Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 27

Thread: Adversarii de pe top eleven

  1. #11
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    8
    daca nu suporti nu citi.poate ca la aia nu se fac magariile care se fac la noi.app u de cit timp joci jocul asta?inseamna ca pe tine te plateste mai bine decit pe dl.pricop daca raspunzi in numele lui.

  2. #12
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    26
    Nu cred ca sunt magarii.chiar crezi ca sta cnv sa vada fiecare meci in parte si sa puna rezultatul?sau crezi ca spune cnv hai sa ia bataie petru voinea..sunt calculatoare servere care simuleaza in joc.nu e viata reala.pana la urma si noi gresim dar un calculator.si app am prieteni care au lvl 20 28 si mi au spus ca au un meci dasta foarte rar sau deloc intr un sezon..nu crezi ca ar fi mai bn sa joci daca vrei si sa nu mai jignesti?fa tiket la nordeus si spune le problema

  3. #13
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    9
    catalin ai face bine sa stai in banca ta. si te rog lasane in pace cu raspunsurile tale de doi bani

  4. #14
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    8
    mai rahatzelule mic care esti am tot postat aici si ti-am scris sa nu mai raspunzi in numele altora in speranta ca pricepi ca eu nu de la tine astept raspunsuri dar vad ca tu esti prea prost pentru secolul asta si nu pricepi deloc asa ca asta e ultima postare pe care o fac.Incepind de azi o sa te ignor complet pentru ca nu-mi permit sa ma cobor la nivelul tau de prostie.Cit despre NORDEUS nu cred ca plateste fraieri din astia care oricum se baga in seama si fara sa fie platiti.Nu imi pasa ce crezi tu si nu am nevoie de parerile tale.Vad ca DL.PRICOP nu se oboseste sa raspunda asa ca nu o sa mai scriu nimic.

  5. #15
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    26
    Quote Originally Posted by Petru Voin View Post
    mai rahatzelule mic care esti am tot postat aici si ti-am scris sa nu mai raspunzi in numele altora in speranta ca pricepi ca eu nu de la tine astept raspunsuri dar vad ca tu esti prea prost pentru secolul asta si nu pricepi deloc asa ca asta e ultima postare pe care o fac.Incepind de azi o sa te ignor complet pentru ca nu-mi permit sa ma cobor la nivelul tau de prostie.Cit despre NORDEUS nu cred ca plateste fraieri din astia care oricum se baga in seama si fara sa fie platiti.Nu imi pasa ce crezi tu si nu am nevoie de parerile tale.Vad ca DL.PRICOP nu se oboseste sa raspunda asa ca nu o sa mai scriu nimic.
    In primul rand, inainte sa vii pe un forum pune mana pe un manual de gimnaziu sa inveti cum se scrie corect ca te faci de ras.Nu ai putea tu sa stai de vorba cu mn ca tu doar jignesti,si acelasi lucru as putea sa l fac si eu dar nu sunt un taran ca tine.In al 2 lea rand ma bucur ca pricop nu ti raspunde ca nu esti in stare sa pui o intrebare,nu te poti adresa civilizat.Daca tu ai 45 de ani ai probleme grave la mansarda daca ai un asemenea comportament ,ai mintea unui copil de 12 ani!E ultimul post ,ca nu stau sa mi pierd timpul cu tine!salut

  6. #16
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    9
    rusine din partea ta cataline

  7. #17
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Petru Voin View Post
    este un mare rahat de joc si un furt pe fata.cu cit bagi mai multi bani cu atit iei mai multe infringeri.un MARE MARE RAHAT.ar trebui sa va fie rusine cu jocul asta D-LE PRICOP nu sa-l laudati.
    De unde şi până unde ai ajuns tu la concluzia asta (mai ales că e o concluzie generală) eu am foarte mulţi prieteni care joacă cu 35 de jetoane sau cu 3500 lunar şi câştigă trofee după trofee.

    Jocul nu e chiar aşa simplu, nu înseamnă că dacă ai echipa mai bună trebuie să câştigi.

    E ca şi cum ai spune că la jocurile de strategie de exemplu, cel care are armata mai mare câştigă deoarece sunt mai mulţi, nu e aşa.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  8. #18
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Respectăm toate părerile voastre dar păstraţi un limbaj decent.

    Dacă jocul ar fi fost un mare rahat, prost, urât, etc nu văd cum am putea creşte de la o luna la alta iar pe lângă toate astea Top Eleven nu are o concurenţă reală în acest moment, oare de ce? Pentru că este un joc atât de prost? Nu cred....
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  9. #19
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Gina Valeria Tudor View Post
    rusine din partea ta cataline
    Pentru ce motiv să-mi fie ruşine?
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  10. #20
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    9
    nu tie dl pricop lui catailn biciu

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast