Page 1 of 11 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 104
Like Tree20Likes

Thread: Koju formaciju trenutno koristite?

  1. #1
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173

    Koju formaciju trenutno koristite?

    Ovde možete pisati o vašim formacijama.

  2. #2
    Apprentice
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    286

    uzimajuci u obzir da moram koristi Roth-a umjesto povridjenog Memovica (Igra na poziciji AMR)..Pickford i Veljkovic "uce" Igra Glavom, odnosno Plejmejker, za sada Veljkovic je stigao do 42/50 za kratko vrijeme a Pickford 38/50, ali on ce brzo to jer veoma je mlad i prilicno brzo dobija skill poene, razumijem da ucenje nije bas u redu, jer kad pomislis sta mozes uciniti sa 50 skill poena..ali opet, kad vec ne mogu nikako uzeti igraca u transferima, jer stalno mi neki tamo indijci ko zna sta su vec 5 sekundi prije kraja stave svoj token i onda ja ili ostanem bez tokena ili izgubim tu aukciju onda moram ih uciti jer to mi je nekako jedina opcija..
    Last edited by Gamer_X; 03-19-2013 at 08:54 AM.
    Shadow likes this.

  3. #3
    Rookie lunatic19's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    89


    Inače igram sa dva napadača(ST), ali mi je ovo alternativa jer nemam adekvatne zamena za krila(AML;AMR)
    Pošto mi je sad AMR povređen, umesto njega sam ubacio napadača i prebacio na poziciju ST, a AML sam zamenio sa AMC.
    Formacija funkcioniše odlično, ali mi je efikasnost ipak veća kada imam krila(ALM;AMR)
    Što znači da mi treba Red Bull
    Shadow likes this.

  4. #4
    Rookie ZSKovac's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Valjevo, Serbia
    Posts
    104
    Ja uglavnom menjam formacije od meca do meca, u skladu sa protivnickim. Mada najcesce koristim 4-3N-2(AML/AMR)-1
    Shadow likes this.

  5. #5
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Trenutno igram 4-3-1-2

  6. #6
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Moja formacija je:4-4-2,alternativna je:4-5-1...
    Shadow and munchen like this.

  7. #7
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Isto kao i ZSKovac... trenutno igram 4-4-2 ali mnogo zavisi od protivnicke formacije pa menjam po potrebi...

  8. #8
    Newbie Живорад ЗПФК's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    6
    Koristim za mene standardnu postavu, koju inače koristim i na drugim menadžerskim igricama, 4-1-2-1-2 (tj 4-4-2 sa zadnjim veznim, dva krila i jednim ofanzivnim veznim).
    Shadow likes this.

  9. #9
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    У лиги играјте слободно 4 4 2 или уски дијамант (ДМЦ-МЦ-МЦ-АМЦ СТ-СТ)
    У лиги шампиона и купу обавезно ДМЦ (са стрелицом на доле) и ДЕСНИМ и ЛЕВИМ ВЕЗНИМ ако немате ДЕСНОГ И ЛЕВОГ ВЕЗНОГ онда уски дијамант...ДМЦ ПЛАВА СТРЕЛИЦА, МЦ МЦ ЈЕДНОМ ПЛАВА ДРУГОМ ЦРВЕНА, АМЦ ЦРВЕНА или ако је јачи противник без стрелица, Шпицевима ЦРВЕНА обојици а штоперима ПЛАВА. Бекови без стрелица.
    Менталитет нападачки, пас комбиновани, форсирање контре без офсајд замке ето то су неки моји савети како долазим сваке сезоне до финала лиге шампиона али га изгубим јер увек има неки менаџер који купује играче са скаут листе и лига сваке сезоне 1. или 2. место када освојим 2. увек будем у већем делу водећи а касније кикснем јер не могу да гледам неку утакмицу због обавеза итд...

  10. #10
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    какав ти је посед са овом формацијом? не делује ми превише моћно без везњака и са 2 задња везна?

Page 1 of 11 123 ... LastLast