Results 1 to 4 of 4

Thread: Savezi

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    1

    Savezi

    Bilo bi dobro da u Savezima omogucite i 7 igraca, kao neku rezervu!
    Naime igraci koji redovno prelaze iz nivoa u nivo su u povlascenom polozaju zbog stalnog smanjivanja zvezdica!
    Tako da bi bilo dobro da se dodavanjem 7 rezervnog igraca omoguci malo prostora za kombinovanjem!
    Ovako se desava da prelazak na visi nivo nije nikakva nagrada, vec takvi igraci postaju kocnica u savezima ,ako ne gresim.
    Hvala!

  2. #2
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Nije još sve najjasnije oko saveza i turnira ali mislim da griješiš. Što je savez kvalitetniji (sa više zvjezdica) to će mu protivnici na turniru biti kvalitetniji, tako da niko nije u prednosti. Savez od 6* dobiće protivnike od 6*, a slabiji savez od 4* dobiće protivnike na turnirima od 4*.

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    33
    Ja imam jedno pitanje za ljude koji odulucuju kako savezi funkcionisu, odnosno imam dve slike pa molim da mi neko odgovori.
    Kako neko moze da ima ovoliki broj pozajmica? I kako moze da bude prvi u svetu sa tri tima u savezu? Kakve protivnike on dobija i kako to funkcionise?
    Inace ovaj savez je imao 6 clanova, tri clana koji imaju ocene sa 8-9* i tri clana sa 2*, i iz prva tri tima su citavi timovi pozajmljivani u druga tri tima! Ako je ovo pravdeno prema ostalim igracima onda nemam reci. Molim nadlezne da ogranice broj pozajmica!!!

    Dodaj.rs Hosting Za Slike Upload Slika Images Image Hosting - slika 15676
    Dodaj.rs Hosting Za Slike Upload Slika Images Image Hosting - slika 15677

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    7
    Quote Originally Posted by darkonda View Post
    Ja imam jedno pitanje za ljude koji odulucuju kako savezi funkcionisu, odnosno imam dve slike pa molim da mi neko odgovori.
    Kako neko moze da ima ovoliki broj pozajmica? I kako moze da bude prvi u svetu sa tri tima u savezu? Kakve protivnike on dobija i kako to funkcionise?
    Inace ovaj savez je imao 6 clanova, tri clana koji imaju ocene sa 8-9* i tri clana sa 2*, i iz prva tri tima su citavi timovi pozajmljivani u druga tri tima! Ako je ovo pravdeno prema ostalim igracima onda nemam reci. Molim nadlezne da ogranice broj pozajmica!!!

    Dodaj.rs Hosting Za Slike Upload Slika Images Image Hosting - slika 15676
    Dodaj.rs Hosting Za Slike Upload Slika Images Image Hosting - slika 15677
    Totalna glupost, ti Rumuni su kupili savez od nekih Kineza, i sada svake nedelje nesto mute, nikad im nije stalan sastav i sta sve vec, ali jebiga, tako su u mogucnosti, da je pravedno nije, ali ne krse realno nikakva pravila...
    Last edited by Pedja_99; 02-06-2017 at 04:21 PM. Reason: 1