Page 9 of 21 FirstFirst ... 789101119 ... LastLast
Results 81 to 90 of 209
Like Tree79Likes

Thread: Fudbalska dešavanja na našim prostorima i šire(reprezentacija, klubovi)

  1. #81
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Eto prešla negativna napadačka energija s Liverpoola na mene Oni su se ispromašivali protiv Carlislea i Siona pa ja krenuo njihovim putem

    Fudbalska dešavanja na našim prostorima i šire(reprezentacija, klubovi)-legia-braga.jpg
    Ex top eleven player


  2. #82
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Jel i za ovo Zvezda kriva... to sto ste nesposobni da dobijete neku prvenstvenu utakmicu to je vas problem ko je ko videlo se u derbiju... derbi se ne kupuje a titulu uzimamo zasluzeno koliko god se trudili da lupetate o prelazima pa vama nije dovoljno ni dva penala i crveni karton da dobijete utakmicu.Gledajte u svoje dvoriste sami ste krivi za ovoliku razliku

  3. #83
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Jel i za ovo Zvezda kriva... to sto ste nesposobni da dobijete neku prvenstvenu utakmicu to je vas problem ko je ko videlo se u derbiju... derbi se ne kupuje a titulu uzimamo zasluzeno koliko god se trudili da lupetate o prelazima pa vama nije dovoljno ni dva penala i crveni karton da dobijete utakmicu.Gledajte u svoje dvoriste sami ste krivi za ovoliku razliku
    Nek ostane 12, prepolovljava se na 6, Partizan dobije u derbiju i na -3 je..polako

    A onako iskreno i barem koliko ja citam, mislim da bi vecina navijaca Partizana mijenjala jedan naslov u ligi za jednu dobru EU sezonu i proljece u europi
    Sezona 27, Level 27


  4. #84
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Jel i za ovo Zvezda kriva... to sto ste nesposobni da dobijete neku prvenstvenu utakmicu to je vas problem ko je ko videlo se u derbiju... derbi se ne kupuje a titulu uzimamo zasluzeno koliko god se trudili da lupetate o prelazima pa vama nije dovoljno ni dva penala i crveni karton da dobijete utakmicu.Gledajte u svoje dvoriste sami ste krivi za ovoliku razliku
    Treba biti realan i reći da ovo večeras nisu bili penali za FKP. Mažić je htio da se iskupi navijačima Partizana za greške iz prošlosti !!! Ali isto tako treba biti realan i kod tih sumnjivih prelaza Zvezde, za koje su i najveći navijači Zvezde priznali da je netko poklopio te utakmice, i masovno se napuštale tribine tokom tih tekmi. Ali ništa tu nije čudno. Fudbal je postao biznis i gotova priča ! #SamoSloboda

  5. #85
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Nek ostane 12, prepolovljava se na 6, Partizan dobije u derbiju i na -3 je..polako

    A onako iskreno i barem koliko ja citam, mislim da bi vecina navijaca Partizana mijenjala jedan naslov u ligi za jednu dobru EU sezonu i proljece u europi
    Koja vecina jel ona od 4000 koja je dosla na proslavu rodjendana kluba... Jug besplatan ulaz, istok, zapad 300 din. odlicne partije u Evropi a njih ne zanima sopstveni klub nego im je vise stalo da se bave drugima...u ta 3 boda razlike ne verujes ni ti moze biti samo vise od 12

  6. #86
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Treba biti realan i reći da ovo večeras nisu bili penali za FKP. Mažić je htio da se iskupi navijačima Partizana za greške iz prošlosti !!! Ali isto tako treba biti realan i kod tih sumnjivih prelaza Zvezde, za koje su i najveći navijači Zvezde priznali da je netko poklopio te utakmice, i masovno se napuštale tribine tokom tih tekmi. Ali ništa tu nije čudno. Fudbal je postao biznis i gotova priča ! #SamoSloboda
    Ti ocigledno nisi pratio nase utakmice... reci mi koje su to utakmice gde smo napustali tribinu? Ljudi sta je vama kad vam je svaki prelaz namestena utakmica

  7. #87
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    PepG brate budi realan nemoj ici navijacki,zvezda je ove godine u Europi najvise dosla prelaza(sumljivih)npr protiv ofk 6-2 a na poluvremenu 2-0 za ofk,a uz to Pizon trener Ofk,pa onda cuka vodi 1-0 pa zvezda preokrene na 3-1,pa onda opet vozdovac vodi zvezfa opet preokrene....i partizan je dosao proslo kolo prelaz protiv vozdovca,oni su mi bas sumljivi...

  8. #88
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    PepG brate budi realan nemoj ici navijacki,zvezda je ove godine u Europi najvise dosla prelaza(sumljivih)npr protiv ofk 6-2 a na poluvremenu 2-0 za ofk,a uz to Pizon trener Ofk,pa onda cuka vodi 1-0 pa zvezda preokrene na 3-1,pa onda opet vozdovac vodi zvezfa opet preokrene....i partizan je dosao proslo kolo prelaz protiv vozdovca,oni su mi bas sumljivi...
    Zaboravio si Spartak da pomenes i on je poveo al jbg opet smo preokrenuli kad smo jaci... kvalitet dobija pusti te kladionicarske fore komentarisete neke utakmice a pola ih niste ni odgledali i realno sagledali... ni ofk ni vozdovac pa ni cukarcki nisu kvalitetniji tim ali svako ima pravo da povede

  9. #89
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Istina da nisam gledao vaše utakmice, ali sam na twitteru čitao twitove od Delija, metar ih je pisalo i uživo kako neće da gledaju tekmu i da izlaze sa stadiona.Govorim o utakmici sa OFK-om. Ja ne živim tamo, ali znam za taj vaš rivalitet, i samo prenosim ono što čujem od prijatelja iz Bg-a. Dođem nekad tamo, u Mali Mokri Lug. Par momaka su Delije, par Grobari. Oni su inače najbolji ortaci, jeste da se na dan tekme ne poznaju . Ali sve ove priče o Zvezdi i Partizanu znam od njih i njihovih očeva koji su prenijeli tu ljubav na njih. Svi oni imaju svoju priču, ali sada ova tekma sa OFK-om, tada su ove Delije rekle da je tekma poklopljena, barem su oni tako rekli, priznali, i stid ih je pričati o toj tekmi, kada god im spomenem oni ćute. I ono što su mi takođe te Delije rekle, jeste da oni imaju Vučića iza sebe, i da je ova sezona jednostavno njihova sezona. Stvarno ne želim da nikoga uvrijedim. Ja sam niko da tu pričam o Zvezdi i Partizanu, jer uopšte ne živim tu i ne pratim to toliko koliko vi pratite. Ja mogu da vam kažem sve o Slobodi . Ali ovo o Zvezdi i Partizanu ja govorim ono što čujem od tih prijatelja. I još nešto, sjebao sam se kada sam sjedio sa tim momcima i njihovim roditeljima i kada sam vidio da se sve, ali bukvalno sve u Bg-u, pa i Srbiji svodi na Partizan i Zvezdu. Ja sam znao da je to veliko rivalstvo. Najveći derbi na svijetu, barem je tako proglašen kako sam ja čitao. Ali da se bukvalno sve svodi na njih, e to nisam mogao da vjerujem. #SamoSloboda

  10. #90
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Istina da nisam gledao vaše utakmice, ali sam na twitteru čitao twitove od Delija, metar ih je pisalo i uživo kako neće da gledaju tekmu i da izlaze sa stadiona.Govorim o utakmici sa OFK-om. Ja ne živim tamo, ali znam za taj vaš rivalitet, i samo prenosim ono što čujem od prijatelja iz Bg-a. Dođem nekad tamo, u Mali Mokri Lug. Par momaka su Delije, par Grobari. Oni su inače najbolji ortaci, jeste da se na dan tekme ne poznaju . Ali sve ove priče o Zvezdi i Partizanu znam od njih i njihovih očeva koji su prenijeli tu ljubav na njih. Svi oni imaju svoju priču, ali sada ova tekma sa OFK-om, tada su ove Delije rekle da je tekma poklopljena, barem su oni tako rekli, priznali, i stid ih je pričati o toj tekmi, kada god im spomenem oni ćute. I ono što su mi takođe te Delije rekle, jeste da oni imaju Vučića iza sebe, i da je ova sezona jednostavno njihova sezona. Stvarno ne želim da nikoga uvrijedim. Ja sam niko da tu pričam o Zvezdi i Partizanu, jer uopšte ne živim tu i ne pratim to toliko koliko vi pratite. Ja mogu da vam kažem sve o Slobodi . Ali ovo o Zvezdi i Partizanu ja govorim ono što čujem od tih prijatelja. I još nešto, sjebao sam se kada sam sjedio sa tim momcima i njihovim roditeljima i kada sam vidio da se sve, ali bukvalno sve u Bg-u, pa i Srbiji svodi na Partizan i Zvezdu. Ja sam znao da je to veliko rivalstvo. Najveći derbi na svijetu, barem je tako proglašen kako sam ja čitao. Ali da se bukvalno sve svodi na njih, e to nisam mogao da vjerujem. #SamoSloboda
    Vidis koliko si kontradiktoran prvo govoris o "prelazima" i bezanjem sa "tekmi" a posle se sve svede na jednu utakmicu sa ofkom posle koje kao po navici je svaki preokret Zvezde namestaljka... vidis da li sam ja komentarisao bilo koju utakmicu Partizana do ove veceras a mogao sam i onu protiv Vozdovca ali nisam zato sto me ne zanima i Partizan je pobedio jer je kvalitetniji tim pa neka je 100 puta namestena.
    Ovakvu Ofku bi jos 5 puta za redom dobili zato sto smo 10x kvalitetniji
    Vucica ne komentarisem a o ne dolasku Delija je smesno pricati to se vidi jer nijedan klub na ovim prostorima nece imati takvu podrsku ni blizu... nama su se smejali sto nas bude 40 000 na proslavama rodjendana kao zbog besplatnog ulaza ali razlika do 4000 je velika.
    Rivalitet je veliki i zato ne trpim napade na moj klub slozio se neko sa tim ili ne i uvek cu gledati u svoje dvoriste i razloge neuspeha traziti u istom a ne u tudjem.

    I jedan savet pre bilo koje presude o nekoj tekmi uveri se sam i odgledaj celu utakmicu pusti to sta pricaju ili pisu drugi

Page 9 of 21 FirstFirst ... 789101119 ... LastLast