Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 78
Like Tree66Likes

Thread: Sezona 75 - 10.Januar - Kako vam ide?

  1. #41
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    I još jedan dokaz u prilog tvrdnji da me troluje u svakoj izjednačenoj utakmici!!! I neka mi neko objasni, kako to da moj golman, koji je primio 4 gola, dobije ocenu 5.4, a rezervni golman, koji nje primio gol, dobije ocenu 5.9???

    Sezona 75 - 10.Januar - Kako vam ide?-65.jpg
    MNK Kaskada likes this.

  2. #42

  3. #43
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    I vama je ovo normalno i realno!!! Pa jbt dokle više!!! Pa zar je toliko teško uključiti mozak!!! 2 gola primam iz slobodnjaka, od random izvođača!!! 7 odbrana protivnika, 1 odbrana mog golmana!!! 25 uklizavanja protivnika, 11 mojih igrača, a izjednačene ekipe!!! Strašno u kakvo ste sranje pretvorili igru!!! Pa nije to da te troluje jednom u nedelju dana, to bre svaki dan od 6 utakmica bude 5 trolova!!!

    Sezona 75 - 10.Januar - Kako vam ide?-66.jpg

  4. #44
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Više ti i ne prebacujem za pisanje
    Džaba je pisati vode igru u kanal

  5. #45
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Više ti i ne prebacujem za pisanje
    Džaba je pisati vode igru u kanal
    Igra je već u kanalu, sad joj drže opelo...
    t11_fan likes this.

  6. #46
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Novi dan i nova lakrdija... Jedna utakmica i toliko nebuloza da je to strašno... Još jedna od onih koje dokazuju moju tezu da moram da imam 3 puta više šuteva u okvir da bih dobio tesnim rezultatom...

    Lakrdija #1: Protivnički napadač od 2* prolazi direktnog čuvara, štopera od 6*, ostaje 1 na 1 sa golmanom i daje gol, iako je mentalitet mog tima defanzivan... Gde ostaje 1 na 1? Na tribinama iza gola?

    Lakrdija #2: Protivnički AMC od 2* postiže gol sa distance, pored direktnog čuvara, DMC od 5*... Protivnički AMC je već imao žuti karton i nije dobio drugi žuti, a trebalo je, što potvrđuje moju tezu da igrači koji imaju žuti, a ne dobiju crveni, obavezno daju gol... U trenutku postizanja gola protivnički AMC je imao ocenu 5.4, tako da ni to nije promenilo ništa u šablonu da će dati gol...

    Lakrdija #3: Moj golman od 3* ne može da odbrani nijedan od dva šuta u okvir, igračima od 2*, ali zato protivnički golman od 3* bez problema brani oba slobodnjaka najboljem igraču u mom timu, AMR od 6*... A da ne pričam koliko je puta izblokiran, iako ima "Shadow striker" specijalnost... Znači, skaut ne može da da gol iz desetak pokušaja, ali igrači od 2* 'ladno daju iz jedinog pokušaja...

    Lakrdija #4: Ah, da, umalo da zaboravim... Igrač na DML poziciji, Mbu, je levi bek gurnut napred van pozicije, 5 minuta pre kraja... U tom trenutku je imao ocenu 5.9, da bi, ni iz čega, na kraju utakmice dobio ocenu 7.9...

    Znači, ekipa od 50* ne može da dobije 18* slabijeg protivnika (32*), a da se ne napati, čak i u takmičarski nebitnoj utakmici (i da smo izgubili, ostali bi prvi u grupi)... Pitam se koji bi rezultat bio da je protivnik imao sve igrače od 2*, a ja sve skaute... Strah me je i da pomislim, znajući logiku Nordeusovih programera...


    Sezona 75 - 10.Januar - Kako vam ide?-67.jpg
    Sezona 75 - 10.Januar - Kako vam ide?-68.jpg
    Last edited by Steppenwolf; 01-22-2016 at 12:31 PM.

  7. #47
    Apprentice Najdox's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Bosnia & Herzegovina
    Posts
    195





    [img]http://i2.wp.com/****yeahnoms.com/wp-content/uploads/2014/06/garybarlow.gif[/img]

  8. #48
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Ahahaha, 7 naspram 2 šuta u okvir, 0 naspram 5 odbrana i poraz od 1-2... Glupost je neuništiva... Znači, ponovo poraz sa igračem više... Da mi je da zavirim na sekund u mozak ti vaših programera, ali se plašim da me ne ubije promaja...

    Sezona 75 - 10.Januar - Kako vam ide?-71.jpg
    Sezona 75 - 10.Januar - Kako vam ide?-72.png
    Sezona 75 - 10.Januar - Kako vam ide?-73.jpg
    FC Pk TopEl Milan likes this.

  9. #49
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Još jedno pitanje za "realistične" Nordeusove programere... Kako to da igrači, u 100% slučajeva, faulove za žuti i crveni karton prave pred sopstvenim golom, a nikad na protivničkoj polovini?
    FC Pk TopEl Milan likes this.

  10. #50
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Ahahaha... Juče odigram 2-2 sa prvim, nije se video na terenu, izvukao se na kraju utakmice... Dobijem 2-0 lika koji me je već 2 puta tukao ove sezone, u Ligi i LŠ, a danas izgubim 0-3 od 12. na tabeli... Njima od 5 šuteva uđe 3, mi od 6 šuteva nijedan... Odbrana koja je juče dobijala 8 i 9, danas 5 i 6... Najbolji igrač kog imam, AMC, posle 9.5 juče, danas dobija 5.9 protiv tima koji ne igra sa DMC... pa jbt, 3.6 razlika u oceni!!! Random, random, random, trol, trol, trol!!! Ko tvrdi suprotno, poljubi me u dupe!!!

Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast