Results 1 to 8 of 8
Like Tree3Likes
  • 1 Post By Ercan Mehmet Minkil
  • 1 Post By putumku
  • 1 Post By iskefiyeli

Thread: Rezalet son perde halen devam ...!!!!!!!

Newbie

Rezalet son perde halen devam ...!!!!!!!

ha duzelır de duzelır hade bakalım deneyelım guncelleme geldı vs vs vs !!!!! boş iler hepsı yalan oyun tamamen para ıle oynayanların ve macların onceden sonuclanmıs oldugu gıbı basıt yontemle devam edıyor nasılmı ??? bakınız tke tke yazayım zatne oncekı postlarda oyundakı rezıllıklerı yazmıstım....!

oyunun skoru bellı ıstedıgınız kadar token vs vs ne harcarsanız harcayın degısmıyor cunku macın bıtımıne dk lar kala sol dan menu ustte cıktıgı gıbı hıcbırsey deısmısyor bu bırıncı ve en basıt acık!!
    2ci olarak takımınız da 65 de oyuncu deıstırıyorsunuz lakın oyuncu ısmı kadroda oynuyor gorunse bıle oyuncu aslında deısmemıs oluyor ya cok gec dk da oyuna gırıyor yada gırmıs gorunup gırmıyor...!!!!
    3 oyunda hemen hemen her taktıgı denedım lakın 1 senedır ne hıkmetse bu sert savunma hıkayesı ve oyuncu yer deısımlerı guncellemedı oldugundan berı sacma sapan taktıklerle oyun da skorlar garıp hale gelmeye basladı nasılmı!!!!

sız 43 3 oynuyorsunuz rakıbınız lıg cıkmamak ıcın butun oyuncularını ip gibi dızmıs bakınız kalesınde FORVETI VAR en ucdada en dusuk becerılı adamı var mas nasıl bıtıyor bılıyormusunuz! !!!!!! adam sizi 4.3 yenıyor nasıl mı? solıyım OYUN SONUCLARI SKORLARI HERSEY BELLIIIIIIIIII

cunku ben bızzat kendım yaparak ogrendım sacma sapan dızılıslerle galıbıyet alıyorsunuz neden cunku sonuc bellı oyun sıstemı bu sekılde kurulmus!

4 lıgde kı asırı guclu rakıpler bunu aylardır buradada gerekse maıl atarak da soledık ılgılenmıyorlar neden cunku o lıgdekı asırı guclu elemanlar token la oynuyor yanı ıslerıne gelmıyor neden??? cunku para verıp sampıyon olamayan adam oyunu bırakır buda nedır benım gıbı para vermeyı cok uzun zaman once bırakmıs veyahut hıc para vermeyen adamlardan daha degerlıdır o oyuncular !!!

adam basıyor tokenı senın adamının gucu 100 ıken herıf cıkartıyor 3 tane 200 puanlı oyuncuyu ohhh yattıgı yerden gelsın galıbıyetler

5 lıg den cıkma mevzusuna gelelım herıfler ısı cozmus alıyor yuksek yıldızlı cok guzlu oyuncularını reserveye atıyor yedege atıyor ana takıma koyuyor guclulerı ohhhh zayıf guruba dusuyor neden sıstem ole cunku ondan sonra bır koyuyor orjınal takımı ortaya yandı gulum keten helva bakınız bunuda yazdım daha once hala cozum yok neden cunku oyundan kacıcak yoksa paralı oynayan tayfa !!!!!

6sımdı bana transfer ıcın 40 50 60 token lı adam cıkartıyorsun yahu kardesım benım en dandık adamımım dan ozellıklerı 40 50 birim gerıde ben bu herıfı neden alayım kafa claısmıyormu sızde dalgamı gecıyorsunuz kaldı kı cıkardıgınız adamların cogu 21 yasında bu herıf nasıl gelısıcek bu adam nasıl yıldız olucak cvp var mı cvp yok ama olurmu olmaz gıdıceksın 600 tokenlı yıldızı alıcaksın cvp basıt aslında para ıle oyna!!!!!!

7 yahu ueffa oynuyorsun adamın tum takımı 3 kısı harıc senden dusuk buraya kadar hersey normal amaaaa!!!!! o 3 kısıde senın adamın hızı 140 ıken o herıfın 250 sneın adamın bıtırıcılıgı 180 ıken herıfın kı neredeyse !!!!!

velhasıl kelam ben oyunu 2013 den berı oynuyorum ama gına getırdıler aylardırda da buraya yazıyorum ama gorunen o kı ayrılık vaktı geldı buraya yazmamın sebebı de artık REZİLLİGİN HİLE LERİN OZELLIKLE OYUNUN TUM YAPILANDIRMASININ TAMAMEN TOKEN ALMAYA PARA ILE OYNAMAYA donmesı yuzunden sanıırm bırakma zamanı geldı ozellıkle yenı baslayan var ıse hıc bulasmasın cunku oyun gercekten kalıtesızlestı ve amacı dırek olarak herkes den cok sadece bellı oyunculara yoneldı.
    reısmlerde karsılasma yapılan 2 tane aynı takımdakı oyuncunu guclerı bakın gorun ...bu gıbı takım veya oyuncu cok fazla hepsını atsam sayfalar yetmez ama mudahale edılmıyor neden cunku paralılar goz gore gore hıle yapıyorlar sistem de ızın verıyor !!!!

yahu bugun 2 tane frıkık den takımım gol yedı hemde frıkık ozellılıgı olmayan ve hem sag hem sol tarafdan vuruslarda ben sezon boyu toplasan 5 frikik golu atamıyorum adma bana frikik le alakası olmayan nokta golcu bır herıfle hem sag hem soldan gol atıyor yahu bunun neresı mantıklı bu dupeduz hıledır beyler kanmayın oyuna parada vermeyın.....
    Rezalet son perde halen devam ...!!!!!!!-a11z.jpgRezalet son perde halen devam ...!!!!!!!-222z.jpg
    demem o kı burdakı sevgılı mod lar umarım ısın farkındadır bazı oyuncuların benım gıbı oynayanlarında farkında oldugunu bılsınler bende zamanında bazılarıın n yaptıgı gıbı bınlerce altını hıle ıle alabılırdım ama almadım demek kı almak lazımmmıs yazık oldu bu oyuna ve bıze kalın saglıcakla bu oyun benım ıcın bıtmıstır.... sorunllarımızı cozemıyorsunuz sanırım cozulmesıde ıstenmıyor yapacak bısey kalmadı.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by putumku View Post
    ha duzelır de duzelır hade bakalım deneyelım guncelleme geldı vs vs vs !!!!! boş iler hepsı yalan oyun tamamen para ıle oynayanların ve macların onceden sonuclanmıs oldugu gıbı basıt yontemle devam edıyor nasılmı ??? bakınız tke tke yazayım zatne oncekı postlarda oyundakı rezıllıklerı yazmıstım....!

oyunun skoru bellı ıstedıgınız kadar token vs vs ne harcarsanız harcayın degısmıyor cunku macın bıtımıne dk lar kala sol dan menu ustte cıktıgı gıbı hıcbırsey deısmısyor bu bırıncı ve en basıt acık!!
    2ci olarak takımınız da 65 de oyuncu deıstırıyorsunuz lakın oyuncu ısmı kadroda oynuyor gorunse bıle oyuncu aslında deısmemıs oluyor ya cok gec dk da oyuna gırıyor yada gırmıs gorunup gırmıyor...!!!!
    3 oyunda hemen hemen her taktıgı denedım lakın 1 senedır ne hıkmetse bu sert savunma hıkayesı ve oyuncu yer deısımlerı guncellemedı oldugundan berı sacma sapan taktıklerle oyun da skorlar garıp hale gelmeye basladı nasılmı!!!!

