Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 68
Like Tree29Likes

Thread: Ερώτηση για προπονήσεις

  1. #21
    Rookie paoktsaki's Avatar
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    52
    Θέλω να δω γνώμες παιδιά. .εσείς οι παλιοί τι λέτε?

  2. #22
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    Quote Originally Posted by Ποσιδονας View Post
    δεν τον κάνεις aml ή amr αντί για κρυφό κυνηγό ?
    πιο χρήσιμο είναι.
    τι επειδή έχει την εικονίτσα δηλ. και θα κάνει ένα μακρινό σουτ κάθε 5 παιχνίδια ?
    σιγ, δεν αξίζει.
    Διαφωνώ για την "εικονίτσα" που λες. Αν του πάει του παίκτη μπορεί να σε σκοτώσει μόνος του σε έναν αγώνα.
    Και θα κάνει μακρυνό σε κάθε αγώνα. Το κλειδί απλά είναι να παίζει πλάγιος
    Ερώτηση για προπονήσεις-screenshot_4.jpg

  3. #23
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    δεν τον κάνεις aml ή amr αντί για κρυφό κυνηγό ?
    εξαρτάται από το πόσα πράσινα έχει.
    αν είχα 50 πράσινα για ξόδεμα, ναι και εγώ θα προτιμούσα να του βάλω και μια πλάγια θέση αντί για ικανότητα.

    διαφωνώ για την "εικονίτσα" που λες. αν του πάει του παίκτη μπορεί να σε σκοτώσει μόνος του σε έναν αγώνα.
    και θα κάνει μακρυνό σε κάθε αγώνα. το κλειδί απλά είναι να παίζει πλάγιος
    αυτήν την ικανότητα να σκοράρουν με μακρινά σουτ, την έχουν όλοι οι πλάγιοι (ειδικά αν παίζεις κανένα 4-5-1 v με αντεπιθέσεις από πλάγια).
    ο παίκτης σου δηλ. έχει αυτό το ταλέντο και το χαρακτηριστικό (και την υψηλή ποιότητα απ'ότι βλέπω ).
    τώρα για την ικανότητα, μπορεί το ένα από τα 3 γκολ του να μπήκε από αυτήν.

    το θέμα με τον amc είναι ότι σε αρκετά ματς οι αντίπαλοι έχουν dmc που σε καλή μέρα τους εξουδετερώνουν.

    * όσο για την άλλη ερώτηση φίλε, ο παίκτης είναι σε λίστα διαπραγματεύσεων όταν έχει ποιότητα που τελειώνει σε _9.
    αν πατήσει στο επόμενο αστέρι, βγήκε από την λίστα.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  4. #24
    Rookie paoktsaki's Avatar
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    52
    Ευχαριστω για τις διευκρινισεις παιδια..

  5. #25
    Rookie paoktsaki's Avatar
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    52
    Δλδ ποια θεωρειτε καλυτερη ειδικοτητα για acm?

  6. #26
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    εξαρτάται από το πόσα πράσινα έχει.

    ο παίκτης σου δηλ. έχει αυτό το ταλέντο και το χαρακτηριστικό (και την υψηλή ποιότητα απ'ότι βλέπω ).
    τώρα για την ικανότητα, μπορεί το ένα από τα 3 γκολ του να μπήκε από αυτήν.

    .
    Και τα τρία μπήκαν από την ικανότητα του. Και σχεδόν πάντα ο συγκεκριμένος σκοράρει μόνο μ αυτόν τον τρόπο

  7. #27
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    Καλησπέρα Φόρουμ.Αγόρασα τον παρακάτω παίκτη DR και τον έκανα DMR με 52 πράσινα σε προπονήσεις του 15+ %.Η σχέση αξίας/μισθού είναι κοντά στις τιμές που δείχνουν "γρήγορο παίκτη" για το επίπεδό μου(level 10).Τώρα θέλω να μου πείτε όσοι έχετε κάνει δοκιμές,πιο μπορεί να είναι το ελάχιστο ποσοστό προπόνησης που μπορώ να βάλω έτσι ώστε να παίρνω σε κάθε σετ 1 skill,αλλά και να εξοικονομηθούν λίγα πράσινα?
    Ερώτηση για προπονήσεις-screenshot_2017-06-01-20-48-58.jpg Ερώτηση για προπονήσεις-screenshot_2017-06-01-20-49-07.jpg

  8. #28
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    τα είδη των ασκήσεων που έχουν τις ικανότητες του που είναι σε άσπρο χρώμα (τάκλιν, θάρρος, δύναμη κλπ)
    καθώς και ασκήσεις που έχεις σε πιο μεγάλο lv (3 σφυρίχτρες ας πούμε, δίνουν περισσότερο απο δύο).
    Last edited by nikolgiorgos; 06-11-2017 at 09:15 AM.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  9. #29
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Kastoria
    Posts
    165
    Παιδια εχω επιπεδο προπονησης 84 και ειμαι επιπεδο μανατζερ 39 υπαρχουν καποιες ειδικες προπονησεις που πρεπει να κανω σε καθε θεση(αμυνα-επιθεση) και αμα υπαρχει καποια ειδικη προπονηση για νεα θεση ή ειδικη ικανοτητα εγω παιζω ενα περιεργο συστημα Imgur: The most awesome images on the Internet τους aml amc amr kai st τους κανω για επιθεση και τους dml dmc mc dmr dc τους κανω για αμυνα και τους τερμα μονο γυμναστηριο και ασκηση τερματοφυλακα

  10. #30
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    τα είδη των ασκήσεων που έχουν τις ικανότητες του που είναι σε άσπρο χρώμα (τάκλιν, θάρρος, δύναμη κλπ)
    καθώς και ασκήσεις που έχεις σε πιο μεγάλο lv (3 σφυρίχτρες ας πούμε, δίνουν περισσότερο απο δύο).
    βασικά αυτή είναι η λογική.
    οι ονομασίες των ασκήσεων, είναι διακοσμητικές
    δηλ. αν μια άσκηση λέγεται "παιχνίδι από τα άκρα" και εσύ παίζεις 4-4-2 nd, από την μέση, δεν σημαίνει ότι δεν κάνει να βάζεις αυτή την άσκηση.
    απλά βλέπεις ποιές ικανότητες των παικτών θέλεις να ανεβάσεις.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast