Results 1 to 9 of 9
Like Tree5Likes
  • 1 Post By lunatic19
  • 3 Post By albikaro
  • 1 Post By Milan Dj.

Thread: Iznenadjenje za mali jubilej

  1. #1
    Rookie lunatic19's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    89

    Iznenadjenje za mali jubilej

    Sledeca sezona ce biti jubilarna 40-a.
    Mozda da spremite neke promocije, nagrade, iznenadjenja za igrace.
    Ako ne za sve onda za one koji su tu od samog pocetka igre, mislim da bi to bilo lepo
    MrMaxSRB likes this.

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    29
    Bice iznenadjenja sigurno su vec spremljena. Nezvanicno se govori da ce zvedicama igraca biti malo vise intezivnija boja, zatim ce u magacinu svi rekviziti biti podvuceni svetlijom nijansom plave. Takodje se planira da Murinjo na velkom skrinu namiguje nekako sad deluje mnogo zastrasujuce. Ima se i u planu da se boja trave malo sredi kao i reflektori bice led da manje trose struju. Ozbiljno se radi na tome da se random rezultata dovede do perfekcionizma pa vise nece biti potrebni aktivnost menadzera i puni stadioni, taj deo ce totalno izbaciti iz osnovnih parametra koji uticu na rezultat kao i bonuse za pobede. I dalje ce se govoriti o bazi za ocenjivanje i rezultate preuzete sa Premijer Lige a radice se po sistemu Jelen Super Lige, pobednik prvenstva se zna pre pocetka istog tako da vec u petom kolu unapred odredjeni pobednik ima 12 boda vise od pozicija 2-10 koje su totalno egal i bore se za ostala 12 mesta.
    NTNK, nsretkovic and Megamax like this.

  3. #3
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by lunatic19 View Post
    Sledeca sezona ce biti jubilarna 40-a.
    Mozda da spremite neke promocije, nagrade, iznenadjenja za igrace.
    Ako ne za sve onda za one koji su tu od samog pocetka igre, mislim da bi to bilo lepo
    A jedinom igracu koji ce biti level 40 u kompletnoj igri (tj. meni) da prestanu da namestaju oko 30 povreda po sezoni i oko 30 kartona po sezoni, kao i periodicno namestanje rezultata i ostalo, vec da me caste sto sam izdrzao 40 sezona ovog randoma.
    Ali nemaju oni taj osecaj
    nsretkovic likes this.

  4. #4
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    albikaro objasnio

  5. #5
    Apprentice bojan2143's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Nis, Serbia
    Posts
    215
    Quote Originally Posted by Milan Dj. View Post
    A jedinom igracu koji ce biti level 40 u kompletnoj igri (tj. meni) da prestanu da namestaju oko 30 povreda po sezoni i oko 30 kartona po sezoni, kao i periodicno namestanje rezultata i ostalo, vec da me caste sto sam izdrzao 40 sezona ovog randoma.
    Ali nemaju oni taj osecaj
    Nijednu sezonu nisi ponavljao? Svaka cast Kakva ti je transfer lista? Ja na mom drugom profilu sam 13-ti level koji je najveci na tom serveru i vec 4-5 sezona jedva nalazim bot igrace sa 5 zvezdica.

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by bojan2143 View Post
    Nijednu sezonu nisi ponavljao? Svaka cast Kakva ti je transfer lista? Ja na mom drugom profilu sam 13-ti level koji je najveci na tom serveru i vec 4-5 sezona jedva nalazim bot igrace sa 5 zvezdica.
    Navikni se na to kasnije ces ponekad nalaziti igrace sa 5 zvezdica ali od 33 god jer niko ne prodaje takve mladje igrace. Negde od 15 sezone vise nemas bot ekipe a kvalitetne igrace niko ne prodaje. Evo ja sam na 24 lvl ponavljao sam 5 puta moja transfer lista izgleda ovako ukupno 10 igraca ponekad i do 20, e tad imas jednog sa 5 zvezdica od 33god dva sa 4 zvezdica od 30god i ostalo je prosek ali svi su oko +26god, pojave se mladji kad neko otpusti mlade kvazi talente koje dobija ali su oni prosecni pa ti i ne znace nista u konkurenciji gde su svi timovi kvaliteta odlican ili skaut. Pustaju i bot igrace par dnevno ali tu se biduje do 46 rundi . Na mom serveru ne vazi ni fora kupovine rano ujutru ovi turci koji su samnom takodje i poljaci biduju na 2h pre isteka i tu su cekaju cak se nadmecu prvoj rundi pa biduju po par puta do pocetka druge runde i onda doje neki azijat i pokupi igraca obicno tajlandjanin za 46 tokena

  7. #7
    Apprentice bojan2143's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Nis, Serbia
    Posts
    215
    Znaci od 15 sezone nema uopste bot igraca? Nemoguce morace nekad u toku sezene da ih puste jer na serveru ne postoji level iznad mene tako da nema ko da prodaje ili otpusta igrace. Transfer lista mi je slicna kao i tebi po 10-15 igraca slabog kvaliteta.
    Imao sam i ja u pocetku problem sa azijatima i nemcima i trosio dosta tokena ali sad je totalno drugacije, ima samo 18 ekipa koje su moj level i nisu uvek online, tako da igrace sa 5 zvezdica dovodim za 1 token (pod uslovom da se pojave). Pred kraj sezone kupim 15-20 igraca sa 5 zvezdica za 1 token (bot igraci 18-23 godine) i prodam ih na pocetku sledece sezone za otprilike 10 tokena po igracu (rekord mi je 15) i od zaradjenih tokena kupim 3 skuata i krpim ekipu jer je konkurencija mnogo jaka, svi kupuju skaute. Trenutno sam 6 u ligi i ako ne prodjem u naredni level mogu slobodno da prestanem da igram jer ne kupujem tokene a spojice me sa ostalim igracima i moracu opet da dajem gomilu tokena za obicne igrace.

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    29
    [QUOTE=bojan2143;77384]Znaci od 15 sezone nema uopste bot igraca?

    Lose si me razumeo pustaju bot igrace na svakoj transfer listi ma koji nivo bila ali u manjoj meri pustaju kvalitetne bot igrace nego na nizim nivoima. Verovatno iz razloga sto nema bot ekipa pa oni ubacuju individalno bot igrace pretpostavljam. Ima ja sam kupio bota od 18 god pre par dana Q135 ili ti odlican na 24 nivou i to za 1 token posrecilo mi se i sam sam se iznenadio Verovatno ima i puno slabijih bot igraca na mojoj listi ali me ne zanimaju pa ne znam u kolikoj meri su prisutni.

  9. #9
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by bojan2143 View Post
    Nijednu sezonu nisi ponavljao? Svaka cast Kakva ti je transfer lista? Ja na mom drugom profilu sam 13-ti level koji je najveci na tom serveru i vec 4-5 sezona jedva nalazim bot igrace sa 5 zvezdica.
    Nisam 2 puta 5. mesto (na pocetnim nivoima), jednom 4. ostalo top 3 ali dominantno 1.
    Najveci level lige u igri je 29 a level menadera 39.
    Sto se igraca iz bot ekipa tice ima ih ali zavisi od sezone do sezone. Nekada je dobra ponuda, nekad veoma losa. Desava se da prodje sezona i bez takvih igraca ne samo kod mene nego i na nizim nivoima...