8. #178
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Τον άλλον recommended που είχα πάρει dl/dml με ειδικότητα φάουλ τον έχω ακόμη και δεν το μετάνιωσα ποτέ. Βέβαια με 20 κάτι κι όχι 79 τόκεν αλλά όπως και να'χει δεν τα έχω κι ούτε πρόκειται να τα βρω στις 14-15 ώρες που απομένουν οπότε να'χαμε να λέγαμε χαχα.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  9. #179
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    Πρωι πρωι επεσε προταση απο τον βοηθο και ηταν οτι ακριβως εψαχνα,φυγανε 79T βεβαια αλλα εχω εκφραστει γι αυτο σε προηγουμενο post.Με την πρωτη προπονηση επιασε το εβδομο.Εχω τη βεβαιοτητα πως θα τα παμε καλα.
    Καμιά καλή μεταγραφή κάνατε ?-screenshot_3.jpg
    Καμιά καλή μεταγραφή κάνατε ?-screenshot_4.jpg
    Last edited by Jorge Volos; 04-05-2017 at 06:26 PM.
    nikolgiorgos likes this.

  10. #180
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Ωπα σου έδωσε κρυφό κυνηγό ειδικη; μια χαρά....
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

Page 18 of 20 FirstFirst ... 81617181920 LastLast