Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
Like Tree3Likes

Thread: KİMSE TAKTİK DEMESİN ARTIK vol 2

Rookie lionboys's Avatar

Angry KİMSE TAKTİK DEMESİN ARTIK vol 2

arkadaş bu oyun adammı kayırıyor,kura ile galibiyetmi veriyor nasıl bir mantığı var anlamadım.alın size bir örnek daha..

BU BENİM TAKIMIM

BU RAKİBİM

BU KARŞILAŞTIRMAMIZ

GELGELELİM KURUFASULYENİN FAYDALARINA BU ABİMİZİ SEVERİM.OYUNDA ARKADAŞIMDIR(OYUNDA)GERÇEK HAYATTA TANIMAM.HER MAÇ SAĞOLSUN DESTEKLER BENİ.YANLIZ ŞÖYLE BİR DURUM VAR.BİZ BU ABİMİZLE YAKLAŞIK 3 SEZONDUR SÜREKLİ LİG,KUPA VE DE ŞAMPİYONLAR LİGİNDE KARŞILAŞIYORUZ.ÖYLEKİ TEK BİR SEZONDA LİG DE 2 KUPA DA YARI FİNAL DE 2 ŞAMPİYONLAR LİGİNDE GRUPLARDA 2 MAÇ OLMAK KAYDIYLA TOPLAMDA BEN DİYEYİM 14-15 SİZ DİYİN 16-17 KEZ KARŞI KARŞIYA GELDİK.VE BİR TEK MAÇ KAZANAMADIM.BİR SEZONDA 13 TANE GÖZLEMCİ TRANSFER ETTİM YAKLAŞIK 850 TOKENS HARCADIM AMA BU ABİYİ YENMEYE YETMEDİ.ŞİMDİ KLASİK TAKTİK DİYECEKSİNİZ.HER TÜRLÜ TAKTİĞİ DENEDİM.4-5-1V...4-1-2-1-2 ELMAS,4-3-2-1..4-3-1-2...4-1-4-1..5-4-1 AMA NAFİLE.HAYIR ADAM HER SENE 14-15 KİŞİLİK KADROSU İLE GENİŞ KADROLU KALITE OLARAK KAFA KAFA YA.HATTA KADRODU MAKASLASAM ONUN GİBİ 14-15 KİŞİYE DÜŞÜRSEM KALITE OLARAK IKIYE KATLAYACAĞIM ADAMI YENEMEMEK DE NEDİR?ŞİMDİ BU ADAMLA YAKINDA ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNALİ OYNAYACAĞIM.BİLİYORUM Kİ YİNE YENİLECEĞİM.

HİÇ BİR ŞEYE ÜZÜLMÜYORUM DA HER SENE YATIRDIĞIM TOKENSLERE HARCIYORUM.ŞİMDİ ADMİN GELİR BUNADA BİR KILIF UYDURUR.(BUNADA EMİNİM)

RESİMLER KÜÇÜK ÇIKMIŞ YENİDEN DÜZENLEDİM

Last edited by lionboys; 04-29-2015 at 09:07 PM.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by lionboys View Post
    arkadaş bu oyun adammı kayırıyor,kura ile galibiyetmi veriyor nasıl bir mantığı var anlamadım.alın size bir örnek daha..

BU BENİM TAKIMIM

BU RAKİBİM

BU KARŞILAŞTIRMAMIZ

GELGELELİM KURUFASULYENİN FAYDALARINA BU ABİMİZİ SEVERİM.OYUNDA ARKADAŞIMDIR(OYUNDA)GERÇEK HAYATTA TANIMAM.HER MAÇ SAĞOLSUN DESTEKLER BENİ.YANLIZ ŞÖYLE BİR DURUM VAR.BİZ BU ABİMİZLE YAKLAŞIK 3 SEZONDUR SÜREKLİ LİG,KUPA VE DE ŞAMPİYONLAR LİGİNDE KARŞILAŞIYORUZ.ÖYLEKİ TEK BİR SEZONDA LİG DE 2 KUPA DA YARI FİNAL DE 2 ŞAMPİYONLAR LİGİNDE GRUPLARDA 2 MAÇ OLMAK KAYDIYLA TOPLAMDA BEN DİYEYİM 14-15 SİZ DİYİN 16-17 KEZ KARŞI KARŞIYA GELDİK.VE BİR TEK MAÇ KAZANAMADIM.BİR SEZONDA 13 TANE GÖZLEMCİ TRANSFER ETTİM YAKLAŞIK 850 TOKENS HARCADIM AMA BU ABİYİ YENMEYE YETMEDİ.ŞİMDİ KLASİK TAKTİK DİYECEKSİNİZ.HER TÜRLÜ TAKTİĞİ DENEDİM.4-5-1V...4-1-2-1-2 ELMAS,4-3-2-1..4-3-1-2...4-1-4-1..5-4-1 AMA NAFİLE.HAYIR ADAM HER SENE 14-15 KİŞİLİK KADROSU İLE GENİŞ KADROLU KALITE OLARAK KAFA KAFA YA.HATTA KADRODU MAKASLASAM ONUN GİBİ 14-15 KİŞİYE DÜŞÜRSEM KALITE OLARAK IKIYE KATLAYACAĞIM ADAMI YENEMEMEK DE NEDİR?ŞİMDİ BU ADAMLA YAKINDA ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNALİ OYNAYACAĞIM.BİLİYORUM Kİ YİNE YENİLECEĞİM.

HİÇ BİR ŞEYE ÜZÜLMÜYORUM DA HER SENE YATIRDIĞIM TOKENSLERE HARCIYORUM.ŞİMDİ ADMİN GELİR BUNADA BİR KILIF UYDURUR.(BUNADA EMİNİM)

RESİMLER KÜÇÜK ÇIKMIŞ YENİDEN DÜZENLEDİM

Bu sezon Şampiyonlar Liginde çeyrek finalde,benle eşdeğer takım beni 5-2 ilk maçını yendi. Bu skora güvenip karşı takım "AMC"sini sahaya sürmeyip "DMC"sini maça sürdü kısaca skoru koruma çabasına girdi.İkinci maçta 4-1 sırf o DMC oynattığı için yendim.Bana kalırsa DMC oynatma ve ok işaretleri kullanmadan dene.Biz moderatör olarak tavsiye ederiz.Bu teknik sorundan kaynaklandığını düşündüğün an ise destek bölümü ile iletişim halinde olmanı isterim.

DMC nin çok fazla katkı sağlamadığını bizzat o maçtan sonra söylemek isterim.

Dizilişim bu şekilde ve ortaya bu tablo çıktı.

Geçen sezon sadece ligi 1.bitirdim ama dizilişim geçen sezon 4-1-2-1-2 idi.

KİMSE TAKTİK DEMESİN ARTIK vol 2-1.jpg

KİMSE TAKTİK DEMESİN ARTIK vol 2-2.jpg

KİMSE TAKTİK DEMESİN ARTIK vol 2-3.jpg

KİMSE TAKTİK DEMESİN ARTIK vol 2-4.jpg

Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 04-29-2015 at 09:29 PM.
    Remziye Bağış likes this.

Rookie lionboys's Avatar
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Bu sezon Şampiyonlar Liginde çeyrek finalde,benle eşdeğer takım beni 5-2 ilk maçını yendi. Bu skora güvenip karşı takım "AMC"sini sahaya sürmeyip "DMC"sini maça sürdü kısaca skoru koruma çabasına girdi.İkinci maçta 4-1 sırf o DMC oynattığı için yendim.Bana kalırsa DMC oynatma ve ok işaretleri kullanmadan dene.Biz moderatör olarak tavsiye ederiz.Bu teknik sorundan kaynaklandığını düşündüğün an ise destek bölümü ile iletişim halinde olmanı isterim.

DMC nin çok fazla katkı sağlamadığını bizzat o maçtan sonra söylemek isterim.

Dizilişim bu şekilde ve ortaya bu tablo çıktı.

Geçen sezon sadece ligi 1.bitirdim ama dizilişim geçen sezon 4-1-2-1-2 idi.

Click image for larger version. 

Name:	1.jpg 
Views:	147 
Size:	67.4 KB 
ID:	43854

Name:	2.jpg 
Views:	147 
Size:	54.7 KB 
ID:	43855

Name:	3.jpg 
Views:	146 
Size:	47.9 KB 
ID:	43856

Name:	4.jpg 
Views:	146 
Size:	49.0 KB 
ID:	43857

öncelikle verdiğin örneği başka bir örnek ile çürüteyim.daha önceki sezonlarda şampiyonlar liginde ilk16 mücadelesinde deplasmanda 3-0 gibi net bir skorla yendiğim takımı rövanşda kendi saham da 4-0 yenildim üstelik gerek rakip olsun gerek de ben olayım aynı kadro aynı sistem aynı dizilişle sahaya çıktık.ıkımızde aynı oyuncuları kullandık.üstelik bu sefer benım sahamda full stad,full kondısyon moral,ve de teşvik primi topla oynama oranı %65 e %35 gel gelelimki rakip tur atladı.

ikincisi,dmc kullanma demişsin.zannedersem yukarda yazdıklarımı okumamışsın farklı taktıkler ile de çıktım bunları da yazdım ve dmc kullanamdıklarım da var.yıne fayda etmedi

ve son olarak 3.dmc gereksiz demişsin.şimdi hazır ol

fotolara iyi bak bu arkadaş şu yenemediğim kişi ve ben ile aynı ligde bana 25 ona a 14 puan takmış ıkımızdende daha kalıtelı ve ıyı bır takım ben bu adamı ıkı defa yendım ustelık tek dmc ile de değil ıkı dmc ile.ama öbürünü yenemiyorum.şimdi nordeusdaki abiler bunuda açıklasın bana bir zahmet

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by lionboys View Post
    öncelikle verdiğin örneği başka bir örnek ile çürüteyim.daha önceki sezonlarda şampiyonlar liginde ilk16 mücadelesinde deplasmanda 3-0 gibi net bir skorla yendiğim takımı rövanşda kendi saham da 4-0 yenildim üstelik gerek rakip olsun gerek de ben olayım aynı kadro aynı sistem aynı dizilişle sahaya çıktık.ıkımızde aynı oyuncuları kullandık.üstelik bu sefer benım sahamda full stad,full kondısyon moral,ve de teşvik primi topla oynama oranı %65 e %35 gel gelelimki rakip tur atladı.

ikincisi,dmc kullanma demişsin.zannedersem yukarda yazdıklarımı okumamışsın farklı taktıkler ile de çıktım bunları da yazdım ve dmc kullanamdıklarım da var.yıne fayda etmedi

ve son olarak 3.dmc gereksiz demişsin.şimdi hazır ol

fotolara iyi bak bu arkadaş şu yenemediğim kişi ve ben ile aynı ligde bana 25 ona a 14 puan takmış ıkımızdende daha kalıtelı ve ıyı bır takım ben bu adamı ıkı defa yendım ustelık tek dmc ile de değil ıkı dmc ile.ama öbürünü yenemiyorum.şimdi nordeusdaki abiler bunuda açıklasın bana bir zahmet
    Selamlar;

Size sadece burada öneride bulunabilirim.Bu yüzden Nordeus Ekibinden inceleme yapılıp size geri dönüş yapılmasını istiyorsan destek ekibine yazmalısın çünkü benim görevim "Forum Türkiye" ve buradaki hataları ve önerileri bir rapor halinde toplayıp üst developerlara iletmek.O yüzden elimden geleni burada yapmak için uğraşıyorum.Seni de çok iyi anlıyorum.

DMC benim bu sezonumda size gereksiz olduğunu söyledim ve bu benim fikrim senin fikrinede saygı duyuyorum.Ok işaretlerini düşünücek olursam kesinlikle yanlış tercihlerinin olduğunu söyledim buda benim fikrim

Ben bunu kişisel olarak size fikrimi sunuyorum yapıp yapmama özgürlüğünüz olduğu gibi burada sadece size öneriden başka bu konu hakkında yardımcı olamam.Tam detaylı olarak destek ekibine yazmalısın ki senin sistemine girip geri dönüş yapabilsin personellerimiz.

(Not:Bende ne denersem deneyeyim yenemediğim takımlar var.Benden 3 yıldız aşağıda takıma yenildim.
    Ben bunu irdelersem bu şekilde eğer "iyi olan kazansın yerine her zaman en güçlü kazanır" fikri doğmuş olacak ki böyle bir şey asla futbol da yok.Böyle birşey olsaydı asla maçlarımı takip etmez nasıl olsa yenerim güçlüyüm derdim. )

O yüzden size sadece kendimden bir öneri verebilirim.Amacımız yardımcı olmaya çalışmak.

Destek ekibimize buradan ulaşabilirsiniz Have a Problem? - TopEleven Support | TopEleven Support

http://forum.topeleven.com/hatalar-v...nda-bilgi.html

İlgi ve anlayışınız için şimdiden çok teşekkür ederiz.
    Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 04-30-2015 at 07:36 AM.

Rookie lionboys's Avatar
    destek ekibi bu zamana kadar neyi düzelttiki bunuda düzeltsin.önce doğru düzgün bir canlı yardım ya da kolayca erişim sağlanacak bir alt yapı yapsın.hep kopyala yapıştır cevaplar.ayrıca tokens almadaki amaç ne?ben para verip o kadar yatırım yapacağım.ama her sene yatırım yapmayan,14-15 kişilik dar kadrosu ile ya da senden ıkı gomlek asağı adamlar kupa ya da maçlar kazanacak.peki bir müşteri olarak söylüyorum.neden tokens alayım.hadi bir anlat bana.kısaca desenize 'biz bu işi beceremiyoruz.'ha diyeceksinki''beğenmiyorsan oynama.''emin ol bu kadar seviye geldim ve o kadar tokens harcadım.şimdi bırakırsam oyunu verdiğim paralara acırım.sırf bu yüzden bu oyunu oynayan bir sürü insan var.

Newbie
    Görende adama oynaması için zorla tutup parasını zorla alıyor sanırlar güldüm ya şu yorumlara leynboysun.Verme para kardeşim verirseniz takımınız iyi mi olacak demiş nordeus kardeş dememiş adam para verince sanki top elevenin ağası sanıyor tüm takımları lionboys kardeşim yenecek sanıyor heralde. Değişen şeyleri görmeyip at gözlüğü takan bu tiplere müstahak.Başarılarınızın devamını dilerim Nordeus ailesi

Rookie lionboys's Avatar
    Quote Originally Posted by Remziye Bağış View Post
    Görende adama oynaması için zorla tutup parasını zorla alıyor sanırlar güldüm ya şu yorumlara leynboysun.Verme para kardeşim verirseniz takımınız iyi mi olacak demiş nordeus kardeş dememiş adam para verince sanki top elevenin ağası sanıyor tüm takımları lionboys kardeşim yenecek sanıyor heralde. Değişen şeyleri görmeyip at gözlüğü takan bu tiplere müstahak.Başarılarınızın devamını dilerim Nordeus ailesi
    Gelmiş yine bedavacının biri.ayrıca leynboys değil lionboys,yazdıklarımı ne kadar okuduğun belli.elbette takımım herkesi yenecek,o zaman niye tokens satıyorsun? Ben paramın karşılığını alamadıktan sonra neden tokens satın alayım?nordeus un adamımısın ne ayaksın?

Newbie
    2.de adını çok güzel yazdım sırf oradan anlarsın diye ben burda nordeusu överim sen nasıl yersiz yersiz konuşuyorsan özgürlük var sonuçta acın varsa git destek ekibine yaz demişler sende yazmak yerine burayı komedi türkiye sanıyorsun ben bunu görünce gülmeye başladım senin gibi jeton alıp her maç kaybeden buraya yazarsa ohooo sen diyorsun neden jeton alayım? kaybediyorsan demek ki alma saf gardaşım ben sana aslında yol gösterdim bak

Rookie lionboys's Avatar
    daha yeni kaydolmuşsun belliki top eleven da yenisin,şimdilik rüzgar sana doğru esiyordur,normaldir.ilk seviyelerde kolay olur.bak benim seviyeme 37 seneye 38 bu seviyelere gelmek kolay değil.sen belki bu seviyeleri göremeyeceksin bile,o zaman da seni burda bekleyeceğim.bu arada burda yalaklık yapınca kimse sana tokens ya da hediye vermiyor.ki zannedersem de forumun trollerindensin.

Rookie lionboys's Avatar
    neyse konu dağılmasın tokens meselesini ayrı bir forum altında yazacağım.konu kilit benim için

Page 1 of 2 12 LastLast