Page 15 of 16 FirstFirst ... 513141516 LastLast
Results 141 to 150 of 160
Like Tree37Likes

Thread: CONCURS - Set complet REAL MADRID C.F!

  1. #141
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Hai sa va explic voua cum sta treaba, eu am vorbit cu el dinainte ca daca castig eu il rog sa imi dea A.C. Milan si el a zis ca nu e nici o problema si in dimineata de 27 cand am intrat pe cont am vazut ca le aveam la cadouri si dupa mi-a zis ca am castigat eu, dar ca nu are timp sa intre sa posteze pe forum ca are treaba, nu e asa usor sa ai grija de un forum.
    P.S. exista si viata reala, avand in vedere ca a fost in perioada sarbatorilor ai si altceva de facut nu sa stai in fata calculatorului 24/24 pe forum.

  2. #142
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by Zaharia Cristian View Post
    Hai sa va explic voua cum sta treaba, eu am vorbit cu el dinainte ca daca castig eu il rog sa imi dea A.C. Milan si el a zis ca nu e nici o problema si in dimineata de 27 cand am intrat pe cont am vazut ca le aveam la cadouri si dupa mi-a zis ca am castigat eu, dar ca nu are timp sa intre sa posteze pe forum ca are treaba, nu e asa usor sa ai grija de un forum.
    P.S. exista si viata reala, avand in vedere ca a fost in perioada sarbatorilor ai si altceva de facut nu sa stai in fata calculatorului 24/24 pe forum.
    E asa de greu sa scrii 10 cuvinte in decursul a 1 minut...
    Frate extragerea din video e de pe 2 ianuarie,sau nu mai vad eu bine?????
    Lasa vrajeala ca cred ca cu tine se intelege cel mai bine,si cred ca s-a gandit,de ce sa nu-i dau cuiva cunoscut,si sa-i dau unui strain...
    E asa de greu sa falsifici un random cu 9 pers??????
    Din 6-7 incercari tot nimerea..
    Nu stiu ce ai vorbit cu el si nu ma intereseaza...E pura hotie...
    Dute cu abureala si zile-o la altii...
    Sa vad ce replica dai la asta...))))))
    Last edited by SuperDunk; 01-02-2015 at 01:59 PM.
    A R R O W likes this.

  3. #143
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Sa vedem si parerea altor manageri de pe forum...Poate e doar parerea mea...
    Si sa inteleg ca tie a avut timp sa-ti dea,dar de anuntat 2 min pe forum cine a castigat nu...Astea-s abureli pe fata...
    A R R O W likes this.

  4. #144
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Quote Originally Posted by SuperDunk View Post
    Sa vedem si parerea altor manageri de pe forum...Poate e doar parerea mea...
    Si sa inteleg ca tie a avut timp sa-ti dea,dar de anuntat 2 min pe forum cine a castigat nu...Astea-s abureli pe fata...
    asta așa e...
    SuperDunk likes this.

  5. #145
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Mie chiar imi place AC MILAN,dar eu nu hotesc,daca scrie Real Madrid,ma iau cu el la cearta sau ce??
    Trebuia specificat ca daca vreti sa schimbati,nu merge asa...
    Eu trebuie sa strang un token amarat pentru un tricou(AC MILAN),ca sa vina un hot sa ia tot pachetul...

  6. #146
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Felicitari!

  7. #147
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Abureala? Intrebarea mea e de ce suferi atat de mult tu cu ARROW, sunt convins ca Catalin ar fi inteles daca oricare dintre voi ar fi vrut alt echipament in loc de cel al lui Real Madrid, nu vad pe altcineva inafara de tine si ARROW care sa va agitati atat, crezi ca daca comentati atat de mult se intoarce roata? Si crede-ma ca atunci cand ai treburi si esti in prag de sarbatori cu pregatiri, vizite peste tot, poate chiar vacante, este greu sa iti faci timp si 1 minut pentru o postare, care nu este chiar atat de necesara.

    P.S. Intrebarea mea este tu si ARROW ati mai fi fost pe forumul asta daca nu se organizau concursuri? Ca vad ca esti inscris din August 2014, perioada cand au inceput concursurile pe forumul nostru. Postarile tale si ale lui ARROW 80% sunt OFF-TOPIC, dar asta nu e treaba mea.
    In loc sa criticati atat de mult mai bine i-ati multumi ca va face concursuri cu articole oficiale, dar de asa e romana ori are el tot, ori nu are nimeni nimic.

  8. #148
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Quote Originally Posted by Zaharia Cristian View Post
    Abureala? Intrebarea mea e de ce suferi atat de mult tu cu ARROW, sunt convins ca Catalin ar fi inteles daca oricare dintre voi ar fi vrut alt echipament in loc de cel al lui Real Madrid, nu vad pe altcineva inafara de tine si ARROW care sa va agitati atat, crezi ca daca comentati atat de mult se intoarce roata? Si crede-ma ca atunci cand ai treburi si esti in prag de sarbatori cu pregatiri, vizite peste tot, poate chiar vacante, este greu sa iti faci timp si 1 minut pentru o postare, care nu este chiar atat de necesara.

    P.S. Intrebarea mea este tu si ARROW ati mai fi fost pe forumul asta daca nu se organizau concursuri? Ca vad ca esti inscris din August 2014, perioada cand au inceput concursurile pe forumul nostru. Postarile tale si ale lui ARROW 80% sunt OFF-TOPIC, dar asta nu e treaba mea.
    In loc sa criticati atat de mult mai bine i-ati multumi ca va face concursuri cu articole oficiale, dar de asa e romana ori are el tot, ori nu are nimeni nimic.
    ești sigur? ea fost tot timpul on de pe web pe facebook, și la ce mari concursuri am participat eu? și auzi cât tupeu.. off-topic.. cred că eu am ajutat mai mult decât ai ajutat tu persoanele care au venit cu întrebări aici pe forum.. cu 288 posturi din dec 2013 eu cred că tu intri doar pentru concursuri, jumate sigur îs făcute doar cu particip, pot paria

  9. #149
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Da, ajuti persoanele cu topicuri de anul trecut care nu mai au nici o activitate, felicitari, poate ca am 288 de postari dar la mine nu sunt off-topic cum le ai tu si singurele concursuri la care am scris particip au fost cele cu articole oficiale sau altele cu echipamente sau embleme pe care nu le gasesc in shop, in rest crede-ma ca imi permit articole din shop, altfel nu mai faceam concursuri si pentru altii care nu si le pot permite.
    P.S. Si nu uita ca tu ai venit pe forumul asta doar pentru concursuri, avand in vedere ca ai facut 200 e postari in 2 zile pentru a participa la concursul cu Real Madrid.
    Unde faceai tu 200 de postari daca nu rascoleai toate topicurile vechi de pe forum.

  10. #150
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    știi ce ne-a făcut să credem că e hoție? faptul că tu primești articolele odată cu huzum, de el zice dar de tine nu zice, atunci a avut timp, acolo la random zice că e făcut azi, el zice tot azi că tu ești câștigător, ne tinea in "suspans" , plus că intra mai în fiecare zi să zică ce a făcut în campionat și restul, deci a avut timp .

    deja am zis destule

Page 15 of 16 FirstFirst ... 513141516 LastLast