Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
Like Tree1Likes

Thread: Πρώτη φορά ξεφτυλίστηκα

  1. #11
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    Quote Originally Posted by dragonomicon View Post
    Εχεις απόλυτο δίκιο, σε εμάς βέβαια λειτούργησε υπέρ το όλο σκηνικό και σηκώσαμε τη δεύτερη κούπα μας, ένα θα σας πω μόνο για να καταλάβετε οτι στις ομοσπονδίες τα ματς είναι προκαθορισμένα κύριοι και δεν πα να χτυπιούνται μερικοί οτι παίζονται στα ίσα, πρώτος γύρος συμπαίχτης μου χάνει με 6-0 , δεύτερος γύρος κερδίζει με 7-0!!!!!!! και πήρα με το κύπελλο για 2 γκόλ!!! Τώρα τι μου λένε οι άλλοι εγώ τ ακούβω βερεσε...
    Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Το πιστεύω από την αρχή που ασχολήθηκα με το παιχνίδι, παραδείγματα άπειρα.

  2. #12
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    λοιπόν αυτοί οΙ Κινέζοι είναι το κάτι άλλο.
    Αρκετές φορές παίξαμε με αυτούς (μιλάω και για τα 3 γκρουπ που έχω) και μας έβγαλαν την πίστη.
    Τις περισότερες φορές κέρδισαν.
    Πιστεύω πάντως ότι το ψάχνουν πολύ το πράγμα, οργανώνουν,σχεδιάζουν, μιλούν για σχήματα παίκτες κλπ.

    Μια φορά θυμάμαι, παίζαν στον άλλο ημιτελικό και πριν βγουν τα ζευγάρια του τελικού, αλλάζουμε την ώρα του ματς και την πάμε 22.00 (4 το πρωί για αυτούς). Και οι 6 τα σκλιά εκεί ήταν παρόντες χαχαχα
    Τους βγάζω το καπέλο.
    8 φορές έχω βρεθεί αντιμέτωπος, τις 7 τους πήραμε άλλους εύκολα άλλους δύσκολα.
    Με αυτούς επιμένω ότι κάτι παίχτηκε. Παραθέτω αποτέλεσμα τελικού ο αδύναμος κέρδισε 7-0( είχαν κ άλλη νίκη 7-0 όπως και 5-0)
    Πρώτη φορά ξεφτυλίστηκα-screenshot_14.jpgΠρώτη φορά ξεφτυλίστηκα-screenshot_15.jpg

  3. #13
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Καπως ετσι χασαμε και οι 6 προχτες. Με πολλα-0 μεσα εξω. Τελειως ανεξήγητα. Oi βαθμολογιες μου μεσα εξω. Με κατι 2αστερες που κανω προπονηση τέτοιες βαθμολογιες δεν παιρνουν!!

    Πρώτη φορά ξεφτυλίστηκα-screenshot_8.jpg

    Πρώτη φορά ξεφτυλίστηκα-screenshot_9.jpg

    Μεσα σε 20 αληθινα δευρερολεπτα....(βαζω και το ημιχρονο μεσα!!)
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Πρώτη φορά ξεφτυλίστηκα-screenshot_5.jpg  
    Last edited by Nikose; 02-21-2017 at 08:40 AM.

  4. #14
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    8 φορές έχω βρεθεί αντιμέτωπος, τις 7 τους πήραμε άλλους εύκολα άλλους δύσκολα.
    Με αυτούς επιμένω ότι κάτι παίχτηκε
    το να κερδίζεις τις 7 από τις 8 φορές και όταν χάνεις να ρίχνεις το φταίξιμο δεν ξέρω που. είναι κάπως

    τι να πούμε και μεις

  5. #15
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    Quote Originally Posted by Ποσιδονας View Post
    το να κερδίζεις τις 7 από τις 8 φορές και όταν χάνεις να ρίχνεις το φταίξιμο δεν ξέρω που. είναι κάπως

    τι να πούμε και μεις
    ξέρω και να χάνω και να κερδίζω. το φταίξιμο το ρίχνω όταν κάτι κάνει μπαμ ότι βρωμάει. Και δεν αναφέρθηκα μόνο σε μας αλλά και στον τελικό όπου οι Κινέζοι τους ξεφτέλισαν τους άλλους παρότι υπήρχε μεγάλη διαφορά ποιότητας

  6. #16
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    Σήμερα πήραμε το αίμα μας πίσω από τα τσιντσόνια
    Πρώτη φορά ξεφτυλίστηκα-screenshot_10.jpg

Page 2 of 2 FirstFirst 12