Results 1 to 5 of 5

Thread: Prodaja igrača

  1. #1
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843

    Prodaja igrača

    Imam veliki problem oko prodaje igrača. Sve je manje aktivnih igrača na mom serveru, pa je tako sve manje kvalitetnih igrača na transfer listi, a najveći problem je prodaja igrača. Dešava mi se da sezonama prodajem jednog igrača. Cijena je uvijek na minimumu ali nikako da ga prodam. Mislim da bi nordeus trebao da napravi neko rješenje, npr. ako stavimo nezz sad, 20 puta igrača na aukciju a nitko ga ne kupi, da neki ROBOT BOT, neka ekipa koja je izgubila menadžera, ekipa koju menadžer nije posjetio 60 dana automatski kupi tog igrača. Jer imam već 3 ili 4 igrača koji su došli iz omladinskog pogona a ja ih nisam uspio prodati. Uletio sam u minus i prodaja jednog od tih igrača bi mi znazno pomogla. Jbga mislim da bi bilo realno da naprave nešto slično ovome jer je iz sezone u sezonu sve teže i teže prodati igrača. Svaku sezonu sve manje prodajem igrače i sve manje obnavljam ekipu. Za par sezona ću morati igrati sa njihovim RANDOM igračima, onim djedovima od 33 i 34 godine, jer ako se ovako nastavi definitivno dolazi bankrot :S

  2. #2
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    Preuzmi klub

  3. #3
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Gdje ću napustiti SVETINJU, si lud . Ja samo kažem da bi bilo fino kada bi našli neko rješenje da se ovo malo sredi, jer kako prelaziš iz levela u level sve je teže što se finansija tiče. Ja igram na tri fronta i uspijem doć do minusa. To u realnom svijetu nitko nije uspio . Nekako mi glupo jbga. Al kako god okreneš ova igrica ima metar nekih stvari koje su glupe tako da bi se iznenadio kada bi bilo šta sredili

  4. #4
    Newbie milvol's Avatar
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    Belgrade
    Posts
    8
    Da li možeš da promeniš server?

  5. #5
    Visionary S
    Guest
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Gdje ću napustiti SVETINJU, si lud . Ja samo kažem da bi bilo fino kada bi našli neko rješenje da se ovo malo sredi, jer kako prelaziš iz levela u level sve je teže što se finansija tiče. Ja igram na tri fronta i uspijem doć do minusa. To u realnom svijetu nitko nije uspio . Nekako mi glupo jbga. Al kako god okreneš ova igrica ima metar nekih stvari koje su glupe tako da bi se iznenadio kada bi bilo šta sredili
    Svi pravi klubovi stvarni su u minusu iako su vrhunski sa najboljim igračima Barca i Real 500M dugova imaju itd. samo Bajern u plusu što znam i Porto.