Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
Like Tree3Likes

Thread: Arkadaşlar oyuncu alamama ve transfer sorunlari olan arkadaşlarim buradan bana ulaşin

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar

Arkadaşlar oyuncu alamama ve transfer sorunlari olan arkadaşlarim buradan bana ulaşin

Çoğu arkadaşlarımın söylediklerine göre bu sezon bir üst seviyeden futbolcu alamamış olmanın hayal kırıklığını yaşamış. Ben bizzat bu konuyla ilgilendim ve yönetici olarak Zafer Bey den rica ettim Developerlara mesaj atıldı çözüm için beklemedeyiz 36.seviyedeyim bazı arkadaşlardan görüşmelerde futbolcu alamaz oldum 37.seviyedeki arkadaşlarımda sistem tarafından silindi.Bu gibi olumsuzlardan başka Açık arttırmada futbolcu kalitesi sadece 3-4 yıldız ve bu sezon transfer yapamadım.Güncellemeler geldikçe sorun düzelir diye umuyoruz konuşmalarımda bunu 10 defa dile getirdim beklemedeyim

Sorunlarım
    1) Açık arttırmalarda futbol düzeyleri 4 yıldızı geçmez oldu

2) Görüşmeler teklif verdiğim oyuncuların transfer teklifleri karşı takıma teklifim ulaşmıyor transfer yapamıyorum

3) Arkadaş olarak eklediğim kişiler arkadaşlık isteğimi ekranın en alt kısmındaki arkadaş listesinde benim isteğimi göremiyorlar ve arkadaş olamıyorum

4) Görüşmeler de arkadaş olduğum halde ve aynı sunucuda olduğum halde rakip arkadaşın futbolcusuna teklif veremiyorum "Teklif ver" butonu yok.

Newbie
    Merhaba bende 38 levelim tranfer listesinde 5 yildiz futbolcu günde 2 tane cikiyor o cikanda her gün ayni futbolcu onuda kimse transfer etmiyor zaten 38 levelde böyle mi yada 38 den sonraki tüm levellerde böyle mi ilk 3 yildir oyunuyorum ilk defa böyle bir şey başima geldi kadrom zayif jeton var alacak topcu yok yardimci olabilirmisiniz

Quote Originally Posted by Göksun Demiralp View Post
    Merhaba bende 38 levelim tranfer listesinde 5 yildiz futbolcu günde 2 tane cikiyor o cikanda her gün ayni futbolcu onuda kimse transfer etmiyor zaten 38 levelde böyle mi yada 38 den sonraki tüm levellerde böyle mi ilk 3 yildir oyunuyorum ilk defa böyle bir şey başima geldi kadrom zayif jeton var alacak topcu yok yardimci olabilirmisiniz

Merhaba Göksun aynı sorun bende ve diğer arkadaşlarda da var ben yöneticilere mesajla bildirdim Developer lara bu sorunlar iletildi fakat yoğun oldukları için bu sorunlara bakamadıklarını ilettiler. Beklemedeyim bende. Oyun için büyük güncellemeler olacağını bildirdiler bu güncellemeyle tüm sorun ve sıkıntıların giderileceği belirtildi.

Sizlerde bir düzelme olursa benimle iletişime geçebilirsiniz.

Newbie

O zaman jeton biriktirmeye devam bu ay yani bu sezon çöpe gidicek belliki :)

O zaman jeton biriktirmeye devam bu ay yani bu sezon çöpe gidicek belliki

Newbie

Ama cok yazik bu kadar kullanicisi olan bir oyun 5 milyon kullanicidan bahsediliyorsa

Ama cok yazik bu kadar kullanicisi olan bir oyun 5 milyon kullanicidan bahsediliyorsa böyle olmamali cok büyük saçmalik 40 ay emek vermişim oyun daki hatadan neden etkilenelim oyunumu silelim illaki :/ CVP VERDİĞİN İÇİN TEŞEKÜR EDERİM ARKADAŞIM

Quote Originally Posted by Göksun Demiralp View Post
    O zaman jeton biriktirmeye devam bu ay yani bu sezon çöpe gidicek belliki
    Ben yöneticilere kasıtlı yapılıp yapılmadığını sordum çünkü rahat transfer yapabiliyorsan önceden bunu engelleme amaçlı bir nevi transfer yasağı getirilmiş olması saçmalık . Ben ve yönetici arkadaşım bekliyoruz bu sorun belkide çözümü uzun sürebilir net bir şey söyleyemiyorlar kısaca 1-2 ay bile sürebilir.

Jeton sıkıntısı bugüne kadar çekmedim rahat transfer yapabiliyordum ve her zaman ekli olan arkadaşımda görüşmeler sayesinde takımımı kuruyordum bunu engelleme amaçlı yaptıklarını sanar oldum

Her zaman buradayım forumu takipte kal bu sorunun çözülmesi için elimizden geleni yapacağız.Ben hergün en az 10 defa yöneticilerle iletişim halindeyim eğer gelişme olacaksa bildireceğim sizlerede. Bu oyunu yükseltecekler onun çalışması içindeler tamamen Birçok konu hakkında konuştum onlarla fazla bilgi veremeyeceğim ama bekleyin sıkıntılarımız geçecek bende çok illallah ettim fakat sabredelim bakalım bu işin sonu nereye çıkacak

Banned
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Her zaman buradayım forumu takipte kal bu sorunun çözülmesi için elimizden geleni yapacağız.Ben hergün en az 10 defa yöneticilerle iletişim halindeyim eğer gelişme olacaksa bildireceğim sizlerede. Bu oyunu yükseltecekler onun çalışması içindeler tamamen Birçok konu hakkında konuştum onlarla fazla bilgi veremeyeceğim ama bekleyin sıkıntılarımız geçecek bende çok illallah ettim fakat sabredelim bakalım bu işin sonu nereye çıkacak

Bukadar çok kullancısı olan bir oyunun geliştirilmemesi gerçekten büyük skandal,geliştirilmediği gibi hatalarda eksik olmuyor sırf şu konudaki istekler yapılsa şaha kalkar: http://forum.topeleven.com/%C3%96ner...ilikler-8.html
    Kara Kedi and karçemarskars like this.

Quote Originally Posted by champion View Post
    Bukadar çok kullancısı olan bir oyunun geliştirilmemesi gerçekten büyük skandal,geliştirilmediği gibi hatalarda eksik olmuyor sırf şu konudaki istekler yapılsa şaha kalkar: http://forum.topeleven.com/%C3%96ner...ilikler-8.html

Şu an için en büyük sorun transfer yapamamam bu olsa eski düzenede razıyım 15 gün olacak düzelmedi

Page 1 of 2 12 LastLast