Page 15 of 16 FirstFirst ... 513141516 LastLast
Results 141 to 150 of 153
Like Tree10Likes

Thread: Top Eleven hakkında ne tür bir Hata/Arıza yaşıyorsunuz? (tartışma)

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Rovildi View Post
    ben şöyle bir hata yaşıyorum öncelikle pcden giriyorum ilk başta çerez hatası olarak düşündüm çerezleri öndiski falan temizledim lakin hata devam ediyor, oyun menü sekmesinden atıyorum kadroya girdiğimde oyun kendiliğinden donuyor sayfayı yinele yapıyorum hadi geliyor ama tekrar başka bir menüye geçtiğimde transfer olur menajer olur bir şekilde donuyor ekran görüntüsüde aldım. tablet, telefondan girince böyle bir hatayla karşılaşmadım ama pc den girince çok sık karşılaşıyorum ve benim canımı cidden sıkıyor.

http://imgim.com/topeleven.png

edit: yandex pluginden çözmüş bulunmaktayım evet.
    Selamlar;

Sorununuzu destek ekibimize bu şekilde ifade ederseniz onlar hesabınızı inceleyip size geri dönüş sağlayacaktır.

Destek ekibimize buradan ulaşabilirsiniz Have a Problem? - TopEleven Support | TopEleven Support

Newbie
    Merhaba..Note 3 n9000Q telden oyuna girince ana sayfa bazen açılmıyor . 5.6 kere çıkıp girince açılıyor .sorun nedir acaba ..

Quote Originally Posted by alone_wolf View Post
    Merhaba..Note 3 n9000Q telden oyuna girince ana sayfa bazen açılmıyor . 5.6 kere çıkıp girince açılıyor .sorun nedir acaba ..
    Selamlar;

Sorununuzu destek ekibimize bu şekilde ifade ederseniz onlar hesabınızı inceleyip size geri dönüş sağlayacaktır.

Destek ekibimize buradan ulaşabilirsiniz Have a Problem? - TopEleven Support | TopEleven Support

Newbie
    Bu adres ingilizce kardes nasıl msj yazcam tarif edermisiniz ...

Quote Originally Posted by alone_wolf View Post
    Bu adres ingilizce kardes nasıl msj yazcam tarif edermisiniz ...
    Selamlar;

Bundan 2 hafta önce Türkçe olarak dil kısmından bu işlem yapılıyordu size aşağıda link vereceğim ona göre sıralamadan seçip en son çıkan yere Türkçe olarak sorununu ifade edersen sana geri dönüş sağlayacaklardır.

http://forum.topeleven.com/hatalar-v...nda-bilgi.html

Newbie
    Oyun son guncellemeden sonra saha sekmesine girmiyo donuyo bu konuda yardimci olursaniz sevinirim

Quote Originally Posted by Yunus Alkut View Post
    Oyun son guncellemeden sonra saha sekmesine girmiyo donuyo bu konuda yardimci olursaniz sevinirim
    Selamlar;

Sorunu rapor halinde ilettim birkaç kişi de bu hata oldu.Sizin de bizzat destek ekibimize iletmeniz gerekiyor.

Sorununuzu destek ekibimize iletirseniz onlar hesabınızı inceleyip size geri dönüş sağlayacaktır.

Newbie Emin90's Avatar
    iyi günler admin. abimin oyununda arkadaş fiksturlerine bakıyorum. abimin 10-15 tane arkadaşı var ama maçlarda 4-5 arkadaş çıkıyor. benim 2 hesabım var ikisinide göremiyorum. ne ben maçlarda abime destek verebiliyorum ne de abim benim maçlarda bana destek olabiliyor. Have a Problem? - TopEleven Support | TopEleven Support adresine gittim ama problem hakkında bir seçenek göremedim. birazda yabancı dilim az. yardımcı olur musun?
    Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 05-30-2015 at 01:45 PM.

Quote Originally Posted by Emin90 View Post
    iyi günler admin. abimin oyununda arkadaş fiksturlerine bakıyorum. abimin 10-15 tane arkadaşı var ama maçlarda 4-5 arkadaş çıkıyor. benim 2 hesabım var ikisinide göremiyorum. ne ben maçlarda abime destek verebiliyorum ne de abim benim maçlarda bana destek olabiliyor. Have a Problem? - TopEleven Support | TopEleven Support adresine gittim ama problem hakkında bir seçenek göremedim. birazda yabancı dilim az. yardımcı olur musun?
    Selamlar;

http://forum.topeleven.com/hatalar-v...nda-bilgi.html

Yukarıda vermiş olduğum linki incele ve aynı sırayı Have a Problem? - TopEleven Support | TopEleven Support linkinde de takip et sonda çıkan yere hatayı yazarak ilet.Benim iletmem hesabının incelenmesini sağlamadığı için kesinlikle bunu senin iletmen gerekiyor.

Newbie Emin90's Avatar
    A.selam;

bağlantı ve teknik sorunlarda baktım. benim sorunumla ilgili bir başlık bulamadım. hangi başlığa tıklamalıyım?

Page 15 of 16 FirstFirst ... 513141516 LastLast