Page 18 of 25 FirstFirst ... 81617181920 ... LastLast
Results 171 to 180 of 248
Like Tree74Likes

Thread: Εξαφανίστηκαν τα βίντεο

  1. #171
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by Cloverfield View Post
    λοιπόν νομίζω βγήκε καινούριο διαμαντάκι...

    αραιά και που είναι γνωστό ότι μέσα στη χρονιά (όχι σε κάθε σεζόν), για λίγες μέρες, δεν σου βγάζει καθόλου x2 για προπονήσεις.
    Αυτό συνήθως επανέρχεται μόνο του μετά από 3-5 μέρες.

    Την προηγούμενη βδομάδα μου είχε συμβεί και με τις 2 ομάδες ακριβώς τις ίδιες μέρες.
    Οκ πρώτη φορά μου είχε συμβεί τις ίδιες μέρες αλλά δεν έδωσα σημασία.

    Μετά από λίγες μέρες επανήλθε.

    Σήμερα (ούτε βδομάδα δεν συμπληρώθηκε από τότε που επανήλθε) ΠΑΛΙ τα ίδια ΠΑΛΙ και με τις 2 ομάδες.

    Αυτό δεν μου έχει ξανασυμβει, δις στην ίδια σεζόν και μάλιστα ταυτόχρονα και με τις 2 ομάδες

    Κανένας άλλος;
    ακριβως όπως τα περιγραφεις συμβαινει σε μενα τωρα

  2. #172
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    μου είχε συμβεί μια φορά (2 κομένα Χ2 την ίδια σεζόν).

    Από τότε όμως πέρασα 4-5 μήνες και δεν είχα πρόβλημα με αυτή την ομάδα μου (φτου-φτου).
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #173
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Είχε κέφια το μηχάνημα σήμερα.
    4 x2 προπονήσεις και 18 πράσινα.
    Jorge Volos likes this.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  4. #174
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    Quote Originally Posted by axd23 View Post
    Είχε κέφια το μηχάνημα σήμερα.
    4 x2 προπονήσεις και 18 πράσινα.
    Κι εγώ 20-22 παίρνω,αλλά έχω παρατηρημενο από προηγούμενη φορά και το επιβεβαιωσα τώρα που δουλεύω βράδυ,ότι δίνει μέσα στη μέρα 18-19 συνολικά μαζί με τα Χ2 και δίνει τα υπόλοιπα μετά τις 3 τα ξημερώματα.4.15 περίπου γυρίζει ο σέρβερ,λίγο πριν δηλαδή
    axd23 likes this.

  5. #175
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Jorge Volos View Post
    Κι εγώ 20-22 παίρνω,αλλά έχω παρατηρημενο από προηγούμενη φορά και το επιβεβαιωσα τώρα που δουλεύω βράδυ,ότι δίνει μέσα στη μέρα 18-19 συνολικά μαζί με τα Χ2 και δίνει τα υπόλοιπα μετά τις 3 τα ξημερώματα.4.15 περίπου γυρίζει ο σέρβερ,λίγο πριν δηλαδή
    Ισχύει αυτό που λες. Τις προάλλες που έτυχε να κοιμηθώ λίγο αργότερα μου είχε δώσει 3 ή 4 ακόμη. Ήταν περίπου 1:30-2 το πρωί
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  6. #176
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,941
    καλοκαίρι είναι, θα ξενυχτάμε χαχα
    και είναι θέμα αν μας αφήνει το παιχνίδι να μαζέψουμε παραπάνω πράσινα, όχι αν υπάρχουν διαθέσιμα
    για όσους ξέρουν

  7. #177
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Απελπιστική κατάσταση.
    Παίζει να πήρα 5 και με τις 2 ομάδες σήμερα.

    Αν συνεχιστεί έτσι πάμε για ομάδες 100% ποιότητα.
    Παραπάνω μόνο με tanking και μάλιστα παραπάνω από 2 χρονιές
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  8. #178
    Pro dsio's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Athens
    Posts
    844
    Στην μια ομάδα την τελευταία εβδομάδα δεν εχω x2 videos για προπόνηση, ενώ στην άλλη είναι διαθέσιμα κανονικά. Εχω δοκιμάσει clean data, cache τίποτα 🤔

    Sent from my SM-T710 using Tapatalk
    Club: LEGENDS FC (Level: 50)
    40x League, 24x Champions League, 26x Cup, 12x Super Cup
    18x Triple Crown
    10x Quadruple Crown

    Association: OPA MATSIOULA F.C.
    Highest Division: Diamond

  9. #179
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Εχει ξαναναφερθει αυτο, τυχαια και για καποιο διαστημα μπορει να σου συμβει μεσα στην σεζον. Δεν μπορεις να κανεις κατι απλα περιμενεις (5 μερες περιπου) και επανερχεται μονο του. Κανε προπονησεις για το 8% bonus, δεν αξιζει να πας στο 10% χωρις x2
    dsio likes this.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  10. #180
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Σήμερα όλη μέρα τίποτα. Όχι απλά εξαφανίστηκε το x2 προπόνηση, δεν μπόρεσα να δω ούτε ένα βίντεο για πράσινο. Μου λέει ότι δεν υπάρχουν διαθέσιμα βίντεο.
    Μπορεί να είναι αντίποινα της Νόρντεους γιατί πήραμε πρωτιά στην Ομοσπονδία χθες λόγω του bug με τα πέναλτι χεχεχε
    nikolgiorgos and dsio like this.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


Page 18 of 25 FirstFirst ... 81617181920 ... LastLast