Results 1 to 7 of 7
Like Tree2Likes
  • 1 Post By Karlo Gobin
  • 1 Post By Karlo Gobin

Thread: Kako se snalazite u Top Eleven 2016? Koja su vaša iskustva?

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    7

    Question Kako se snalazite u Top Eleven 2016? Koja su vaša iskustva?

    Kako se snalazite u Top Eleven 2016?

    Top Eleven 2016
    Meni se ova verzija stvarno sviđa jer imate puno vise izbora.
    Pomocni trener, laksi pregled igraca, vise informacija o protivnickim klubovima, i meni najdraze bolji trening.

    FORMACIJA
    Uvijek se postavlja isto pitanje, koju formaciju odabrati?
    Ja sad igram sa 4-4-1-1 i dobro mi ide ali trebam nesto gdje bi mogao iskoristiti jos jednog napadaca da ne stoji na klupi a i treba mi bolja gol razlika. Kako se snalazite u Top Eleven 2016? Koja su vaša iskustva?-4-4-1-1-23.4.jpg

    TRANSFERI
    Misljenje jednog top eleven igraca:
    "Igrace treba kupovati oko 4-5 ujutro, i kupovati sto mlađe igrace, 18 godina,...
    Skandinavci trebaju biti štoperi, Južnoamerikanci bekovi i krila, Europljani u sredinu, a kvalitetni napadacki tandem trebali bi da cine jedan stariji iskusni napadac i jedan mladi talent.
    E SAD JA NE ZNAM KOLIKO JE TO TOCNO ALI ON OVO IGRA OD POCETKA I MOZDA JE TO ISTINA, TREBALO BI ISPROBATI...
    Moje misljenje je da se kvalitetnog igraca moze dovesti bilo kad.
    Ako kupujem igraca sa 18,19 godina, onda se najvise usredotocim na njegove ocjene (npr. mladi napadac- njemu gledam brzinu,snagu,kondiciju,zavrsnicu i tako ja vidim oce li biti nesto od njega i do sad me to nije razocaralo).
    Najvise preporucujem igrace od 20 do 28 godina, a 29 godina ako je igrac stvarno dobar, 30 vec ne dolazi u obzir.
    Sto se tice igraca i toga iz koje su zemlje, mislim da to nije istina, jer ako je tako onda samo mozes kupiti bilo koga i promjeniti mu zemlju.
    Napadaci po meni mogu biti dobri u bilo kojoj dobi sve je pitanje njegove forme...

    TRENING
    U novoj verziji mozete sami kombinirati treninge kakve želite. Svaki dan morate trenirati da zaradite timski bonus (Napad,obrana,posjed,kondicija) i taj bonus mozete iskoristiti na utakmicama.
    Po meni je najvaznije pogledati ocjene kao i kad kupujem igrace pa pogledati sto mu trebam povecati (npr. jucer sam kupio napadaca koji je imao sve savrseno samo mu je zavrsnica i kondicija bila slabija i to sam mu istrenirao).
    Također su dodali da kad prijeđeš novi level treninga, mozes izabrati jednu od tri vjezbe za koju mislis da ce ti najvise trebati.

    Eto, mislim da sam za sad napisao dovoljno o ovoj novoj verziji top elevena, ako vas jos sto zanima pitajte.

    Također mene zanima kako ste se vi snasli u ovoj igri i koje formacije preporucujete, POZDRAV
    Last edited by Karlo Gobin; 04-23-2016 at 10:37 PM.
    MNK Kaskada likes this.

  2. #2
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Formacija
    Određujem ju prvo prema igračkom kadru kojeg imam u timu, pa onda prema formi mojih igrača i prema protivničkoj formaciji. Uglavnom igram formacije sa 5 veznih igrača.
    Transferi su nažalost glavni faktor ove igre, jer smo prisiljeni kupovati i/ili ulagati veće količine kofera u igrače da ih zadržimo na visokom nivou, posebice ako napredujemo svake sezone na viši nivo. Transferi najviše ovise o pojedinačnoj aktivnosti nekog servera i nivoa. Što je server manje aktivan, to je lakše kupiti, ali i teže prodati igrača. Najbitnije je ne ulaziti u token rat za nekog igrača. Pri kupovanju igrača ne smijemo zaboraviti da nam njegova kvaliteta ne garantira dobru formu igrača, tako da je i to jedan od rizika kupovine novog igrača. Ako već možete potrošiti 10ak i više tokena za igrača od 5*, bolje kupite nekoga putem pregovora koji, ako propadnu, vraćaju vam se tokeni. Pokušavajte dovesti igrače za manju količinu tokena, to je najbolji način da ih sačuvate, bolje izgubiti aukciju s 1-2 tokena ako za istog igrača se bori 3-4 menaždera nego izgubiti istu sa preko 10T.
    Prodajte igrača prije nego što pređe 30-31 jer do tad se još može prodati na aukcijama. Preporučavam smanjenu početnu cijenu na aukcijama jer, pogotovo na višim nivoima, nitko ne želi starog igrača po cijeni mladog.
    Mislim da ime i nacija igrača nemaju nikakve veze s njegovom igrom, jer u svakom trenu možete to promijeniti.
    Trening neću komentirati jer igram staru verziju TE.
    Ex top eleven player


  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    7
    Ej da te pitam kako uđeš u stariju verziju? trebam nesto vidjeti...

  4. #4
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Karlo Gobin View Post
    Ej da te pitam kako uđeš u stariju verziju? trebam nesto vidjeti...
    Evo pogledaj ovdje:
    http://forum.topeleven.com/groups/of...d-version.html
    i dobrodošao na forum

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    7
    Hvala!
    Iako sam ja vec dosta dugo na forumu samo nista nisam pisao nego sam samo gledao...
    MNK Kaskada likes this.

  6. #6
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Dobro nam došao Karlo

  7. #7
    Newbie Željko Novakov's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    40
    ma ovo je postalo govno od igrice,imam kvalitet tima 126% dok su ostali izmedju 110% i 115%,ili ih jedva pobedim ili izgubim a o ligi sampiona i da ne pricam od prve cetiri utakmice izgubio sam sve a postigao samo dva gola na cetiri utakmice a opet sam ubedljivo najjaci u grupi a kako mi se cini izgubicu i ostale dve utakmice u ligi sampiona.U kupu sam odmah ispao i opet izgubio od nekog slepca koji je duplo slabiiji od mene.