Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
Like Tree1Likes

Thread: Πρώτη φορά ξεφτυλίστηκα

  1. #1
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421

    Πρώτη φορά ξεφτυλίστηκα

    Όπως είπε κ ένα παλικάρι σε άλλο post αν δεν θέλει το παιχνίδι δεν κερδίζεις ούτε με σφαίρες.
    Το να χάσω ειδικά από κινεζάκι δεν χωνεύεται με τίποτα.
    Ξεκίνησε το παιχνίδι και οι δύο πήγαμε με 4-5-1V κ έχω χάσει 3 κλασσικές ευκαιρίες(οι 2 σε κόρνερ) εξ επαφής που πήγαν άουτ.
    Πάμε στο δεύτερο ημ. άλλες 2 χαμένες και αρχίζει το σόου που θα δείτε παρακάτω
    Πρώτη φορά ξεφτυλίστηκα-screenshot_1.jpgΠρώτη φορά ξεφτυλίστηκα-screenshot_5.jpgΠρώτη φορά ξεφτυλίστηκα-screenshot_7.pngΠρώτη φορά ξεφτυλίστηκα-screenshot_10.jpg

  2. #2
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    4 στα 6 σουτ μπήκαν μέσα ε ?
    κατέβασε και ρολά το τέρμα του.
    ε , συμβαίνουν αυτά στις ομοσπονδίες.
    έτυχε και σε μένα κάποιες φορές, δεν μπορούσα να κάνω τίποτα.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #3
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    φάνηκε από την αρχή το έργο όταν έχασα τα άχαστα. κάτι παίζει μετά το update, έτσι βλέπω εγώ

  4. #4
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Όταν στην αρχή χάνω κι εγώ αυτά τα άχαστα (δλδ κλασσικές φάσεις που γίνονται γκολ) αρχίζω να αγχώνομαι ότι πάμε για τρολάρισμα.

    Νομίζω δεν είχες τύχη στο παιχνίδι.

    Αν ήταν κι όλας ομοσπονδίες εκεί απλά μην το ψάχνεις. Τα παιχνίδια γίνονται τσίρκο ώρες ώρες
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  5. #5
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    Ναι για ομοσπονδίες μιλάω. στα υπόλοιπα τραίνο πάω εδώ κ 3 σεζόν

  6. #6
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    όταν παίζεις το ίδιο σύστηma, πολλές φορές πάει ρουλέτα, 50-50.
    Στις ομοσπονδίες ένας λόγος παραπάνω.
    προτείνω στον 2ο γύρο να παίξεις 3Dw-2DMC-2MC-AML-AMR-ST
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  7. #7
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    αυτός ήταν ο δεύτερος κ δυστυχώς τον ήπιαμε. πολλά περίεργα έγιναν και με τους συμπαίκτες μου, τόσο όσο να αναρωτηθώ μπας κ κλέβανε τα κινεζάκια.
    όσο για το 50-50 μέχρι τώρα όποιον βρήκα με v απέναντι μου και ήταν πιο αδύναμος τον πήρα και εύκολα.
    κ εδώ μιλάμε για αστέρια που ήμουν σε όλα 7 κ αυτός 6. τι να πω?

  8. #8
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    προχτες στις ομοσπονδιες γινανε τα αισχη. πλατινενια κατηγορια και οι αντιπαλοι μας ριξαν περιπου 25 γκολ εκτος και περιπου 20 εντος. λες και δεν ειχαμε καθολου τερματοφυλακες, και οι ομαδες λες και ειχαν μεινει στα τεμπη για καφε. χασαμε οι περισοτεροι με 0 γκολ ενεργητικο, μεσα εξω. καποιος εχει βαλει το δαχτυλακι του. Ps...κι εμεις με κινεζους παιζαμε.

  9. #9
    Apprentice dragonomicon's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    https://t.me/pump_upp
    Posts
    195
    Quote Originally Posted by Nikose View Post
    προχτες στις ομοσπονδιες γινανε τα αισχη. πλατινενια κατηγορια και οι αντιπαλοι μας ριξαν περιπου 25 γκολ εκτος και περιπου 20 εντος. λες και δεν ειχαμε καθολου τερματοφυλακες, και οι ομαδες λες και ειχαν μεινει στα τεμπη για καφε. χασαμε οι περισοτεροι με 0 γκολ ενεργητικο, μεσα εξω. καποιος εχει βαλει το δαχτυλακι του. Ps...κι εμεις με κινεζους παιζαμε.
    Εχεις απόλυτο δίκιο, σε εμάς βέβαια λειτούργησε υπέρ το όλο σκηνικό και σηκώσαμε τη δεύτερη κούπα μας, ένα θα σας πω μόνο για να καταλάβετε οτι στις ομοσπονδίες τα ματς είναι προκαθορισμένα κύριοι και δεν πα να χτυπιούνται μερικοί οτι παίζονται στα ίσα, πρώτος γύρος συμπαίχτης μου χάνει με 6-0 , δεύτερος γύρος κερδίζει με 7-0!!!!!!! και πήρα με το κύπελλο για 2 γκόλ!!! Τώρα τι μου λένε οι άλλοι εγώ τ ακούβω βερεσε...

  10. #10
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    λοιπόν αυτοί οΙ Κινέζοι είναι το κάτι άλλο.
    Αρκετές φορές παίξαμε με αυτούς (μιλάω και για τα 3 γκρουπ που έχω) και μας έβγαλαν την πίστη.
    Τις περισότερες φορές κέρδισαν.
    Πιστεύω πάντως ότι το ψάχνουν πολύ το πράγμα, οργανώνουν,σχεδιάζουν, μιλούν για σχήματα παίκτες κλπ.

    Μια φορά θυμάμαι, παίζαν στον άλλο ημιτελικό και πριν βγουν τα ζευγάρια του τελικού, αλλάζουμε την ώρα του ματς και την πάμε 22.00 (4 το πρωί για αυτούς). Και οι 6 τα σκλιά εκεί ήταν παρόντες χαχαχα
    Τους βγάζω το καπέλο.
    Last edited by nikolgiorgos; 02-20-2017 at 05:52 PM.
    Nick Lizas likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

Page 1 of 2 12 LastLast