Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22

Thread: Top kk 11

  1. #1
    Rookie minasthiryt's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    82

    Top kk 11

    INCA UN MECI CARE DEMONSTREAZA REGULILE DE KKT ALE JOCULUI




    Portarul are nota 7 pe post de AMC? Domnul Pricop catalin care zice ca inaltimea si piciorul jucatorului nu conteaza in fotbal, sa zica explicatia p@@@@@ m@@@@ ca un portar joaca tot meciul pe un post aiurea si mai iese si al 3 lea sau al 4 lea ca nota.

    o pula de joc!

    Optiunea cu "manageriaza o noua echipa de la zero" ESTE PENTRU PROSTI, CA SA CUMPERI TOKENI SA O IEI DE LA ZERO...HALAAAAAAAALLLLL
    Last edited by PricopGeorgeCătălin; 03-15-2014 at 08:35 PM.
    ✰✰✰✰✰CFPI✰✰✰✰✰
    Since: Nov. 2010 - Now: Level 27
    - 1 - 0 - 1
    CF POLI IASI > http://forum.topeleven.com/team-show...poli-iasi.html

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    26
    Dar ce vina are catalin ma ca jocu are buguri??eu chiar nu inteleg sincer..

  3. #3
    Rookie minasthiryt's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    82
    are, ca el da explicatii aberante legate de "regulile"dupa care functioneaza T11...si vad ca are raspunsuri "logice" la unele chetii 'ilogice'. ...
    ✰✰✰✰✰CFPI✰✰✰✰✰
    Since: Nov. 2010 - Now: Level 27
    - 1 - 0 - 1
    CF POLI IASI > http://forum.topeleven.com/team-show...poli-iasi.html

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    26
    Eu inteleg ca esti sup dar pana la urma nu ai ce face..sunt multe chestii dubioasa in jocu asta.mergi mai departe si incerci sa intorci rezultaul

  5. #5
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Rezultatul e ok după mine, nu e vreo diferenţă mare între tine şi el.

    Nu compara jocul cu realitatea că aşa poate şi jocul să-ţi zică că în realitate aia cu bani câştigă campionatele, aia cu bani pot cumpara jucătorii foarte buni.

    Şi în realitate dacă iei un portar şi îl pui pe teren care-i problema? Crezi că nu poate să joace?

    Jocul nu are buguri aşa e făcut asta trebuie să înţălegi tu şi restul, nu or să repare nimic la el pentru că nu au ce repara. Nimeni nu e obligat să joace.

    Dacă vreţi realitate cumpăraţi-vă o echipă de fotbal şi o să fiţi manager acolo. Îţi zic din proprie experienţă că am testate mai multe jocuri de acest gen şi la toate dar toate e aceaşi poveste, rezultate de genul.

    Cât despre noua opţiune e foarte benefică, cine vrea să o folosească bine, cine nu vrea asta e. Foarte multă lume a cerut posibilitatea de a începe de la 0, acum au această şansă şi mai bine de atât dacă nu vor să înceapă de la nivelul 1 pot alege un alt nivel (dacă este posibil) plus de asta nu-şi pierd pachetele, jetoanele, articolele şi motivează mai multă lume să fie activă, deci care-i problema cu noul update?

    Asta cu comparatul e o mare prostie, în realitate nu joci un meci (sau 10) pe zi, în realitate nu-ţi poţi vindeca jucătorii dacă s-au accidentat, în realitate nu-ţi poţi face jucătorii mai buni aşa peste noapte şi lista continuă, crede-mă n-ai vrea un joc ca şi în realitate... Jocul e joc, realitatea e realitate şi ambele aspecte trebuie tratate ca atare.

    Am pierdut şi eu două finale de CL (consecutive) cu adversari mai slabi ca mine, de 2 ori nici macar n-am trecut de grupe şi am avut cea mai bună echipă şi favorită la CL, să nu mai zic de Cupă... Îl iau ca pe un joc..
    Last edited by PricopGeorgeCătălin; 03-15-2014 at 08:46 PM.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    26
    Eu joc de vreo 2 luni si chiar cred ca jocul e ok...ai pierdut incearca sa intorci rezultatul sa ti surprinzi adversarul cu o tactica noua samd..

  7. #7
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Catalin Bicu View Post
    Eu joc de vreo 2 luni si chiar cred ca jocul e ok...ai pierdut incearca sa intorci rezultatul sa ti surprinzi adversarul cu o tactica noua samd..
    În timp o să ai parte de mai multe "surprize", la nivelul tău nu prea sunt deşi se pot întâmpla. Eu nu încerc să protejez jocul şi tot ce am vrut să spune că jocul nu are "bug-uri" aşa e făcut el
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    26
    Si aston villa a batut o pe chelsea si valladolid pe barcelona)..deci pana la urma e un joc si trebuie sa l tratam ca pe un joc...si pana la urma pot avea valoarea la echipa mai mica decat a adversarului si sa l bat..nu e valoarea primului 11.dca am rezerve de calitate mica e ai normal ca media sa scada,dar poate media primului meu 11 e cu 3 4 mai mare decat a adversarului.

  9. #9
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Catalin Bicu View Post
    Si aston villa a batut o pe chelsea si valladolid pe barcelona)..deci pana la urma e un joc si trebuie sa l tratam ca pe un joc...si pana la urma pot avea valoarea la echipa mai mica decat a adversarului si sa l bat..nu e valoarea primului 11.dca am rezerve de calitate mica e ai normal ca media sa scada,dar poate media primului meu 11 e cu 3 4 mai mare decat a adversarului.
    Logic, sunt si echipe cu super vedete care stau foarte prost gen Manchester United sau AC Milan.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  10. #10
    Rookie minasthiryt's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    82
    Da dar nu stau prost de 10 sezoane...

    Daca unii spun ca studiezi adversarul si la fiecare meci ai pune alta tactica, iar nu ar avea logica: 11 oameni aruncati pe teren in real life nu se acomodeaza cu 2-3 tactici la 2 -3 meciuri si aici, pac, schimbi tactica meci de meci dupa adversar si CHIAR SI ASA O IEI.

    Inca ceva: cum dreq de thailandezii care, ok, dau si ultimul ban pe tokeni pentru fericire online, dar cum liciteaza peste 50T daca e nevoie numai sa nu iei tu un jucator DAR, atentie DAR dupa ce se incheie licitatia jucatorul respectiv nu apare in lotul echipei lui? (am pierdut peste 500T in astfel de cazuri)
    ✰✰✰✰✰CFPI✰✰✰✰✰
    Since: Nov. 2010 - Now: Level 27
    - 1 - 0 - 1
    CF POLI IASI > http://forum.topeleven.com/team-show...poli-iasi.html

Page 1 of 3 123 LastLast