Page 12 of 25 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast
Results 111 to 120 of 248
Like Tree74Likes

Thread: Εξαφανίστηκαν τα βίντεο

  1. #111
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    Καλημέρες Φόρουμ.Χριστός Ανέστη και Χρόνια πολλά(ευχές για καμιά 50αριά μέρες ακόμα,μέχρι της Αναλήψεως).
    16 βίντεο χτες,24 σήμερα.Ότι φάμε,ότι πιούμε κι ότι αρπάξει ο κώλος μας έγινε η κατάσταση.

  2. #112
    Rookie paoktsaki's Avatar
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    52
    the same...

  3. #113
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Σήμερα μπόρεσα να πάρω μετά από καιρό 22 πράσινα μέσω διαφημίσεων. Προπόνησα και την ομάδα δύο φορές με x2 μέσω διαφημίσεων.
    Σύνολο 24.

    Αλλά...

    Οι διαφημίσεις που είδα και δεν δώσανε πράσινα ήταν τουλάχιστον 15.

    Είδα δηλαδή περίπου 40 διαφημίσεις αλλά μόνο οι 24 μέτρησαν.

    Τι συμβαίνει; Πότε θα έχουμε απαντήσεις επιτέλους;
    Με εκνευρίζει πολύ αυτή η σιωπή της Nordeus.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  4. #114
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    Το όμοιο.24 μου απέδωσαν και είδα φυσικά παραπάνω,δε νομίζω να φτάσανε τα 40 όμως.4(χ2) και 20 πράσινα

  5. #115
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Jorge Volos View Post
    Το όμοιο.24 μου απέδωσαν και είδα φυσικά παραπάνω,δε νομίζω να φτάσανε τα 40 όμως.4(χ2) και 20 πράσινα
    Σε ένα σημείο επειδή μετρούσα είχε φτάσει 9 που απέδωσαν, 9 που δεν απέδωσαν. Μετά έχασα το μέτρημα αυτών που δεν έδιναν τίποτα αλλά σίγουρα έφτασε σε 15, μπορεί και παραπάνω.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  6. #116
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Επίσης κάτι άλλο που έκανα σήμερα και δεν το έγραψα.

    Έκανα delete cache, έμπαινα στο παιχνίδι. Πατούσα στο εικονίδιο των πράσινων, μου έβγαζε ότι δεν υπάρχουν άλλες προσφορές. Μετά πήγαινα σε έναν τυχαίο παίκτη και όταν πατούσα να τον "ταϊσω" ένα πράσινο το free από δίπλα γίνονταν μπλε και έβλεπα διαφήμιση. Αυτό το έκανα 4-5 φορές.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  7. #117
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    δεν βγάζει κανένα νόημα πλέον.. μία δίνει μια δε δίνει γενικά ότι ναναι, δεν έχω καταλάβει τους παράγοντες που παίζουν ρόλο
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  8. #118
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Τι καλά ήταν τόσους μήνες με 26 πράσινα και 4 x2 προπονήσεις την μέρα, 10% σε όλες τις κατηγορίες και καλύτερη απόδοση της ομάδας
    Ioannis Boulakas likes this.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  9. #119
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Quote Originally Posted by axd23 View Post
    Επίσης κάτι άλλο που έκανα σήμερα και δεν το έγραψα.

    Έκανα delete cache, έμπαινα στο παιχνίδι. Πατούσα στο εικονίδιο των πράσινων, μου έβγαζε ότι δεν υπάρχουν άλλες προσφορές. Μετά πήγαινα σε έναν τυχαίο παίκτη και όταν πατούσα να τον "ταϊσω" ένα πράσινο το free από δίπλα γίνονταν μπλε και έβλεπα διαφήμιση. Αυτό το έκανα 4-5 φορές.
    ναι, αυτό γίνεται και σε μένα.
    Ισως είναι νέα πολιτική, του στυλ πάρε πράσινα για να προπονήσεις ένα παίκτη αλλά όχι να στοκάρεις (κάποιες χιλιάδες) και μετά από 1-2-3 σεζόν να τουμπανιάσεις την ομάδα σου.
    Δεν είναι κακή ιδέα αυτή.

    Πάντως νομίζω ότι και αυτοί είναι σε φάση που ψάχνονται, μετράνε τις αντιδράσεις αλλά και τα νούμερα τους, και γι'αυτό δεν δίνουν επίσημη απάντηση ακόμα.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  10. #120
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    ναι, αυτό γίνεται και σε μένα.
    Ισως είναι νέα πολιτική, του στυλ πάρε πράσινα για να προπονήσεις ένα παίκτη αλλά όχι να στοκάρεις (κάποιες χιλιάδες) και μετά από 1-2-3 σεζόν να τουμπανιάσεις την ομάδα σου.
    Δεν είναι κακή ιδέα αυτή.

    Πάντως νομίζω ότι και αυτοί είναι σε φάση που ψάχνονται, μετράνε τις αντιδράσεις αλλά και τα νούμερα τους, και γι'αυτό δεν δίνουν επίσημη απάντηση ακόμα.
    παιδια δεν θα σας δωσουν ποτε απαντηση για κατι που δεν εχουν δεσμευθει επισημως ειχατε δει πουθενα γραμενο οτι η νορντεους θα σας δινει
    ελευθερα βιντεακια και μπονους, θα σας απαντουσε εαν επαιρνες κατω απο 5 που ειναι τα νομιμα μην ξεχνατε οτι αυτα που παιρναμε ειναι απο συμφωνιες
    με χορηγους εαν εχει καινουργιους χορηγους ε αυτοι δινουν λιγοτερα δεν μμπορεις να ξερεις τι συμφωνιες κανει καθε εταιρεια ,η ερευνα που κανανε για
    τους πονηρους για τις ομοσπονδιες δυστυχως ερευνησαν τα παντα και μας πηρε και μας η μπαλλα
    Ioannis Boulakas likes this.

Page 12 of 25 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast