Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 50
Like Tree24Likes

Thread: South Park

  1. #21
    Apprentice Najdox's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Bosnia & Herzegovina
    Posts
    195

    Sezona 18

    Justin Rehausen, klupski rekorder po broju asistencija danas napustio klub.



  2. #22
    Apprentice Najdox's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Bosnia & Herzegovina
    Posts
    195

    Sezona 18



    *KRAJ SEZONE 18*


    Moj tim (kvalitet 109.8*):


    Statistika igrača
    Kvalitet igrača
    Vrijednost igrača

    Ovo je bila sezona koja definitivno nije obećavala titulu u ligi, ali sam kolo prije kraja uspio iskoristiti poraz vodeće ekipe i tako osvojiti 9. ligašku titulu u historiji kluba.




    Priznanje za igrača sa najviše asistencija u ligi je osvojio Luis Suárez:



    Priznanje za igrača sa najboljim prosjekom ocjena po utakmici u ligi je također osvojio Luis Suárez:



    U Ligi Prvaka po prvi put u historiji kluba nisam uspio proći grupnu fazu. Umjesto da grupu završim sa maksimalnim brojem bodova, ja gubim od ekipa koje su duplo slabije od mog tima... #Troll


    Trolovanje kroz utakmice u grupnoj fazi lige prvaka

    U kupu nakon pobjede od 3:1, moja ekipa u revanšu je izgubila od iste ekipe sa 6:0. Treba dodati i to da je protivnička ekipa igrala sa nedefinisanom formacijom.



    I za kraj, statistika sezone 18:


  3. #23
    Apprentice Najdox's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Bosnia & Herzegovina
    Posts
    195

    Sezona 19

    Rekordna runda na aukcijama:


  4. #24
    Apprentice Najdox's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Bosnia & Herzegovina
    Posts
    195

    Sezona 19



    *KRAJ SEZONE 19*


    Moj tim:


    Statistika igrača

    S obzirom da mi je tim bio najkvalitetniji u ligi, očekivao sam 1. mjesto. Ali mogu reći da sam i sa 2. mjestom zadovoljan...



    Priznanje za igrača sa najviše asistencija u ligi je osvojio Luis Suárez:



    Priznanje za igrača sa najboljim prosjekom ocjena po utakmici u ligi je osvojio Mladen Torbica:



    U Ligi Prvaka definitivno nemam sreće u finalima.




    U kupu standardno "nasumično" određivanje ko prolazi dalje...



    I za kraj, statistika sezone 19:


  5. #25
    Apprentice Najdox's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Bosnia & Herzegovina
    Posts
    195

    Sezona 20

    Marcelo Caciedo, prvi igrač kojeg sam kupio sa skaut liste, nakon 4 sezone napušta klub.



  6. #26
    Apprentice Najdox's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Bosnia & Herzegovina
    Posts
    195

    Sezona 20



    *KRAJ SEZONE 20*


    Moj tim (kvalitet 118.8*):


    Statistika igrača
    Vrijednost igrača

    Liga osvojena:




    Liga prvaka osvojena:




    U kupu sam eliminisan u 1/8 finala:




    I za kraj, statistika sezone 19:


  7. #27
    Apprentice Najdox's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Bosnia & Herzegovina
    Posts
    195

    Sezona 21

    Bosanski inat


  8. #28
    Apprentice Najdox's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Bosnia & Herzegovina
    Posts
    195

    Sezona 21



    *KRAJ SEZONE 21*


    Moj tim (kvalitet 125.3*):


    Statistika igrača
    Vrijednost igrača

    Ove sezone u ligi sam doživio pravo razočarenje. Pored toga što sam imao najkvalitetnije igrače u odbrani u ligi, više sam primio golova od svih konkurenata u borbi za titulu. Također kolo prije kraja sam bio na drugom mjestu, da bih u zadnjem kolu doživio poraz od 3:0, poraz od ekipe (Mahindra FC) koja nije imala nikakve ambicije. Šta je tu je, ostaje to počasno 4. mjesto.




    Ligu Prvaka mi jednostavno igra nije dozvolila da osvojim. Izbačen sam u 1/4 finalima od znatno slabije ekipe, što potvrđuje činjenica da je "NK Sveti Kuzam" bio samnom u ligi i završio na 11. poziciji.




    Mislio sam da ću osvajanjem kupa "spasiti" sezonu, ali ni to se nije desilo jer sam poražen u finalima.




    I za kraj, statistika sezone 20:


  9. #29
    Apprentice Najdox's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Bosnia & Herzegovina
    Posts
    195

    Sezona 22







    *KRAJ SEZONE 22*


    Moj tim (kvalitet 129.8*):

    Statistika igrača
    Vrijednost igrača

    ODBRANA:
    Definitivno je odbrana ta koja je najviše doprinjela osvajanju trostruke krune. Najviše me raduje činjenica da tokom sezone ni u jednoj utakmici nisam primio više od 2 gola. Još kad se uzme u obzir da je u finalima Lige Prvaka golman odbranio 3 penala, ne preostaje mi ništa drugo nego da sačuvam na okupu ove igrače i slijedeće sezone.



    VEZNI RED:
    Igrači iz veznog reda su davali golove onda kada je to bilo najpotrebnije. Također Luis Quintero je igrač koji je u prosjeku dobijao najbolje ocjene po utakmici. Sve u svemu, zadovoljan sam učinkom veznih igrača. Ali mala izmjena slijedeće sezone neće da škodi, nadam se.



    NAPAD:
    Već sada mogu sa sigurnošću reći da će Villard ostati u timu barem još 3 sezone. U 52 utakmice postigao je 48 golova i 14 puta asistirao. Što znači da je zaslužan za skoro 80% golova koje je klub postigao ove sezone. Što se tiče Suareza, definitivno ovo mu je najlošija sezona u klubu od kako sam ga kupio sa skaut liste. Ali opet, upisao je se u historiju kluba sa najviše asistencija (111) oborivši rekord Molbern-a (83). Slijedeće sezone definitivno kupujem još jednog napadača koji bi mogao činiti tandem sa Villardom.



    U ligi sam dominirao tokom cijele sezone, sve dok se nisu desili par "kiksova" u posljednjih 5 utakmica. Što je omogućilo mom pratiocu da se za titulu bori u direktnom okršaju sa mojim klubom u zadnjem kolu. Ali na sreću, uspio sam izvući neriješen rezultat i upotpuniti ovu sezonu sa trećim trofejom.




    U Ligi Prvaka sve do finala nisam odigrao "neizvjesnu" utakmicu. Ali opet, kad se uzmu u obzir rezultati utakmica koji su me doveli do finala, mogu reći da nikad lakše nisam osvojio ovo natjecanje:



    Finalna utakmica

    U kupu isto nema puno da se priča. Kup osvojen, do duše ne tako lahko kao što je Liga Prvaka.



    Finalna utakmica

    I za kraj, statistika sezone 22:

    sanhO and DakAfcB like this.

  10. #30
    Apprentice Najdox's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Bosnia & Herzegovina
    Posts
    195

    Sezona 23

    Luis Suárez, igrač koji je doveden sa skaut liste i klupski rekorder po broju asistencija, početkom sezone je napustio klub.

    Klupski rekord po broju asistencija:


    Statistike Suáreza:


Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast