Page 8 of 25 FirstFirst ... 67891018 ... LastLast
Results 71 to 80 of 248
Like Tree74Likes

Thread: Εξαφανίστηκαν τα βίντεο

  1. #71
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Κι εγώ memu πλέον (multimemu ευτυχώς με 2 παράθυρα ανοικτά).
    Κατεβάζεις και την ανάλυση στα 2 παράθυρα και είσαι κομπλέ. (με ψιλοσαπάκι pc απλά τιγκάρει την ram μιας και έχω μόνο 4gb)

    Mε κινητά/tablets η μία ομάδα σταματούσε γύρω στα 15 ή δεύτερη που έχω μαζέψει αρκέτα μου έδινε μόλις 1-2.....

    25 και για μένα συνολικά πήρα
    dsio likes this.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  2. #72
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    Αυτό που έχω παρατηρήσει εδώ και 4-5 μέρες σεσε ότι αντιμετωπίζω εγώ είναι το εξής: Αφ'ενός μεν δίνει 25 συνολικά,αφ'ετέρου δε τα δίνει με 5λεπτα κενά και όχι straight.Δίνει στην αρχή 13-14,μετά από 5-7 λεπτά δίνει άλλα 5 και ούτω καθεξής.

  3. #73
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    Σήμερα προς το παρόν έχει δώσει μόνο 15 κ έχει μουλαρώσει

    edit: πήγα στα 20
    Last edited by Ioannis Boulakas; 03-30-2017 at 01:17 PM.

  4. #74
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Είναι η 3η μέρα σερί που δεν μου βγάζει x2 προπόνηση.

    Επίσης βλέπω διαφημίσεις και δεν παίρνω το δώρο όταν τελειώνουν. Σήμερα είδα 15 μέχρι στιγμής και έχω πάρει μόνο τα 6 και δεν πρόκειται να τα δω ποτέ τα υπόλοιπα 9...Είναι 3η μέρα σερί τώρα. Από το support μου είπαν ότι φταίνε οι πάροχοι των διαφημίσεων. Δεν μπορώ να κάνω τίποτα ουσιαστικά.

    Βιάστηκα να μιλήσω μου φαίνεται...
    dsio likes this.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  5. #75
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Είναι η 3η μέρα σερί που δεν μου βγάζει x2 προπόνηση.
    ένα "κόλπο" για να ξαναβγάζουμε τα βίντεο ή για να διαπιστώσουμε αν τα εξαντλήσαμε όλα, είναι να πάμε στην προπόνηση, στην αναπλήρωση κατάστασης, και να πατήσουμε σαν να θέλουμε να δώσουμε ένα πράσινο σε 1 παίκτη μας.
    Αν βγάλει τη μπλε επιλογή (βίντεο) σημαίνει ότι δεν εξαντλήσαμε ακόμα το όριο μας (γιατί αυτό "παίζει" τώρα τελευταία).
    Οπότε αντί να πατήσουμε το μπλε, πάμε καπάκι στα πράσινα βαλιτσάκια πάνω δεξιά ή στο να πάρουμε το Χ2 της προπόνησης.
    Αν δεν βγαίνει το Χ2 της προπόνησης, αυτό οφείλεται σε ένα "στημένο" bug του παιχνιδιού (στο αγγλικό φόρουμ το έχω χαρακτηρίσει "time to spend some of your greens pal").
    Το οποίο σημαίνει σε ελεύθερη μετάφραση "ώρα για να ξοδέψεις κάποια από τα πράσινα σου φιλαράκι".
    Μου τυχαίνει κατά διαστήματα και συνήθως κρατάει μια εβδομάδα.
    Μετά θα ξαναεμφανισθούν.
    Ως τότε ή θα ξοδέψεις κάποια εξτρά πράσινα (κυρίως σε νεους παίκτες, να πάρουν επάνω και σε ποιότητα και να πιάσουν τόπο) ή θα πηγαίνεις με ένα 8% μπόνους - που δεν είναι και τόσο τραγικό.
    Υπομονή μερικές μέρες.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  6. #76
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Τα έχω πάθει κι εγώ και τα 2 και επιβεβαιώνω

    1. Αν λείπει εντελώς το κουμπί την πάτησες. Είναι η διαβολοβδομάδα που δεν θα στο δώσει και απλά περιμένεις να περάσει..

    2. Αν εμφανίζεται και είναι γκριζαρισμένο υπάρχει ελπίδα. Συνήθως βλεποντας μια διαφήμιση για ένα πράσινο βαλιτσάκι ξεσκαλώνει και το κουμπί
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  7. #77
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Άμα εμφανιζόταν γκριζαρισμένο δεν θα έλεγα κουβέντα γιατί θα είχα ελπίδες χαχα.

    Την πάτησα απ'ότι φαίνεται γιατί δεν εμφανίζεται καθόλου. Έστειλα κι ένα screenshot μαζί με το θέμα μου στο support, δεν έχουν απαντήσει αλλά ακόμη κι αν απαντήσουν δεν πιστεύω ότι θα βρω κάποια άκρη έτσι κι αλλιώς. Θα μου πουν τις γενικολογίες τους πάλι.

    Επίσης αυτή η χαζομάρα με τις διαφημίσεις που δεν δίνουν πράσινα να δω πότε θα σταματήσει...
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  8. #78
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Έστειλα κι ένα screenshot μαζί με το θέμα μου στο support, δεν έχουν απαντήσει αλλά ακόμη κι αν απαντήσουν δεν πιστεύω ότι θα βρω κάποια άκρη έτσι κι αλλιώς. Θα μου πουν τις γενικολογίες τους πάλι.
    μπα, μην ξοδεύεσαι.
    Θα κάνουν κόπυ-πάστε, δεν υπάρχουν βίντεο από διαφημιζόμενους, καθάρισε την μνήμη και την σχετική κασέτα
    axd23 likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  9. #79
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Kainouries modes vlepw shmera???? Dinei kokkina/mple alla oxi prasina?? Apo to prwi me paidevei..

  10. #80
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Το x2 της προπόνησης για άλλη μέρα κλασσικά είναι εξαφανισμένο.

    Παρ'όλα αυτά μπόρεσα και πήρα 20 πράσινα. Ο αριθμός των διαφημίσεων που είδα αλλά δεν μου έδωσαν τίποτα είναι πάνω από 10, ίσως και 15.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


Page 8 of 25 FirstFirst ... 67891018 ... LastLast