Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 33
Like Tree5Likes

Thread: Τροφη για σκεψη Νο2.

  1. #21
    Apprentice dragonomicon's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    https://t.me/pump_upp
    Posts
    195
    Ο κυριότερος είναι για μένα αυτός, πάρε ένα πολύ καλο παράδειγμα του παίχτη μου με έναν απο την αγορά κυνηγός ποιότητας 108% και ο δικός μου 100% για τα lvl μου. Θα διαπιστώσεις οτι αν η ομάδα σου απαρτίζεται απο 11 σα κ αυτόν έχεις μια ομάδα οφθαλμαπάτη μπροστά σου και όχι μια ομάδα ουσίας....Τροφη για σκεψη Νο2.-screenshot_40.jpg
    Last edited by dragonomicon; 11-15-2016 at 09:28 PM.

  2. #22
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Συναδελφε Λιμενικε, δεν εχω ουτε εναν παικτη απο κυνηγο. οποτε τζαμπα οι επεξηγησεις. Το 99% των παικτων μου ειναι Nordgens η απο τις ακαδημιες μου, με φωρτωμενα τα χαρακτηριστικα που θελω εγω. με πρασινα βαλιτσακια.

  3. #23
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    πως να βγάλεις πολλά γκολ μετά (αγνόησε τις 8 αποκρούσεις του, αυτό είναι άλλο).
    Xαχαχαχαχχα φιλε δεν θελω να βαλω πολλα γκολ. 1 μονο θελω να βαζω χωρις να με νικανε οι 2-3 αστεροι αντιπαλοι. Μπορω???
    Και τους τερματοφυλακες γιατι τους βγαζετε συνεχεια στην απεξω?? Δεν ξερω αν το εχετε καταλαβει αλλα αυτοι και μονο διαμορφωνουν το αποτελεσμα. Πηρε το τερμα σου 4,9??? Το εχασες το ματς no matter what. Πηρε το τερμα σου 9??? Ασε τους πολυαστερους επιθετικους του αντιπαλου να χτυπιουνται. Το πηρες το ματσακι. Τι μου λετε τωρα εσεις για συστηματα και τακτικες..........

  4. #24
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by Nikose View Post
    Xαχαχαχαχχα φιλε δεν θελω να βαλω πολλα γκολ. 1 μονο θελω να βαζω χωρις να με νικανε οι 2-3 αστεροι αντιπαλοι. Μπορω???
    Και τους τερματοφυλακες γιατι τους βγαζετε συνεχεια στην απεξω?? Δεν ξερω αν το εχετε καταλαβει αλλα αυτοι και μονο διαμορφωνουν το αποτελεσμα. Πηρε το τερμα σου 4,9??? Το εχασες το ματς no matter what. Πηρε το τερμα σου 9??? Ασε τους πολυαστερους επιθετικους του αντιπαλου να χτυπιουνται. Το πηρες το ματσακι. Τι μου λετε τωρα εσεις για συστηματα και τακτικες..........
    για κανε ποστ τα χαρακτηριστικα καποιων παικτων σου για να ξερουμε τι λεμε

  5. #25
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Oριστε.

    Τροφη για σκεψη Νο2.-players.jpg

    Τροφη για σκεψη Νο2.-players2.jpg

  6. #26
    Apprentice dragonomicon's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    https://t.me/pump_upp
    Posts
    195
    Αυτό λέω κ εγώ Νίκο, ουτε εγω εχω παίχτη απο κυνηγούς.. Τους εχω φτιάξει με βαλιτσάκια. Αλλά έχω φροντίσει να πάρουν εκεί που πρέπει. Επίσης να σου αναφέρω οτι ίσως να εχεις επενδύσει σε λάθος παίχτες. Αυτό το εχεις σκεφτεί; λοιπον για να μη μακρυγορούμε και γινόμαστε κουραστικοί η πρότασή μου ειναι η εξης: διώξε τα παντα. Μείνε στην ιδια κατηγορία, φρόντισε να βρείς απο τωρα ακόμα που ειναι αρχή 2 ενδεκάδες. Μη βιαστείς... Εχεις ολη τη σεζον μπροστά σου. Προσοχή μην ανεβεις κατηγορια, σημαντικό! Αφου λοιπόν φτιαξεις τις ενδεκάδες σου, ξεχωρισε τις σε πρωτη κ δευτερη. Βαζε τη δευτερη να παιζει κ να χανει και την πρωτη χρησιμοποιησε τη στα κυπελλα κανονικα και προπονηση. Στην επομενη σεζον θα αλλαξουν ολα... Βασικη προυποθεση πριν κανεις οτιδηποτε. Βρες τι συστημα θες και υποστηριξε το. Φτιαξε τις ενδεκαδες σου πανω του. Συναδελφικά.....!
    Nikose and Nick Lizas like this.

  7. #27
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Προς το παρον λεω να βρω εναν τερματοφυλακα που να μην εχει μεσο ορο 5-6. (αν και ειμαι ηδη στον 3ο) Οταν λοιπον βρω εναν και συνεχισουν τα κουλα, θα σκεφτω πολυ σοβαρα την προταση σου.

  8. #28
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Kαι συνεχιζουμε με τη δευτερη ημερα του προ. Ακομη ενα "τελειως φυσιολογικο" αποτελεσμα. Μαλλον γιναμε managers το βραδυ στον υπνο μας φιλε Alex.


    Τροφη για σκεψη Νο2.-screenshot_3.jpg

    Τροφη για σκεψη Νο2.-screenshot_5.jpg
    Last edited by Nikose; 11-16-2016 at 06:29 PM.
    Cloverfield likes this.

  9. #29
    Rookie
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    60
    Καλησπέρα τα παιδιά,

    Μία διόρθωση: σε πέντε σεζόν: 3 πρωταθλήματα, 3 κύπελλα και 1 C.L. (2 double). Μέτρησα λάθος... Βέβαια δικαιολογούνται οι επιτυχίες μιας και είμαι πολύ μικρό level.
    Nikose likes this.

  10. #30
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Eλα να συνεχιζουμε!!! 3ος αγωνας στο προ!!!!!!! "Απολυτως φυσιολογικο" το αποτελεσμακαι σημερα 3 στα 3 λεμε!!!!!
    Βρε αυτο το team management να ερχετε και να φευγει.....μυστηρια πραματα ρε παιδι μου!!! Προβλεπω ενα "απολυτως φυσιολογικο" πρωταθλημα παλι!!!

    Τροφη για σκεψη Νο2.-screenshot_16.jpg
    Last edited by Nikose; 11-17-2016 at 06:32 PM.

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast