Results 1 to 5 of 5
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Albator1

Thread: Preporuceni igraci

  1. #1
    Rookie Albator1's Avatar
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    85

    Preporuceni igraci

    Kako je moguce da mi se na jednom profilu nuce igraci sa 5* koji kostaju 40-80 tokena, a na drugom sa 4* od 4-12. Da li ce iko normalan dati 79 tokena za igraca sa 5*, ako za te tokene moze kupiti i dvojicu svjetske klase!?

  2. #2
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Quote Originally Posted by Albator1 View Post
    Kako je moguce da mi se na jednom profilu nuce igraci sa 5* koji kostaju 40-80 tokena, a na drugom sa 4* od 4-12. Da li ce iko normalan dati 79 tokena za igraca sa 5*, ako za te tokene moze kupiti i dvojicu svjetske klase!?
    Можда зато што си на овом виши ниво,ја имам свој примарни профил,ту сам 32. ниво и исто ми нуде играче од по 5* за 79 токена
    а на профилу који сам направио чисто да ми буде реферал сам 2. ниво и такви играчи су од 4 до 8 токена...
    На вишим нивоима то баш није реално,јер искрено са 10 токена можемо да купимо бар 3-4 играча који су близу 6* звездице и да после са пар тренинга
    подигемо његов квалитет :Д

  3. #3
    Rookie Albator1's Avatar
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    85
    Mislim da to ne bi trebalo imati veze sa time. Kakve veze ima koji sam nivo? 5* je 5* bez obzira na nivo. To ce prije biti povezano sa nacinom na koji me se rasporedjuje u kup sa ekipama po 3 nivoa iznad.

  4. #4
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Pa svakako ne bi trebalo da bude povezano,ali generalno sam primetio da su nizim nivoima jeftiniji ti preporuceni igraci ili kako vec...
    A sto se kupa tice,pisao sam na jednom postu pre,ove sezone se nisam posvetio kupu a prosle i one pre nje sam u kupu imao
    menadzere koji su nivo ispod mene i one koji su nivo ili 2 iznad mene,e sad zasto je to tako u to nisam ulazio
    jer mi kup retko bio prioritet pa mu generalno posvecujem najmanje paznje.

  5. #5
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    To ima veze ponajviše sa kvalitetom tvog tima, ali ima veze i sa serverom na kojem igraš. Samo mi nije jasno kako to da ti nude igrača od 5* za 79 tokena, e to mi je nejasno. Na drugom profilu imam slabiji tim pa je mi normalno da mi nude igrača na slabih 5* za 14 tokena, dok na glavnom profilu imam jak tim pa mi uvijek dude jakog od 6* (skoro 7*) za 79 tokena. Al ja to ne kupujem :-) jer imam bolje igrače od tih.