Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 32
Like Tree3Likes

Thread: Sezonul 49 (12.01.2014-8.02.2014)

  1. #21
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    13
    eu sunt lvl 9 si la fiecare inceput de sezon schimb echipa, acum intrebarea e: e bine sau nu?

  2. #22
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    24
    mina: pana la urma nu conteaza ca mai sunt surprize se intampla si in realitate asta e clar, e rau numai daca afecteaza castigarea unui titlu sau atunci cand esti intr-un meci decisiv.
    florentin: daca tu este lvl9 eu de lvl 2 nu pot sa iti zic asta dar cred, atata timp cand schimbi lotul cu unul mult mai bun nu are de ce sa fie rau, bani si tokeni sa ai doar ... pana la lvl 9 ma gandesc ca ai ajuns la o concluzie

  3. #23
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    13
    Da am ajuns la concluzia ca e o mare smecherie jocul asta...am 3 infrangeri de la inceputul sezonului, doua in campionat si una in cupa, cu echipe mai slabe ca mine , deci sa inteleg? ca trebuie sa bag banuti la greu ca sa stau sus mereu.
    sclifositu: bani recunosc ca am bagat, dar nu foarte multi , 10 sau 15 euro, dar nici nu o sa mai bag prefer sa merg asa cu ce se poate.
    intrebare de baraj, azi am schimbat numele si nationalitatea unui jucator si de la calitate 64 a scazut la 62 , e normal?

  4. #24
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    24
    florentin: da e normal daca era brazilian si l-ai facut roman ) glumesc .. normal ca .. teoretic .. nu e normal, dar practic se pare ca da .. eu nu am bagat bani pana acum am facut tokeni cu alte 'manarii' si nici nu o sa bag bani pentru ca, vad ca am o echipa net peste tot ce este in liga mea, in cupa sau champions liga si totusi in campionat sunt pe 2 in champions pe 2 ... in cupa pana acum e bine sper totusi sa iau macar cupa si sa revin pe locul 1 in campionat . daca fac astea si o sa ma aleg cu cateva milioane de dolari, ca deja am 1 mil. plus ce o sa mai castig pana la sfarsit, si mai am si vreo 26 tokeni plus la fel ce o sa mai vina inca pe atatia si o sa fac o echipa strong zic eu in sezonul urmator

    PS: conteaza cat setez intensitatea jucatorilor in meciuri sau aia e doar pentru antrenamente ?!
    Last edited by sclifositu; 01-24-2014 at 06:13 PM.

  5. #25
    Addicted Rubenito's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania
    Posts
    649
    PS: conteaza cat setez intensitatea jucatorilor in meciuri sau aia e doar pentru antrenamente ?![/QUOTE]

    Poi daca ii pui la 3 linii intensitate in meci o sa le ia mai mult din conditia fizica
    Extraterestrii - Level 25-Season 27
    19 Times League Winner - 4 Times League Runners Up-1 3rd place
    11 Champions League Winners - 4 Times CL 3rd Place
    1 CUP 2nd place, 1 CUP 3rd place

    My Team: http://forum.topeleven.com/team-show...nian-team.html
    Our club official facebook page: https://www.facebook.com/pages/Extra...19484014750358

    Junior Aliens in the 35 T League

    1 35T CUP TROPHY-
    1 League Trophy

    Top Eleven Romanian Forum Moderator

  6. #26
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    O victorie importanta pentru noi ieri!

    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  7. #27
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    24
    rubenito: asta da stiu, dar or sa fie mai eficenti ?!

    Incep sa cred ca jocul asta isi bate joc de munca noastra, si mai vor sa bagi si bani ... nu se poate asa ceva ...
    Sezonul 49 (12.01.2014-8.02.2014)-wtf.jpg

    Tin sa mentionez ca toti jucatorii au avut conditia peste 70% si moralul la superb si am avut si un prieten care a urmarit meciul, in total o posesie de aprox 70%. Incredibil ... ma dispera pentru ca sunt pe primul loc in campionat la doar 2 puncte de locul 2 si 3 de locul 3, nu vreau sa pierd primul loc in meciuri cu echipe slabe ...
    Last edited by sclifositu; 02-03-2014 at 03:13 PM.

  8. #28
    Addicted Rubenito's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania
    Posts
    649
    nu are legatura cu eficienta

    cat despre astfel de rezultate la toti ni se intampla nu esti singurul

    Eu am echipa cu jucatori doar de 7 si 8 stele si pierd cu unu cu jucatori de 4 si 5 stele
    Stratila Alexandru likes this.
    Extraterestrii - Level 25-Season 27
    19 Times League Winner - 4 Times League Runners Up-1 3rd place
    11 Champions League Winners - 4 Times CL 3rd Place
    1 CUP 2nd place, 1 CUP 3rd place

    My Team: http://forum.topeleven.com/team-show...nian-team.html
    Our club official facebook page: https://www.facebook.com/pages/Extra...19484014750358

    Junior Aliens in the 35 T League

    1 35T CUP TROPHY-
    1 League Trophy

    Top Eleven Romanian Forum Moderator

  9. #29
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    24
    rubenito: a doua surpriza tot ieri dar in liga campionilor, iau bataie de la o echipa mai slaba cu 2-0 si mi se si accidenteaza doi din cei mai buni oameni si culmea ca doar ce ii scosesem din "medical" special pentru meciul asta, este incredibil si acum sunt accidentati 3 zile si eu nu mai am tratamente suficiente. Si pe langa asta mai aveam deja 3, cu astia 2 sunt 5 in total nici nu mai am cu cine juca este incredibil . asa vor ei sa ne faca sa bagam bani in joc ?! bag bani sa ce ? sa ma bata unu care poate nici nu intra decat o data pe saptamana !? nasol ce sa zic ...

  10. #30
    Addicted Rubenito's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania
    Posts
    649
    Eu de cand am toate facilitatile la stadion la maxim am 1-2 accidentari pe sez, la inceputul jocului aveam 1-2 pe zi

    Chestia e ca nu te obliga nimeni sa bagi bani

    Dar din dorinta de a excela la un joc unii recurg la aceasta varianta (aceia care nu inteleg ca e doar un JOC)!
    Extraterestrii - Level 25-Season 27
    19 Times League Winner - 4 Times League Runners Up-1 3rd place
    11 Champions League Winners - 4 Times CL 3rd Place
    1 CUP 2nd place, 1 CUP 3rd place

    My Team: http://forum.topeleven.com/team-show...nian-team.html
    Our club official facebook page: https://www.facebook.com/pages/Extra...19484014750358

    Junior Aliens in the 35 T League

    1 35T CUP TROPHY-
    1 League Trophy

    Top Eleven Romanian Forum Moderator

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast