Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 41
Like Tree64Likes

Thread: Ο βασιλάς των βασιλιάδων - King of the kings

  1. #21
    Rookie Mr Dosohos®'s Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Santorini
    Posts
    90
    Εχω την εντυπωση οτι δεν ειμαι ο μονος που θελω να αρχισω τα καντηλ.... και να μην σταματαω, για αυτον τον διαγωνισμο, αλλα βλεπεις πρεπει να εχουμε κ τροπους παναθεμα μας !!!
    Εχω γυρω στα 2 χιλιαδες token, μετα απο 3-4 season που εκανα taking, και τωρα που εχω ομαδα με ολους τους 30αρηδες, και δεν κανω μεταγραφες μεχρι να μου τελιωσουνε την καριερα τους ολοι μαζι στα 34, + την προσφορα του 4,99€ +τις ομοσπονδιες + τους διαγωνισμους
    Αυτα για προλογο, και φτανουμε στους τελικους κ αρχιζει το γλεντι, εχω χασει τωρα στις 4 μερες τουλαχιστον 8-9 παιχνιδια στο 90 φευγα, + με μια ομαδα που ειναι σχεδον στα δικα μου κυβικα, εχω παιξει 5 φορες με οτι συστημα μπορειτε να φανταστειτε κ με οτι οδηγιες επισης, κ τρωω 4, 5, 6, .... με γλενταει κανονικα ο τυπος, και ολα αυτα επειδη εχω token να σπρωξω για να ξαναμπω, τραγουδατε σερβακια.... αμπως !!! τουλαχιστον πηραμε το εμβλημα, νομιζω απο τους πιο περιεργους διαγωνισμους,οχι τοσο δυσκολους αλλα οτι να ειναι στα παιχνιδια, κ σκεφτειτε οτι δεν εχουμε καν VAR... χχαχαα εκει να δειτε τι θα γινοτανε.

    Καλη επιτυχια σε οσους αντεξανε κ συνεχισανε τον διαγωνισμο.
    Santorini FC | Level 33



    Perfect League Wins 26/26: x10
    Double: x12
    Triple Crown: x16
    Quadable: x5

    .

  2. #22
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    Έχεις τσεκάρει τους παίκτες του ?
    Μήπως είναι mutants ?
    Ποιο είναι το γκρουπ του να τους δούμε ?

  3. #23
    Rookie Mr Dosohos®'s Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Santorini
    Posts
    90
    #PEANXQ
    Συλλογος FC

    OK, εχει 3-4 παιχτες που ειναι λιγο...mutants, αλλα κ παλι σε οσα παιχνιδια κ με οσα συστηματα και να εχουμε παιξει απλα με γλενταει... κοιτα photo απο το τελευταιο μας παιχνιδι...
    Εχω παιξει με τοσους φιλους φιλικα, σε πολυ μεγαλυτερα level, αλλα τετοια τσοντα δεν εχω ξαναδει, απο τα πρωτα λεπτα που αρχιζαμε τα παιχιδια μου εκανε γλεντια

    .
    Ο βασιλάς των βασιλιάδων - King of the kings-1.jpg
    .
    Ο βασιλάς των βασιλιάδων - King of the kings-2.jpg
    .
    Ο βασιλάς των βασιλιάδων - King of the kings-3.jpg
    .
    Ποσιδονας likes this.
    Santorini FC | Level 33



    Perfect League Wins 26/26: x10
    Double: x12
    Triple Crown: x16
    Quadable: x5

    .

  4. #24
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    Αυτός έχει μεταλλαγμένους του κερατά ρε φίλε. Πλάκα κάνεις ?
    Μόλις πρωτοείδα ότι είναι σε τούρκικη, πλάτινουμ , 5* με 1500 πόντους και μένει σεζόν, κατάλαβα.
    Last edited by Ποσιδονας; 10-08-2019 at 11:46 AM.

  5. #25
    Moderator milpol's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Greece
    Posts
    2,023
    Ε, και εγω κατι τανκερς. Ειμαι απο τις ομαδες με την χαμηλότερη ποιότητα αλλα δεν παίζουν μαζι μου. Μάλλον βλέπουν τους παίκτες μου... Εγω χαλαρα ισα ισα για τα πράσινα απο τις αλλαγες. 6 τρόπαια την πρωτη μερα, 5 την Κυριακή, χθες τίποτα . Ισα ισα για το έμβλημα.Ενω ξεκινησε καλος διαγωνισμός εγινε κουραστικός και ανούσιος... Ας το βαλουν ανα 4 ωρες.


