Page 17 of 25 FirstFirst ... 71516171819 ... LastLast
Results 161 to 170 of 248
Like Tree74Likes

Thread: Εξαφανίστηκαν τα βίντεο

  1. #161
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    Quote Originally Posted by Jorge Volos View Post
    Δεν εξαφανίστηκαν τα βίντεο.Από βίντεο γίνεται το κακό το μπαντιρντί.Τα πράσινα έχουν εξαφανιστεί.Εχω δει 9 διαφημίσεις "world series of poker" και 4 "royal jackpot" και από αυτά τα 13 συνολικά,δεν πήρα κανένα πράσινο.ΡΕ αμετακινητα! ΡΕ ΟΥΣΤ
    Μου συνέβη πρώτη φορά από τότε που παίζω,να μου δώσει μαζεμένα τα περισσότερα ίσως-αν όχι όλα-βίντεο που είδα σε προγενέστερο χρόνο.Μπορεί να καθυστερούσε μεμονωμένα να δώσει ένα,αλλά μαζική παράδοση 13-14 βίντεο,πρώτη φορά συνέβη.Ελπίζω να μην συνεχιστεί και να τα δίνει στην ώρα τους.Απολογούμαι για τον κακό λόγο στο τέλος
    axd23 likes this.

  2. #162
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    μπα, κολλάει πολλές φορές αλλά συνήθως τα δίνει
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #163
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Επέστρεψε ο Arnie σήμερα στις διαφημίσεις μου και αμέσως σκέφτηκα ότι ξαναέγιναν 30 οι διαφημίσεις. Γρήγορα οι ελπίδες μου πεθάναν, καθώς πήρα μόλις 8 πράσινα σήμερα.

    Τα 5 του Arnie παρ'όλα αυτά.
    dsio likes this.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  4. #164
    Pro dsio's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Athens
    Posts
    844
    Quote Originally Posted by axd23 View Post
    Επέστρεψε ο Arnie σήμερα στις διαφημίσεις μου και αμέσως σκέφτηκα ότι ξαναέγιναν 30 οι διαφημίσεις. Γρήγορα οι ελπίδες μου πεθάναν, καθώς πήρα μόλις 8 πράσινα σήμερα.

    Τα 5 του Arnie παρ'όλα αυτά.
    Join the club...

    Sent from my SM-T710 using Tapatalk
    Club: LEGENDS FC (Level: 50)
    40x League, 24x Champions League, 26x Cup, 12x Super Cup
    18x Triple Crown
    10x Quadruple Crown

    Association: OPA MATSIOULA F.C.
    Highest Division: Diamond

  5. #165
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by dsio View Post
    Join the club...

    Sent from my SM-T710 using Tapatalk
    Εδώ και πολύ καιρό...Φοβάμαι να δω διαφημίσεις γιατί ίσως μου βγάλει αυτές που δεν δίνουν τίποτα.
    Έχω περάσει 4 εβδομάδες τους τελευταίους 3 μήνες χωρίς x2.

    Και η Nordeus σου λέει, επικοινώνησε με τους πάροχους των βίντεο. Τρέχα γύρευε...
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  6. #166
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    βγαίνει τώρα τελευταία ένα προβληματικό βιντεάκι με μαύρη οθόνη και το τριγωνάκι το play.
    Δεν πατάμε στο τρίγωνο αλλά κάπου παραδίπλα.
    Ξαναπατάμε κάπου στο μαύρο και βγαίνει το βιντεάκι στην μισή οθόνη.
    Είναι το nes-tea και το δίνει το βαλιτσάκι
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  7. #167
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    Αντιμετωπιζετε κανα προβλημα με τα βιντεο? Δεν παιζει τιποτα,μονο το x2 πολυ νωρις το πρωι κι αυτο με το στανιο.Γενικα παντως πρεπει να εχει η android μεγαλο προβλημα διοτι ουτε το youtube λειτουργει αλλα ουτε και και 3-4 εφαρμογες που εχω.

  8. #168
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    εμένα όλα οκ
    κάνε κάποιο καθαρισμό μνήμης ή αρχείων (το Clean master που έχω, φαίνεται να κάνει δουλειά).
    Ή απεγκατάσταση & εγκατάσταση του Τ11 ξανά
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  9. #169
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    λοιπόν νομίζω βγήκε καινούριο διαμαντάκι...

    αραιά και που είναι γνωστό ότι μέσα στη χρονιά (όχι σε κάθε σεζόν), για λίγες μέρες, δεν σου βγάζει καθόλου x2 για προπονήσεις.
    Αυτό συνήθως επανέρχεται μόνο του μετά από 3-5 μέρες.

    Την προηγούμενη βδομάδα μου είχε συμβεί και με τις 2 ομάδες ακριβώς τις ίδιες μέρες.
    Οκ πρώτη φορά μου είχε συμβεί τις ίδιες μέρες αλλά δεν έδωσα σημασία.

    Μετά από λίγες μέρες επανήλθε.

    Σήμερα (ούτε βδομάδα δεν συμπληρώθηκε από τότε που επανήλθε) ΠΑΛΙ τα ίδια ΠΑΛΙ και με τις 2 ομάδες.

    Αυτό δεν μου έχει ξανασυμβει, δις στην ίδια σεζόν και μάλιστα ταυτόχρονα και με τις 2 ομάδες

    Κανένας άλλος;
    Last edited by Cloverfield; 06-15-2017 at 05:24 AM.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  10. #170
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Cloverfield View Post
    λοιπόν νομίζω βγήκε καινούριο διαμαντάκι...

    αραιά και που είναι γνωστό ότι μέσα στη χρονιά (όχι σε κάθε σεζόν), για λίγες μέρες, δεν σου βγάζει καθόλου x2 για προπονήσεις.
    Αυτό συνήθως επανέρχεται μόνο του μετά από 3-5 μέρες.

    Την προηγούμενη βδομάδα μου είχε συμβεί και με τις 2 ομάδες ακριβώς τις ίδιες μέρες.
    Οκ πρώτη φορά μου είχε συμβεί τις ίδιες μέρες αλλά δεν έδωσα σημασία.

    Μετά από λίγες μέρες επανήλθε.

    Σήμερα (ούτε βδομάδα δεν συμπληρώθηκε από τότε που επανήλθε) ΠΑΛΙ τα ίδια ΠΑΛΙ και με τις 2 ομάδες.

    Αυτό δεν μου έχει ξανασυμβει, δις στην ίδια σεζόν και μάλιστα ταυτόχρονα και με τις 2 ομάδες

    Κανένας άλλος;
    Εγώ όπως είχα πει πολλές φορές (χαχαχα) το είχα πάθει πριν το Πάσχα για 3 εβδομάδες συνεχόμενες.
    Χθες μπήκα στο παιχνίδι κανονικά και όταν πήγα να κάνω προπόνηση μου έβγαλε μήνυμα για προσπάθεια επανασύνδεσης. Μετά από λίγα δευτερόλεπτα έφτιαξε αλλά το x2 είχε εξαφανιστεί. Τώρα περιμένω να ξαναέρθει από βδομάδα.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


Page 17 of 25 FirstFirst ... 71516171819 ... LastLast