Page 13 of 16 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast
Results 121 to 130 of 153
Like Tree10Likes

Thread: Top Eleven hakkında ne tür bir Hata/Arıza yaşıyorsunuz? (tartışma)

Newbie
    Ben ozkan aktepe baker fc level 3 de oynuyorum 26 aralik ta oynanan 12.29 da oynanan barry road-baker fc maci 70. Dakikaya kadar 1-0 baker fc yeniyordu oyun yenilendi barry road 1- 0 yendi 3 puanimi geri verin yoksa herkese kotulerim oyunu baker fc ye oyunu geri verin

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Ozkan Aktepe View Post
    Ben ozkan aktepe baker fc level 3 de oynuyorum 26 aralik ta oynanan 12.29 da oynanan barry road-baker fc maci 70. Dakikaya kadar 1-0 baker fc yeniyordu oyun yenilendi barry road 1- 0 yendi 3 puanimi geri verin yoksa herkese kotulerim oyunu baker fc ye oyunu geri verin
    Selam Özkan ;

Forum kuralları çerçevesinde konuşmak erdemliktir.

Öncelikle sorununuz için destek bölümüne yönlendireceğim buradan ulaşabilirsiniz Nordeus Support

Destek bölümümüze buraya ifade ettiğiniz gibi sorununuzu yazın ve size geri dönüş sağlayıp hesabınıza girip bunun olup olmadığını inceleyeceklerdir.

Şimdiden anlayışınız için çok teşekkür ederiz !!!

Newbie

unal

Maçlarda bana bildirim gelmiyor yani 15 dakika sonra maçınız var bilgisi gelmemektedir

Quote Originally Posted by Ünal Türkoğlu View Post
    Maçlarda bana bildirim gelmiyor yani 15 dakika sonra maçınız var bilgisi gelmemektedir
    Selamlar Efendim;

Bu sorunu düzeltmek için sizi destek bölümümüze yönlendiriyorum.Link atacağım yere giriş yapıp açıklamanızı yaptıktan sonra destek bölümündeki arkadaşlar size geri dönüş sağlayacaktır.

Destek bölümümüze buradan ulaşabilirsiniz Nordeus Support

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Selamlar Efendim;

Bu sorunu düzeltmek için sizi destek bölümümüze yönlendiriyorum.Link atacağım yere giriş yapıp açıklamanızı yaptıktan sonra destek bölümündeki arkadaşlar size geri dönüş sağlayacaktır.

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.
    merhaba ercan bey. benim sorunum, iki sezondur transfer alanında 5 yıldızlı oyuncu göremiyorum takımı geliştirmek için herhangi bir transfer yapamıyorum. üst liğdeki arkadaşlarıma teklif sunamıyorum. üst liğdeki herhangi bir takımla arkadaş olamıyorum. destek kısmına yazmama rağmen bi sonuç alamadım, bu sorunları çözerseniz sevinirim saygılar.

Quote Originally Posted by Volkan Horoz View Post
    merhaba ercan bey. benim sorunum, iki sezondur transfer alanında 5 yıldızlı oyuncu göremiyorum takımı geliştirmek için herhangi bir transfer yapamıyorum. üst liğdeki arkadaşlarıma teklif sunamıyorum. üst liğdeki herhangi bir takımla arkadaş olamıyorum. destek kısmına yazmama rağmen bi sonuç alamadım, bu sorunları çözerseniz sevinirim saygılar.
    Selam Efendim;

Bu sorun bende de mevcut ve aynı şekilde rapora yazdım iletildi sonuç bekliyorum.Sizde destek ekibimize yazınsize dönüş sağlayacaklardır.Destek ekibinden başka biri bu sorunu asla çözemez bende kendim buradan ulaştım ve Developerlara iletildi fakat geri dönüş sağlanamadı.O yüzden uğraşıyorum bende sizde aynı şekilde yazarsanız ben bunu raporlara yazdım bu ay için de beklemedeyim.Dediğim gibi 1 kez yazsanız bile 2,3 kez daha yazmanızı öneriyorum.Bu sorunun ne kadar sıkıntı yarattığını biliyorum.Umuyoruz düzelecek.

Destek bölümümüze buradan ulaşabilirsiniz http://support.nordeus.eu/home
    Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 12-28-2014 at 12:20 PM.

Newbie
    merhaba, bir süre oyuna giremedim, takımım silinmiş ve beni 1. seviyeden başlatıyor.. bu takımı geri alamıyor muyum? kulüp batmışsa içindeki tokenler zaten kulübü ihya eder.. kulübümü geri nasıl alabilirim ? 2010 dan beri oynuyordum bi yardım edin

Quote Originally Posted by Süleyman Yıldız View Post
    merhaba, bir süre oyuna giremedim, takımım silinmiş ve beni 1. seviyeden başlatıyor.. bu takımı geri alamıyor muyum? kulüp batmışsa içindeki tokenler zaten kulübü ihya eder.. kulübümü geri nasıl alabilirim ? 2010 dan beri oynuyordum bi yardım edin
    Selamlar Efendim ;

Sorununuzun çözümü için sizi destek bölümümüze yönlendiriyorum.

Destek bölümüne giriş yapıp talep açarak sorununuzu oraya ifade ederseniz geri dönüş sağlayıp hesabınızı inceleyeceklerdir.

Anlayış ve ilginiz için çok teşekkür ederiz.

Newbie
    Arkadaşlar yeni güncellemeyle kullanılmamış beceri puanları otomatik atandı. Sorunumla kim ilgilenecek. Muhattap bulamıyorum. Şu işe bakın para veriyoruz derdimizi dinleyen yok

Newbie
    ben buldum yazdım modaratör.artık ne zamana bakarlarsa beyefendiler. Akşam akşam başımıza iş açtılar ya oyununda tadı kalmadı. neyse teşekkürler

Page 13 of 16 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast