Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 26 of 26
Like Tree18Likes

Thread: Echipa noua - sfaturi

  1. #21
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Florin Tauc View Post
    In general si eu le fac, am lvl 31 la antrenament dar nu am reusit sa vad nici o diferenta intre un antrenament " De clasa mondiala "(30% efect de antrenament) " Profesionist"(20% efect de antrenament) si semiprofesinoist( 10 % efect de antrenament). Este cumva vre-un topic cu mai multe explicatii privind antrenamentul asta nou ?
    nu am vazut nicaieri topic mai detaliat privind antrenamentul

  2. #22
    Rookie Florin Tauc's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    51
    Am incercat sa joc si eu cu AML si AMR dar din nefericire extremele nu dau randament, joaca fenomenal ca MR / ML ,cam in fiecare meci ies omul meciului , dar ca extreme se incurca in minge. Este o perioada de acomodare sau ceva de genul ?

  3. #23
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    Quote Originally Posted by Florin Tauc View Post
    Am incercat sa joc si eu cu AML si AMR dar din nefericire extremele nu dau randament, joaca fenomenal ca MR / ML ,cam in fiecare meci ies omul meciului , dar ca extreme se incurca in minge. Este o perioada de acomodare sau ceva de genul ?
    Posibil sa aiba nevoie de acomodare desi n-ar trebui, cam tot acolo joaca. Daca isi fac mai bine treaba la ML/MR eu zic sa ii lasi acolo. Eu in schimb am probleme cu atacanti. Sunt foarte ineficineti, si am incercat mai multi, la fel de slabi toti...

  4. #24
    Rookie Florin Tauc's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    51
    Pai si la mine e la fel, din 80 goluri marcate , 50 sunt inscrise de 3 mijlocasi ....
    florian slaniceanu likes this.

  5. #25
    Newbie Shacalul Jdo's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    26
    Eu nu stiu ce considerati voi atacanti buni?
    Dar un atacant care iti aduce cand ai nevoie o victorie cu un gol consider ca e mai important decat un mijlocas care da 4 goluri intr-un meci cu o echipa slaba.
    Atacantii mei:

    Echipa noua - sfaturi-atacanti.jpg
    florian slaniceanu likes this.
    ELITE TEAM ROMANIA JUST FOR FUN

  6. #26
    Champion madflo19's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    United Kingdom
    Posts
    2,104
    Pai tocmai asta e problema,atacantii mei dau cate un gol dupa ce extremale dau 2,3 goluriEchipa noua - sfaturi-goluri.png
    florian slaniceanu likes this.

Page 3 of 3 FirstFirst 123