Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
Like Tree17Likes

Thread: Η Ιστορία του Club μας για τελευταία φορά !!!

  1. #1
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714

    Η Ιστορία του Club μας για τελευταία φορά !!!

    Καθώς στις 18 Απρίλη τελειώνει η παλιά έκδοση, είναι τελευταία ευκαιρία να κρατήσουμε και να ποστάρουμε την ιστορία της ομάδας μας καθώς αυτό δεν θα είναι πιά διαθέσιμο.
    3 ενεργές λοιπόν ομάδες που έχω.

    Ο ΝΙΚ, η κύρια και πιο παλιά.
    Ο ΝΙΚ κέρδισε 10 τρεμπλ, είχε εκπληκτικό ποσοστό επιτυχίας στους τελικούς (36/37 κερδισμένοι) , με πρώτο σκόρερ τον Ρονάλντο (το φαινόμενο, όχι τον Κριστιάνο) με 721 γκολ.
    Είναι ακόμα στην ομάδα, 32 χρονών αλλά δύσκολα να προσφέρει άλλα καθώς δεν είμαι ενεργός στις διοργανώσεις όπως και προηγούμενες σεζόν).
    Η Ιστορία του Club μας για τελευταία φορά !!!-history.jpg



    Ο ΡΙΝΟΚΕΡΟΣ, η 2η μου πιο παλά ομάδα, δημιουργήθηκε για να παίξουμε μαζί στο ίδιο επίπεδο και σέρβερ μαζί με άλλους 13 φίλους
    https://forum.topeleven.com/team-sho...t11-group.html
    Κέρδισε 3 τρεμπλ.
    Καλύτερος σκόρερ ο Μαραντόνα με 497 γκολ.
    Ακόμα παίζει στην ομάδα 30 χρονών αλλά ήταν πολλές οι σεζόν που δεν ήμουν ενεργός οπότε δεν είχε και πολλές ευκαιρίες.
    Τα περισσότερα γκολ σε έναν αγώνα πέτυχε ο Borja. Θυμάμαι μάλιστα ότι τότε δεν κέρδισε τον τίτλο Παίκτης του αγώνα.
    Η Ιστορία του Club μας για τελευταία φορά !!!-history-rino.jpg


    Αυτή είναι η 3η μου ενεργή ομάδα, η Man Utd.
    Έμενε και αυτή αρκετές σεζόν στο ίδιο επίπεδο λόγω έλειψης χρόνου.
    Την ξεκίνησα για δοκιμές και για συμμετοχή στις ομοσπονδίες.
    Μάλιστα συμμετείχε σε ένα εξαιρετικό γκρουπ όπου είχαμε φτάσει στο παγκόσμιο τοπ25 και γενικά ήταν στο τοπ 100 (την περίοδο πριν ξεκινήσει αυτή η χαζομάρα με τους δανεικούς).
    Δεν είχε κάποιον φοβερό σκόρερ αλλά ο Ryan Giggs πέτυχε φοβερό ρεκόρ με 11 γκολ σε έναν αγώνα.
    Η Ιστορία του Club μας για τελευταία φορά !!!-history-man-u.jpg




    P.S.

    - Επειδή τελειώνει η παλιά έκδοση, δεν θα μπορώ να παίζω πλέον τις άλλες δύο μου ομάδες. Είμαι στο pc κυρίως οπότε η νέα έκδοση μετά βίας αντέχει να παίζει την μία. Έτσι οι άλλες δύο μπαίνουν στο ψυγείο οριστικά.
    Εκτός αν γίνουν κοσμογονικές αλλαγές, πράγμα που δεν το βλέπω πριν γεράσω.

    - Μοιραστείτε και την δικιά σας ιστορία, χρησιμοποιώντας όσο μπορείτε ακόμα την παλιά έκδοση .
    Εδώ Play Top Eleven - Free Online Football Manager Game
    Last edited by nikolgiorgos; 04-17-2017 at 04:35 PM.
    madflo19 and Cloverfield like this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  2. #2
    Rookie
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    130

  3. #3
    Apprentice Alexinho's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    297
    Η Ιστορία του Club μας για τελευταία φορά !!!-ch.jpg

  4. #4
    Champion madflo19's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    United Kingdom
    Posts
    2,104
    Η Ιστορία του Club μας για τελευταία φορά !!!-alltimest.jpg
    nikolgiorgos and Cloverfield like this.

    A.C. MILAN LEGENDS-Team Showcase
    http://forum.topeleven.com/team-show...n-legends.html
    Season 45,lvl 43(24 trebles)
    GAME OVER

  5. #5
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Clover 13

    Η Ιστορία του Club μας για τελευταία φορά !!!-clover13.jpg

    Angry Sheep FC

    Η Ιστορία του Club μας για τελευταία φορά !!!-angrysheepfc.jpg
    nikolgiorgos likes this.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  6. #6
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    τελευταία μέρα σήμερα.
    Προλάβατε ?
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  7. #7
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Να ποστάρω και αλλή μία ολοκληρωμένη μιας και την είχα κόψει πριν

    Η Ιστορία του Club μας για τελευταία φορά !!!-old_vers.jpg

    Μακάρι να κάνουν κάτι στην νέα version.
    Πραγματικά από την στιγμή που η database είναι έτοιμη με τα στατιστικ, το να βρουν τρόπο να γίνουν displayed στο gui είναι το εύκολο κομμάτι.

    Είθε να τους φωτίσει το Άγιο Φως
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  8. #8
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Και της δευτερης.. τελευταία μερα.

    Η Ιστορία του Club μας για τελευταία φορά !!!-2017-04-17_11.05.23.jpg
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  9. #9
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    Οι Conquistadors ειναι μια ομαδα που προεκυψε χωρις να εχω καμια προηγουμενη πληροφορηση για το παιχνιδι και γενικοτερα χωρις να ασχολουμαι με τετοιου ειδους παιχνιδια,αν και ψοφιος ποδοσφαιροφιλος.
    Ξεκινησα,τα παρατησα αμεσως γιατι δεν μπορουσα να βγαλω ακρη και καποια στιγμη αποφασισα να ασχοληθω πιο ενεργα.Σε αυτη την πολυ μικρη διαδρομη θεωρω οτι τα εχω παει πολυ καλα,αλλα μεχρι να κανω treble θα ζω με υπογλωσσια.... Ωωωωχχαχαχαχαχα!!!
    Let's presentate Conquistadors(ελληνιστι κατακτητες).
    Η Ιστορία του Club μας για τελευταία φορά !!!-screenshot_2.jpgΗ Ιστορία του Club μας για τελευταία φορά !!!-screenshot_3.jpg
    axd23 and nikolgiorgos like this.

  10. #10
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Ξέχασα να ποστάρω και στο ελληνικό θέμα, οπότε το κάνω τώρα.

    Η Ιστορία του Club μας για τελευταία φορά !!!-last-old-version-screenshot-1.png

    Η Ιστορία του Club μας για τελευταία φορά !!!-last-old-version-screenshot-2.jpg

    Η Ιστορία του Club μας για τελευταία φορά !!!-last-old-version-screenshot-3.jpg

    Γύρω στο 2011 ή 2012 όταν ήμουν ακόμη φοιτητής, παρατήρησα ότι ο συγκάτοικος μου έπαιζε Top Eleven και βλέποντας το λίγο τον δούλευα που παίζει αυτό το παιχνίδι γιατί μου φαινόταν πολύ "φτωχό" σε σχέση με το Football Manager (του οποίου εγώ ήμουν φανατικός παίκτης από το CM 2003-2004 και μετά).

    Πως τα έφερε η ζωή και μετά από σχεδόν 5 χρόνια, τέλη Αυγούστου του 2016 κι έχοντας αγοράσει καινούριο κινητό (το ότι είχα Windows Phone για 2 χρόνια περίπου ήταν μεγάλο λάθος χαχα) το πετυχαίνω μπροστά μου στο Play Store και είπα να ξεκινήσω να παίζω.

    Δεν ήξερα τίποτα από το παιχνίδι σε εκείνο το σημείο. Σπαταλούσα τα tokens σε προπονήσεις με ειδικό για 24 ώρες, δεν έβλεπα διαφημίσεις για να πάρω πράσινα βαλιτσάκια κι άλλα τέτοια τρελά.

    Βγήκα 8ος (χωρίς να προβιβαστώ για κάποιο λόγο) μιας και δεν είχαν απομείνει πολλά παιχνίδια για να τελειώσει η σεζόν. Οπότε μπορείτε να φανταστείτε την έκπληξη μου όταν την 3η σεζόν οι παίκτες μου έχασαν 20%.

    Από την 3η σεζόν και μετά ξεκίνησα ουσιαστικά να παίζω στα σοβαρά το παιχνίδι, βρήκα και μια ομοσπονδία που τότε είχε ξεκινήσει και άρχισα να μπαίνω στο νόημα. Έχω δει και καλύτερες επιδόσεις εδώ πέρα μέσα, αλλά θέλω να πιστεύω ότι τα πάω αρκετά καλά στο παιχνίδι μέχρι τώρα.

    Το forum το ανακάλυψα τυχαία ένα απόγευμα του Δεκεμβρίου όταν έψαχνα στο google, tips και άλλες συμβουλές γύρω από το παιχνίδι κι έχω να πω ότι βρήκα μια πολύ δεμένη κοινότητα και με διάθεση να βοηθήσει. Αυτό είναι και το ωραίο του συγκεκριμένου forum.
    Last edited by axd23; 04-24-2017 at 11:19 AM.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


Page 1 of 2 12 LastLast