Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 82
Like Tree102Likes

Thread: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 89

  1. #21
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Μεγάλη ανατροπή, μεγάλη νίκη εδραίωσης στην 1η θέση του πρωταθλήματος απέναντι στην θεωρητικά πιο δυνατή ομάδα του πρωταθλήματος.
    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 89-untitled1234567890.jpg

    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 89-untitled1234567890123.jpg

    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 89-screenshot_20170212-193345.jpg

    Το σύστημα που μου χάρισε την μεγάλη ανατροπή-νίκη

    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 89-screenshot_20170212-193336.jpg

    Οι αποδόσεις των παικτών

    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 89-untitled12345678901.jpg

    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 89-untitled123456789012.jpg
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  2. #22
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Εγώ σήμερα έπαιζα ματς κορυφής.

    Είχα αποφασίσει να μείνω level αλλά είπα να παίξω αυτό το ματς σοβαρά αλλά με μικρούς πειραματισμούς.
    Αν νικούσα θα έπαιζα την σεζόν κανονικά.
    Σε ήττα-ισοπαλία θα αποσυρόμουν και θα έμενα level.

    Αντίπαλος πολύ καλος 4-4-2nd έχουμε αναμετρηθεί άπειρες φορές. Τον κοντραρω καλά πάντα σε σύστημα.

    Ξεκινάω παίζοντας άμυνα και bonus άμυνα. Το τρώω στο 2΄ χαχα. Και τραυματισμός ενός key player.
    Λέω εδώ είμαστε.. υποπτευόμουν ότι το αμυντικά δεν πάει πολύ καλά τώρα τελευταία.

    Επίθεση, και high pressing λοιπόν κι όποιον πάρει ο χάρος.
    Ανατροπή 2-1

    Μπορεί το συμπέρασμα ακόμα να μην στέκει λόγω έλλεψης ποσότητας δειγμάτων.
    Παρατηρώ όμως από περσινή σεζόν ότι τα επιθετικά συστήματα πάνε καλύτερα.

    Δεν ξέρω.. θα δείξει αλλά αποφάσισα να παίξω την σεζόν κανονικά (θα μείνω level στην επόμενη) παίζοντας πιο επιθετικά.

    Για να δούμε...
    Last edited by Cloverfield; 02-12-2017 at 08:54 PM.
    nikolgiorgos and Nick Lizas like this.

  3. #23
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    ανατροπή από 0-2 σε 4-2 τα παλικάρια μου για το πρω σήμερα. και ισοπαλία 2-2 στο 80 φεύγα για το cl. και τα 2 ματς με ενεργούς και δυνατούς αντιπάλους. με θέλει πολύ, πάρα πολύ στη σεζόν μέχρι στιγμής.
    αυτό το καταραμένο το κύπελλο μόνο....
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  4. #24
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    οι άλλες μου ομάδες ΝΙΚ και ManU εξασφάλισαν την επιθυμητή 3η θέση που οδηγεί στην NIVEA
    Για τον ΡΙΝΟΚΕΡΟ μπερδεμένα τα πράγματα.
    Πρέπει να χάσω από τον Dragomir και ο Dionysis να μην κερδίσει την ManU.
    Σε ισοβαθμία έχω καλύτερα τέρματα από αυτόν.
    Σε ισοβαθμία με ManU, χάνω.
    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 89-ch-l-group-d5.jpg


    * υπενθυμίζω ότι είναι +1 lv οπότε είναι επίλογή μου να συνεχίσω στην Super League όπου έχω κάποιες παραπάνω ελπίδες για την κούπα.
    Nick Lizas likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  5. #25
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει γιατί ενώ δεν έχω αυξήσει τις τιμές στα εισιτήρια, έχω parking επίπεδο 8 και έχω μια χαρά αποτελέσματα γενικά στη σεζόν στα τελευταία παιχνίδια δεν γεμίζει εντελώς το γήπεδο κι έχω προσέλευση 19,2 ή 19,3 στις 21 χιλιάδες;
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  6. #26
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    κατέβασε 1 $ να δεις

