Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
Like Tree8Likes

Thread: Μπόνους προπόνησης - training bonus

  1. #11
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    αν η ομάδα σου είναι συνδεδεμένη με το fb ή με το google +, όχι.
    Αν παίζεις σαν guest δεν ξέρω, μπορεί.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  2. #12
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Πρέπει να εχεις συγχρονίσει το λογαριασμό σου με κάποιο account (facebook ή google) ωστε σε καινουρια εγκατάσταση να συνδεθείς με το λογαριασμό σου και να βρει την ομάδα σου.

    Εγω σε tablet και κινητό έχω κάνει πολλές φορες καινούρια εγκατασταση, είμαι με fb λογαριασμό και ολα πανε ρολόι

    Ps. Για κάποιο λόγο δεν ειχα δει το ποστ του Γιώργου, μια απο τα ίδια

  3. #13
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    το Χ2 μπόνους μέχρι τώρα δεν το πατούσα νόμιζα ότι μπαίνει αυτόματα....... χαχαχα....να σε καλά

  4. #14
    Rookie
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    78
    Τα bonus προπονησης χρησιμεουν στον αγωνα ή μονο οταν το βλεπεις και πατας μια εντολη bonus τοτε παιρνεις πλεονεκτημα; Και επισης ειτε τους κανω την ιδια προπονηση ελαστικη η δυσκολη ιδιο bonus θα παρω; Παρακαλω ας απαντησει οποιος το δει.

  5. #15
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    το μπόνους προπόνησης δίνει ως και +10% στις 4 κατηγορίες και λειτουργεί αυτόματα (ακομα κι αν παίζεις στην παλιά έκδοση).
    Κατα την διάρκεια του αγώνα, αν πατήσεις 1 από τα 4 μπόνους, δίνει για κάποια λεπτά (περίπου 25 λεπτά αγώνα) ένα +50, δηλ. 10 +5= +15%.
    Μπορείς να το πατήσεις δηλ 3-4 φορές σε κάθε αγώνα.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  6. #16
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Ο ποιό εύκολος τρόπος να μαζέψεις το ημερήσιο 10% στις 4 κατηγορίες, έιναι να βάλεις όλη την ομάδα να κάνει ένα πακέτο 6 ασκήσεων από τις εύκολες πολύ-εύκολες στις 3 κατηγορίες (άμυνα-επίθεση-κατάσταση).
    Αν πριν το ξεκίνημα της άσκησης βάλεις το Χ2 βίντεο (πάνω δεξιά) το οποίο διπλασιάζει την απόδοση (μόνο όσον αφορά το μπόνους όμως, όχι την πρόοδο του παίκτη) , με 2-3 τέτοια βίντεο το έπιασες το ημερήσιο το 10%.
    Αν σου λείπει λίγο από το μπόνους επίθεσης (είσαι στο 8% πχ), βάζεις 4 επιθετικούς να κάνουν ένα σετ με 3-4 ασκήσεις (συνήθως τους βάζω μια άσκηση κατάστασης και 2-3 επίθεσης, πάλι έυκολες-πολύ ύκολες ή μέτριες) και το συμπληρώνεις.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  7. #17
    Rookie
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    78
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    Ο ποιό εύκολος τρόπος να μαζέψεις το ημερήσιο 10% στις 4 κατηγορίες, έιναι να βάλεις όλη την ομάδα να κάνει ένα πακέτο 6 ασκήσεων από τις εύκολες πολύ-εύκολες στις 3 κατηγορίες (άμυνα-επίθεση-κατάσταση).
    Αν πριν το ξεκίνημα της άσκησης βάλεις το Χ2 βίντεο (πάνω δεξιά) το οποίο διπλασιάζει την απόδοση (μόνο όσον αφορά το μπόνους όμως, όχι την πρόοδο του παίκτη) , με 2-3 τέτοια βίντεο το έπιασες το ημερήσιο το 10%.
    Αν σου λείπει λίγο από το μπόνους επίθεσης (είσαι στο 8% πχ), βάζεις 4 επιθετικούς να κάνουν ένα σετ με 3-4 ασκήσεις (συνήθως τους βάζω μια άσκηση κατάστασης και 2-3 επίθεσης, πάλι έυκολες-πολύ ύκολες ή μέτριες) και το συμπληρώνεις.
    Οκ, ακομα δεν μου δινει το bonus χ2 λογω οτι το ξανα αρχισα πριν απο λιγες μερες και ειμαι ακομα στο 12ο επιπεδο προπονησης. Γι αυτο προπονω ακομα ατομικα τους αλλους τους νεαρους στην παλαια version . Με τα αλλα οκ το καταλαβα.

  8. #18
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    όχι, αυτό δεν έχει σχέση.
    Απλώς με ένα τελευταίο update, λίγο μας παιδεύουν τα βίντεο. Αν έχεις βίντεο για πράσινα, τότε κατά 99% θα έχεις και βίντεο για το Χ2.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  9. #19
    Rookie
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    78
    Πω εχεις δικιο τωρα το ειδα το εκανα 10% του bonus σε ολα χωρις χ2, τωρα το ειδα το βιντεο, ευχαριστω.

Page 2 of 2 FirstFirst 12