sız 43 3 oynuyorsunuz rakıbınız lıg cıkmamak ıcın butun oyuncularını ip gibi dızmıs bakınız kalesınde FORVETI VAR en ucdada en dusuk becerılı adamı var mas nasıl bıtıyor bılıyormusunuz! !!!!!! adam sizi 4.3 yenıyor nasıl mı? solıyım OYUN SONUCLARI SKORLARI HERSEY BELLIIIIIIIIII

cunku ben bızzat kendım yaparak ogrendım sacma sapan dızılıslerle galıbıyet alıyorsunuz neden cunku sonuc bellı oyun sıstemı bu sekılde kurulmus!

4 lıgde kı asırı guclu rakıpler bunu aylardır buradada gerekse maıl atarak da soledık ılgılenmıyorlar neden cunku o lıgdekı asırı guclu elemanlar token la oynuyor yanı ıslerıne gelmıyor neden??? cunku para verıp sampıyon olamayan adam oyunu bırakır buda nedır benım gıbı para vermeyı cok uzun zaman once bırakmıs veyahut hıc para vermeyen adamlardan daha degerlıdır o oyuncular !!!

adam basıyor tokenı senın adamının gucu 100 ıken herıf cıkartıyor 3 tane 200 puanlı oyuncuyu ohhh yattıgı yerden gelsın galıbıyetler

5 lıg den cıkma mevzusuna gelelım herıfler ısı cozmus alıyor yuksek yıldızlı cok guzlu oyuncularını reserveye atıyor yedege atıyor ana takıma koyuyor guclulerı ohhhh zayıf guruba dusuyor neden sıstem ole cunku ondan sonra bır koyuyor orjınal takımı ortaya yandı gulum keten helva bakınız bunuda yazdım daha once hala cozum yok neden cunku oyundan kacıcak yoksa paralı oynayan tayfa !!!!!

6sımdı bana transfer ıcın 40 50 60 token lı adam cıkartıyorsun yahu kardesım benım en dandık adamımım dan ozellıklerı 40 50 birim gerıde ben bu herıfı neden alayım kafa claısmıyormu sızde dalgamı gecıyorsunuz kaldı kı cıkardıgınız adamların cogu 21 yasında bu herıf nasıl gelısıcek bu adam nasıl yıldız olucak cvp var mı cvp yok ama olurmu olmaz gıdıceksın 600 tokenlı yıldızı alıcaksın cvp basıt aslında para ıle oyna!!!!!!

7 yahu ueffa oynuyorsun adamın tum takımı 3 kısı harıc senden dusuk buraya kadar hersey normal amaaaa!!!!! o 3 kısıde senın adamın hızı 140 ıken o herıfın 250 sneın adamın bıtırıcılıgı 180 ıken herıfın kı neredeyse !!!!!

velhasıl kelam ben oyunu 2013 den berı oynuyorum ama gına getırdıler aylardırda da buraya yazıyorum ama gorunen o kı ayrılık vaktı geldı buraya yazmamın sebebı de artık REZİLLİGİN HİLE LERİN OZELLIKLE OYUNUN TUM YAPILANDIRMASININ TAMAMEN TOKEN ALMAYA PARA ILE OYNAMAYA donmesı yuzunden sanıırm bırakma zamanı geldı ozellıkle yenı baslayan var ıse hıc bulasmasın cunku oyun gercekten kalıtesızlestı ve amacı dırek olarak herkes den cok sadece bellı oyunculara yoneldı.
    reısmlerde karsılasma yapılan 2 tane aynı takımdakı oyuncunu guclerı bakın gorun ...bu gıbı takım veya oyuncu cok fazla hepsını atsam sayfalar yetmez ama mudahale edılmıyor neden cunku paralılar goz gore gore hıle yapıyorlar sistem de ızın verıyor !!!!

yahu bugun 2 tane frıkık den takımım gol yedı hemde frıkık ozellılıgı olmayan ve hem sag hem sol tarafdan vuruslarda ben sezon boyu toplasan 5 frikik golu atamıyorum adma bana frikik le alakası olmayan nokta golcu bır herıfle hem sag hem soldan gol atıyor yahu bunun neresı mantıklı bu dupeduz hıledır beyler kanmayın oyuna parada vermeyın.....
    Click image for larger version. 