    Παίζοντας σε ένα τσου-λου με ομάδες +1 lv, δεν είχα τύχη οπότε είπα να πάω για κανά NIVEA
    όλα καλά μέχρι στιγμής

    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 89-ch-l-group-d6-3-teams.jpg
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  7. #27
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    παιζοντας με τις 2 ομαδες που εχω κτυπαω μονο τσουλου και κυπελλο (εχω αποφασισει να μεινω κατηγορια και με τις δυο)μεχρι στιγμης παμε καλα
    μου τυχαινουν θηρια αλλα τα καταφερνω να περναω μαλλον αυτη την περιοδο με συμπαθει η νορντεους χα χα χα εφτιαξα και μια 3 ομαδα στο facebook την λενε greek tigers εκει παμε για τρεμπλ θα επανελθω αργοτερα για αυτηνΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 89-screenshot_154.jpgΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 89-screenshot_159.pngΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 89-screenshot_160.jpgΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 89-screenshot_161.pngΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 89-screenshot_162.jpgΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 89-screenshot_163.jpg
    axd23 likes this.

  8. #28
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    δεν ειχα ξοδεψει τοκενς εδω και αρκετο καιρο καθως ειχα την τυχη στις πρωτες μερες της σεζον να τους παιρνω τους παικτες με λιγα T.

    Ετσι μαζι με το εισοδημα απο ομοσπονδιες και χορηγους ειχαν μεινει αρκετα στην ακρη.

    Ο επιθετικος μου ειχε αρχισει να μην αποδιδει πλεον τοσο οσο στις αρχες.
    Δοκιμασα με nordgens που παλι εδιναν μετρια πραγματα και ετσι περιμενα ενα καλο recommendation.

    Εσκασε "goal machine" (και καλα) 19 χρονών, amc/st και ειδικότητα corner, 1% κάτω από τα 7 αστέρια

    Τον τσίμπησα με 79 τόκενς (ακραίους έχω άρα δεν θα ξόδευα πάνω του τίποτα παραπάνω).

    Μέχρι τώρα σε 3 ματς (ομοσπονδιες και πρω) δίνει μία ασιστ+κορνερ σε καθε ματς και έχει βάλει 3 γκολάκια (+1 ακόμα ασιστ κανονικη +1mom)

    Τσίμπησε και το ονοματάκι και ελπίζω να συνεχίσει έτσι να γλιτώσω τον πονοκέφαλο αυτή της περίεργης θέσης του ST.
    Το καλό είναι ότι η ΕΙ του κορνερ την έχει πραγματικα άρα τουλαχ θα βγάζει ασιστ και θα παίρνει καλό rating

    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 89-screenshot_2017-02-18-21-17-36-785.jpg


    +
    axd23 likes this.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  9. #29
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Μόνο περίεργη θέση;
    Πως να εξηγήσω ότι από σχεδόν 30 γκολ στην προηγούμενη σεζόν, σ'αυτή έχει 6 γκολ σε 21 συμμετοχές και μάλιστα με ειδική ικανότητα σκόρερ τετ-α-τετ πλέον;
    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 89-untitled9ufdjkdkfdj.jpg
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  10. #30
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by axd23 View Post
    Μόνο περίεργη θέση;
    Πως να εξηγήσω ότι από σχεδόν 30 γκολ στην προηγούμενη σεζόν, σ'αυτή έχει 6 γκολ σε 21 συμμετοχές και μάλιστα με ειδική ικανότητα σκόρερ τετ-α-τετ πλέον;
    Click image for larger version. 

Name:	Untitled9ufdjkdkfdj.jpg 
Views:	26 
Size:	49.1 KB 
ID:	77833
    για να επανελθει αφου σαν στρικερ εβαζε τοσα γκολ βαλτου μια θεση aml η amr και θα δεις ποσο ευκολα θα ξανασκοραρει

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast