Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 70
Like Tree49Likes

Thread: The Expirement (το πείραμα).

  1. #11
    Addicted Tesla's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    640
    νταξ δεν είναι στήσιμο λεωφορείου. Είμαι σίγουρος ότι έχουν δει και χειρότερα τα μάτια σου!

    Ξέχασα να αναφέρω ότι θα παίξω επιθετικά από τον άξονα!
    Jimbesi likes this.

  2. #12
    Rookie
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    78
    Ομαδαρα εχει, θα ειναι παρων λογικα θα χασεις σιγουρα χαχαχα. Περα απο την πλακα, ωραιο εγχειρημα παντως και εγω τωρα που ερχεται καλοκαιρι δεν θα ειμαι τοσο ενεργος και σκεφτομαι να κατεβασω και εγω ποιοτητα, εχω 5 παικτες με ποιοτητα 1% και απο τους 14 που γινεται οι 5 στο μεσο ορο θα εχουν 5%, σκεψου ποσο πεφτει ο μεσος ορος αμεσως. Αλλα θα αφηνω καλους στην ομαδα σκεφτομαι και πολυ κακους. Υπαρχει και συναισθηματικο δεσιμο με καποιους, οι μαχητες θελουν τον Σπαλιαρα να συνεχισει στην ομαδα παρα τις δυσκολιες. The Expirement (το πείραμα).-951.jpg
    nikolgiorgos likes this.

  3. #13
    Addicted Tesla's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    640
    Quote Originally Posted by Jimbesi View Post
    Ομαδαρα εχει, θα ειναι παρων λογικα θα χασεις σιγουρα χαχαχα.
    Προφανώς σε αυτό το μάτς και μερικά ακόμα δεν θα δυσκολευτώ ιδιαίτερα, ωστόσο ο σκοπός είναι να βλέπω κάθε ματς λες και είναι τελικός (φιλοσοφία για triple crown) γιατί ποτέ δεν ξέρεις..

    Quote Originally Posted by Jimbesi View Post
    Περα απο την πλακα, ωραιο εγχειρημα παντως και εγω τωρα που ερχεται καλοκαιρι δεν θα ειμαι τοσο ενεργος και σκεφτομαι να κατεβασω και εγω ποιοτητα, εχω 5 παικτες με ποιοτητα 1% και απο τους 14 που γινεται οι 5 στο μεσο ορο θα εχουν 5%, σκεψου ποσο πεφτει ο μεσος ορος αμεσως. Αλλα θα αφηνω καλους στην ομαδα σκεφτομαι και πολυ κακους. Υπαρχει και συναισθηματικο δεσιμο με καποιους, οι μαχητες θελουν τον Σπαλιαρα να συνεχισει στην ομαδα παρα τις δυσκολιες.
    Πάντως και γω τους έδιωχνα έναν έναν και κράτησα δυο 6*ρους αρχικά, αλλά ο μέσος όρος ήταν ακόμα υψηλός! Τους έδιωξα και αυτούς και τότε έπεσε κατακόρυφα. Έτσι κι αλλιώς μόλις γυρίσεις από διακοπές αυτοί οι παίκτες θα έχουν γίνει μεσαίας δυναμικότητας, οπότε δεν κερδίζεις κάτι με το να τους κρατήσεις.
    Jimbesi likes this.

  4. #14
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    Πολυ ενδιαφέρον, το πείραμα σου πάει κόντρα στο ρεύμα με το κυνήγι των καλών αστερατων παιχτών κάτι που φυσικά ικανοποιεί κ τα "θέλω" της εταιρίας για περισσότερα κέρδη... για να δούμε....πως συμπεριφέρεται η μηχανή σε αυτά τα επίπεδα...αναμένουμε λοιπόν
    Tesla and Nikose like this.

  5. #15
    Addicted Tesla's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    640
    Πρώτο ματς κυπέλλου λοιπόν θετικό.

    The Expirement (το πείραμα).-screenshot_1.jpg

    Στο ημίχρονο με το σκόρ στο 1-0 αποφάσισα να γυρίσω τον Kefaloukos (AMC-AMR) από ST σε Amc γιατί είχα πρόβλημα στην τελική πάσα.

    The Expirement (το πείραμα).-screenshot_3.jpg

    Και τα τελικά στατιστικά.

    The Expirement (το πείραμα).-screenshot_2.png

  6. #16
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Quote Originally Posted by nikola tesla View Post
    χαχαχα εννοείται ότι άμα πετύχει, το στέλνω μελισσανίδη και του λέω θέλω πόστο στην ομάδα!
    μα και ο μελισσανίδης αυτό κάνει, πάει να πάρει τίτλους με 3* παίκτες χαχαχα

    λοιπόν, πέρα από την πλάκα, μπορεί να πετύχει.

    να πω όμως ότι με αυτό το ρόστερ, σηκώνει να έχεις και 3-4 αστεράτους παίκτες (6*) δηλ.
    εγώ θα έβαζα δύο ακραίους (aml-amr) και 2 αμυντικούς (έναν dc-dmc)
    δεν θα ανέβαινε πολύ ο μ.ο. και είναι παίκτες - κλειδιά
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  7. #17
    Addicted Tesla's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    640
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    λοιπόν, πέρα από την πλάκα, μπορεί να πετύχει.

    να πω όμως ότι με αυτό το ρόστερ, σηκώνει να έχεις και 3-4 αστεράτους παίκτες (6*) δηλ.
    εγώ θα έβαζα δύο ακραίους (aml-amr) και 2 αμυντικούς (έναν dc-dmc)
    δεν θα ανέβαινε πολύ ο μ.ο. και είναι παίκτες - κλειδιά
    Κοίτα έχω 100 τόκεν και θα μπορούσα στην πορεία να τα δώσω για 2-3 παίκτες καλούς όταν θα φτάσω σε ημιτελικά κλπ αλλά ο σκοπός είναι να το αποφύγω! θα δούμε στην πορεία!

    Επίσης κάτι που ξέχασα, στο ματς ο αντίπαλος επιθετικά ήταν ανύπαρκτος και αμυντικά πολύ κλειστός! Οπότε έβγαλα τα βελάκια από τα μπακ και στις επιθέσεις έβγαζα 2 επιπλέον παίκτες. Αρκετά σημαντικό αφού άνοιξα διαδρόμους από τον άξονα που τους έψαχνα!

  8. #18
    Addicted Tesla's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    640
    Πρώτο δύσκολο εμπόδιο λοιπόν! Στο Τσάμπιονς Λίγκ με 27% μεγαλύτερο ποσοστό!

    The Expirement (το πείραμα).-screenshot_1.jpg
    The Expirement (το πείραμα).-screenshot_2.png

    Το σύστημά του λογικά θα είναι και αυτό:

    The Expirement (το πείραμα).-screenshot_3.jpg

    Έχουμε καμιά ιδέα για αντιμετώπιση?

  9. #19
    Apprentice Alexinho's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    297
    3-1-4-1-1

  10. #20
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    συμφωνώ
    με επιλογές ρίσκου το τεχνητό οφσάιντ και τις αντεπιθέσεις με μακρινές πάσες.
    Δες όμως μην κάνει κάποιο σχόλιο ο βοηθός, ότι δεν δουλέυει κάτι από αυτά.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast