Page 14 of 26 FirstFirst ... 4121314151624 ... LastLast
Results 131 to 140 of 258
Like Tree40Likes

Thread: Sezonul 59 - Sunteţi gata?

  1. #131
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by لاشسهمث ئهةلاقع View Post
    Infrangere 2-1 cu locul 10.

    Trimis de pe al meu C6603 folosind Tapatalk
    MDA...acuma depinde de moral,conditie,formatie...se mai intampla chestii nasoale...Bafta la urmatorul meci,vezi ce a mers prost in meci,si indreapta-l...

  2. #132
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Quote Originally Posted by SuperDunk View Post
    MDA...acuma depinde de moral,conditie,formatie...se mai intampla chestii nasoale...Bafta la urmatorul meci,vezi ce a mers prost in meci,si indreapta-l...
    le am maxim, ciudat e ca am luat minim nota 7, 4 jucatori cu nota 8. am condus 1-0 insa au avut 2 suturi la poarta din care au fost gol iar in 87 au scapat cu portarul singur si am avut noroc ca a prins-o. Asta e, voi mai face cateva transferuri maine daca nu-i aglomerat si poate, incet incet imi revin. Multumesc!

    Cand nu intra, nu intra n-ai ce-i face. Partea buna e ca m-am obisnuit si nu ma mai enervez.. )
    Last edited by لاشسهمث ئهةلاقع; 11-07-2014 at 10:07 PM.

  3. #133
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    112
    Quote Originally Posted by لاشسهمث ئهةلاقع View Post
    le am maxim, ciudat e ca am luat minim nota 7, 4 jucatori cu nota 8. am condus 1-0 insa au avut 2 suturi la poarta din care au fost gol iar in 87 au scapat cu portarul singur si am avut noroc ca a prins-o. Asta e, voi mai face cateva transferuri maine daca nu-i aglomerat si poate, incet incet imi revin. Multumesc!

    Cand nu intra, nu intra n-ai ce-i face. Partea buna e ca m-am obisnuit si nu ma mai enervez.. )
    Si eu la fel,la inceput eram plin de nervi imi venea sa sparg telefonul...
    Acum sunt linistit,se intampla multe in jocul asta si incet incet ori se rezolva ori ma las de joc )

  4. #134
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Egal 2-2 cu locul 7. Ca si meciul de ieri, am.dominat dar nu am reusit sa castig. Am scoa dmc-ul cu abilitate deschizator de jocuri la vanzare, a luat nota 5. Transfer facut degeaba..

    Trimis de pe al meu C6603 folosind Tapatalk

  5. #135
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by لاشسهمث ئهةلاقع View Post
    Egal 2-2 cu locul 7. Ca si meciul de ieri, am.dominat dar nu am reusit sa castig. Am scoa dmc-ul cu abilitate deschizator de jocuri la vanzare, a luat nota 5. Transfer facut degeaba..

    Trimis de pe al meu C6603 folosind Tapatalk
    Playmakerul dupa mine e una dintre cele mai slabe abilitati )
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  6. #136
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    112
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Playmakerul dupa mine e una dintre cele mai slabe abilitati )
    Sezonul trecut am avut si eu unul si in 26 de meciuri mi-a dat 35 de pase de gol,dar nu era DMC era MC,am fost multumit,acum am un DMC cu abilitati spre aparare mai mult decat pe atac,si e bun..nota 8 meci de meci,cel putin sezonul asta nu`mi lipseste un dmc pe teren.

  7. #137
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Playmakerul dupa mine e una dintre cele mai slabe abilitati )
    Eu nu stiu cum sta treaba cu unele abilitati dar am dmc de 2 stele fara abilitate ce a luat nota 8 spre deosebire de asta de 4 ce a luat 5.. )

  8. #138
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    In sfarsit trec de Sferturi dupa atata timp 1-1 si 1-0 in Semi-finala joc cu unu mult mai bun ca mine si precedent castigator de CL

  9. #139
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    112
    Doua zile mai bune si pentru mine,2 victorii la rand in campionat,si in CL joc in semifinale cu unul teoretic mai slab.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Sezonul 59 - Sunteţi gata?-1.jpg   Sezonul 59 - Sunteţi gata?-2.jpg   Sezonul 59 - Sunteţi gata?-3.jpg  

  10. #140
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    56
    zi neagra pt mine azi, doua infrangeri in campionat si Cl 0-1

Page 14 of 26 FirstFirst ... 4121314151624 ... LastLast