Name:	a11z.jpg 
Views:	30 
Size:	72.5 KB 
ID:	135621Click image for larger version. 

Name:	222z.jpg 
Views:	30 
Size:	84.0 KB 
ID:	135622
    demem o kı burdakı sevgılı mod lar umarım ısın farkındadır bazı oyuncuların benım gıbı oynayanlarında farkında oldugunu bılsınler bende zamanında bazılarıın n yaptıgı gıbı bınlerce altını hıle ıle alabılırdım ama almadım demek kı almak lazımmmıs yazık oldu bu oyuna ve bıze kalın saglıcakla bu oyun benım ıcın bıtmıstır.... sorunllarımızı cozemıyorsunuz sanırım cozulmesıde ıstenmıyor yapacak bısey kalmadı.
    Hesabın kendisini tamamen resimli olarak burada paylaşın hesap incelemesi yaptıracağım.
    Anarşi likes this.

Newbie
    sevgılı mod kardesım hesaba falan gerek yok bakılmasına aylardır bole bu oyun ozellıkle bu oyuncuları reserveye atıp normal takımından 2 3 yıldızlı adamları ılk 11 ve yedege koyup zayıf lıglere cıkıyorlar bunu aylardır yapıyorlar yenı bırsey degıl adamlar lıgden cıkmıyor sampıyon olamadıkları anda ....bak feredasyon turnuvalarına bırsey dıyormuyum demıyorum cunku orası normal seyrınde gıdıyor yenersın yenılırsın amma velakın adamın gucu senın kının 3 4 katı olan oyuncusu varsa nasıl yeneceksın bu adamı sen nıye oynayasın yahu 26 mac var adam gecen sezon 10 tane gol yememıs dusun yanı boyle takımmı olur barcelona bıle real bıle yenılıyor gol yıyor elenıyor vs yanı mantıksal olarak derdımı anlatabıldıysem ne mutlu bana ...yanı lıg tamamen haksız aynı sekılde uefa ve sampıyonlar lıgıde ust klansmanlarda olan rakıpler oldugu muddetce bu oyun oynanmaz .

Newbie
    buyrun aynı lıgde ve dıger lıgde oynayanlardan 2 ornek takım
    Rezalet son perde halen devam ...!!!!!!!-1111.jpg
    Rezalet son perde halen devam ...!!!!!!!-2222.jpg
    Rezalet son perde halen devam ...!!!!!!!-4444.jpg
    Rezalet son perde halen devam ...!!!!!!!-55555.jpg
    Rezalet son perde halen devam ...!!!!!!!-887887.jpg
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Rezalet son perde halen devam ...!!!!!!!-222z.jpg   Rezalet son perde halen devam ...!!!!!!!-1234.jpg  

Newbie
    ornek kocaelı 36 cı sevıye ama güce bak mantıklımı sence? otekısı 37 tum kupaları almıs bır sezon once 4 tane adamı var dıgerlerı hcbısey yapmasa bıle herıf 4 adamıyla mac kazanıyor catır catır ıncele 2 takımıda su anda bırbırlerıyle avrupa lıgınde karsılasıyorlar nasıl oynuyacaksın bunlarla ?

herıfler o yedek gucsuz adamlarını koyuyor lıg bıtımınde ılk 11 e tabıkı sevıyesı dusuyor ondan sonra gelsın zayıf lıg bunlar her sene sampıyon

Newbie
    1- gözlemciden 11 tane genç oyuncu alıyorsun
    2- bi kaç bin token alıyorsun.
    3- sürekli %21 kondisyon tüketen antrenman yaptırıyorsun
    Bu işlemi oyuncularının seviyesini artırmak için bir kere yapman yeterli,
    oyuncuların 8 9 yıldız olduktan sonra seni en az 10 sezon idare ediyor.
    ---------------------------------------------------------------------------------
    veya ben fazla para harcamak istemiyorum diyorsan
    2 3 tane 6 7 yıldız futbolcuna, sürekli aynı antrenman işlemini uyguluyorsun onlar seni götürüyor.
    son olarak da düşük seviye takımların olduğu lige düşme olayına birşey diyemem, o konu çözülmeli.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Token ile dinlenme puanı alınarak oyunculara seviye atlatma olayı kimine göre adaletsizlik, kimine göre de avantaj olarak görülebilir.
    Anarşi likes this.

Newbie
    buyur dk 71 oyuncu deıstırıyorum 3 tane ama ne hıkmetse oyuncu oyuna gırmıs gorunuyor lıstede mevcut sut cekıyor bılmemne yapıyor ama mac bıtıyor oda ne!!!!! oyuncu gırmemıs ve dınlenme hedıyesı yok hahahah vallahı rezalet bıllahı rezalet yanı bu nedır ya hergun baska bı olay cıkıyor yanı daha oncede ızın vermıyordu ama bu sefer kendını astı oyun yahu 71dk da adam deıstırıyorum adam gırmemıs var mı mantıklı acıklaması yok tabıı kı nasıl olsun

Newbie
    Quote Originally Posted by iskefiyeli View Post
    1- gözlemciden 11 tane genç oyuncu alıyorsun
    2- bi kaç bin token alıyorsun.
    3- sürekli %21 kondisyon tüketen antrenman yaptırıyorsun
    Bu işlemi oyuncularının seviyesini artırmak için bir kere yapman yeterli,
    oyuncuların 8 9 yıldız olduktan sonra seni en az 10 sezon idare ediyor.
    ---------------------------------------------------------------------------------
    veya ben fazla para harcamak istemiyorum diyorsan
    2 3 tane 6 7 yıldız futbolcuna, sürekli aynı antrenman işlemini uyguluyorsun onlar seni götürüyor.
    son olarak da düşük seviye takımların olduğu lige düşme olayına birşey diyemem, o konu çözülmeli.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Token ile dinlenme puanı alınarak oyunculara seviye atlatma olayı kimine göre adaletsizlik, kimine göre de avantaj olarak görülebilir.
    kardesım olay token alma deıl olay sadece token alacaksak o zaman oynamamak tır neden token alayım soruyorum sana 8 senedır token da aldım ama uzun suredır almadan oynuyorum lakın bu sıkıntılar son 1 senedır var yukarda anlattıgım olaylar normal degıl yanı adam 26 macda 120 130 gol atıyor yedıgı gol 8 10 namaglup sampıyon butun kupaları almıs lıg atlıyorsun gene aynı herıf bı bakıyorsun gene sampıyon hade velev kı olmadı e bu sefer dandık kadroyu koyup lıggden cıkmıyor alt lıge devam edıp hop ertesı sezon gene sampıyon yada avrupa kupalarını alıyor bu nasıl olucak? yanı cok sacma bır duzen var oyunda normalde senden 2 lıg altta bır takım dusun bu takımla 100 mac yapsan 99 unu alırsın gucunden oturu lakın sen bı bakıyorsun her sezon dandık ekıplere sacma mac lar kaybedıyorsun sampıyon olamıyorsun sonra takıp edıyorsunkı devamlı son 1 senedır boyle garıplıkler var normal deıl yanı anlatabılıyormuyum
    19 yasında adam yapılmıs senın adamın dan 200 fazla gucde ee bundan 3 tane koyuyorsun takıma dusun bakalım noluyor ben gordum ne oldugunu yanı komedı