    Επαιξε μαζι μου και εχασε. Ε, μετα απο δυο λεπτά ξαναεβαλε παιχνίδι και νίκησε....
    Mr Dosohos® likes this.
    For official in-game help please refer to Top Eleven Support here.
    I upload top eleven content on my YouTube Channel.

  6. #26
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    Εγώ πάντως θα πρότεινα να αλλάξεις το Location σου γιατί αν σε καρφώσει κάποιος, μπορεί να φας κανένα ban

  7. #27
    Moderator milpol's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Greece
    Posts
    2,023
    Το αλλαξα σε NORDEUS MAFIA
    nikolgiorgos and Mr Dosohos® like this.
    For official in-game help please refer to Top Eleven Support here.
    I upload top eleven content on my YouTube Channel.

  8. #28
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Κλείνοντας σιγά-σιγα το θέμα
    λοιπόν, ο ΡΙΝΟΚΕΡΟΣ πήρε το έμβλημα την 2η μέρα και μετά έβαλα μια αδύναμη ενδεκάδα για να πάρει κι ο κοσμάκης κανά πόντο ξεκούραστα.
    Η 1η θέση δεν χτυπιόταν

    Ο βασιλάς των βασιλιάδων - King of the kings-f3-d4-rino-revenge.jpg

    Ο βασιλάς των βασιλιάδων - King of the kings-f3-d4-rino-revenge-2.jpg
    Mr Dosohos® likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  9. #29
    Rookie Ragnar7's Avatar
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    78
    Οπως ειχα πει πηγαινα για το σημα αλλα μετα τα αποτελεσματα της πρωτης μερας λεω δεν το κυνηγαω μηπως βγει τιποτα στο χαλαρο
    εγω ημουν στο 117% οταν ξεκινησε τελειωσα με 122%, οι αντιπαλοι ειχα 5 λιγο ποιο δυνατους και οι αλλοι 4 λιγο ποιο κατω απο μενα

    ο δευτερος που ηταν και ο ποιο δυνατος πρεπει να χαλασε πολυ τοκεν το παλικαρη, καταρχην ολοι οι παικτες του ηταν 22-23 χρονων με ιδικη ικανοτητα πιθανον απο το σκαουτινγκ αν κρινω απο το πως χαλαγε τα τοκεν αυτος..
    ενα σας λεω ξεκινουσε η νεα μερα και μετα απο μια ωρα που εμπαινα να παιξω το πρωτο μου παιχνιδι τον εβλεπα με 6 κυπελα..!!!! δεν περιμενε διωρα τιποτα βαραγε αλυπητα..
    χθες με χτυπησε 3 φορες την 3η μου πηρε το κυπελο και πηγε στα 9 του το πηρα πισω μια ωρα πρην ληξει και με χτυπησε αλλες 2 φορες χωρις επιτυχια..!!!!
    σημερα ειχε απο τις 10:00 το προι 9 κυπελα και περιμενε.. τι περιμενε δεν ξερω τελικα πηρα 8 κυπελα και δεν τον χτυπησα καν για το 9ο τον λυπηθηκα..


    Ο βασιλάς των βασιλιάδων - King of the kings-screenshot_1.jpg

    και αυτος ειναι ο παικτης που μου εβγαλε 7 αστερια ουτε 8 ουτε 9 και 23χρονος ξανα.. τιποτα σε μια βδομαδα θα τον στειλω στο καταρ ειναι παλεμαχος για προπονηση τι να τον κανω..
    τοσο μεγαλο τουρνουα με 3 φασεις βγαλτε ενα 9 αστερια να τον κρατησεις και του χρονου να πεις αξιζε ο κοπος, τιποτα εχει κολλησει η βελονα στα 7 αστερια..
    τελικα μονο για τα τοκεν αξιζε πηρα περισσοτερα απο 100 με τα εξτρα και μεχρι εκει..

    Ο βασιλάς των βασιλιάδων - King of the kings-screenshot_2.jpg
    Last edited by Ragnar7; 10-08-2019 at 07:41 PM.
    Mr Dosohos® likes this.

  10. #30
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    Για κλωτσιές τουρνουά, αλλά αφού το ξεκίνησα,είπα να μην το παρατήσω.
    Ο άθλιος παίκτης δε θα υπογράψει καν.Απολυση με συνοπτικές διαδικασίες.
    Ο βασιλάς των βασιλιάδων - King of the kings-screenshot_20191008-230023%7E3.jpg
    Mr Dosohos® likes this.

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast