Page 16 of 16 FirstFirst ... 6141516
Results 151 to 160 of 160
Like Tree37Likes

Thread: CONCURS - Set complet REAL MADRID C.F!

  1. #151
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Quote Originally Posted by Zaharia Cristian View Post
    Da, ajuti persoanele cu topicuri de anul trecut care nu mai au nici o activitate, felicitari, poate ca am 288 de postari dar la mine nu sunt off-topic cum le ai tu si singurele concursuri la care am scris particip au fost cele cu articole oficiale sau altele cu echipamente sau embleme pe care nu le gasesc in shop, in rest crede-ma ca imi permit articole din shop, altfel nu mai faceam concursuri si pentru altii care nu si le pot permite.
    ești sigur? recunosc, în priemele 2 zile am redeschis mai multe topicuri, dar după am ajutat pe toți care au avut o întrebare și eu am știut să răspund

    P.S. ce era să mai zici acum.. normal că îți permiți, cum să nu îți permiți

  2. #152
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    îmi cer scuze dacă te-am jignit, dar mi-am zis opinia față de concurs, faptul că ți-a dat articolele așa devreme , pe forum anunță azi, iar pe random.org e data de azi dă de gândit.

    subiect încheiat pentru mine

  3. #153
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by Zaharia Cristian View Post
    Da, ajuti persoanele cu topicuri de anul trecut care nu mai au nici o activitate, felicitari, poate ca am 288 de postari dar la mine nu sunt off-topic cum le ai tu si singurele concursuri la care am scris particip au fost cele cu articole oficiale sau altele cu echipamente sau embleme pe care nu le gasesc in shop, in rest crede-ma ca imi permit articole din shop, altfel nu mai faceam concursuri si pentru altii care nu si le pot permite.
    P.S. Si nu uita ca tu ai venit pe forumul asta doar pentru concursuri, avand in vedere ca ai facut 200 e postari in 2 zile pentru a participa la concursul cu Real Madrid.
    Unde faceai tu 200 de postari daca nu rascoleai toate topicurile vechi de pe forum.
    Macar eu inainte ajutam pe toata lumea...si pe cel englez si pe cel roman,si nu comentam nimic...Nu ca tine care te-ai trezit acum o luna sa postezi 2-3 posturi pe zi...si vi mie sa imi comentezi...In August-Septembrie am strans 300 comentarii,cat ai strans tu intr-un an,asa ca gura mica...
    Trebuia sa scrii un roman in comentariu...
    Si daca omul spune adevarul,trebuia sa-l condamni...))))))))))
    A R R O W likes this.

  4. #154
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by Zaharia Cristian View Post
    Abureala? Intrebarea mea e de ce suferi atat de mult tu cu ARROW, sunt convins ca Catalin ar fi inteles daca oricare dintre voi ar fi vrut alt echipament in loc de cel al lui Real Madrid, nu vad pe altcineva inafara de tine si ARROW care sa va agitati atat, crezi ca daca comentati atat de mult se intoarce roata? Si crede-ma ca atunci cand ai treburi si esti in prag de sarbatori cu pregatiri, vizite peste tot, poate chiar vacante, este greu sa iti faci timp si 1 minut pentru o postare, care nu este chiar atat de necesara.

    P.S. Intrebarea mea este tu si ARROW ati mai fi fost pe forumul asta daca nu se organizau concursuri? Ca vad ca esti inscris din August 2014, perioada cand au inceput concursurile pe forumul nostru. Postarile tale si ale lui ARROW 80% sunt OFF-TOPIC, dar asta nu e treaba mea.
    In loc sa criticati atat de mult mai bine i-ati multumi ca va face concursuri cu articole oficiale, dar de asa e romana ori are el tot, ori nu are nimeni nimic.
    Ba omule eu sunt inscris din August...Ce treaba ai tu cu mine?????Macar eu sunt constant,si intru in fiecare zi,nu ca tine care acum ai aparut cu cateva comentarii...Ciocu mic..
    Ma faci pe mine pomanagiu ma?????)))))))))))))))) cu 1000 comentarii??????????

  5. #155
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Intreb si eu...inainte forumul roman era mai popular...Acu de ce bate vantul prin el?????
    Niciun like nimic...
    Frate pe forumul sarb aia au 3000 likeuri la sezonul 57 si noi avem 2...Nu va da de banuit??????Daca se mai tine in hotie...Nu mai da nimeni pe la forumul roman,si ne sterg aia...Raman Amnezic cu Pricop si cu altii mai marunti,sa vedeti ce popularitate ne facem...O sa rada astia de noi...
    SuperDunk out...
    S-AU CAM DUS INDONEZ,TURC,NOI SPANIOL NU E POPULAT,SE DUCE SI CEL ENGLEZ...MAI RAMANE CEL SARB...De ce inainte erau 8000 utilizatori zilnic,si acum mai sunt doar 30????chiar nici pe aia...
    Reveniti-va pana nu e prea tarziu...
    Last edited by SuperDunk; 01-02-2015 at 04:32 PM.

  6. #156
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Inca o dovada cum faci posturile, nu esti in stare sa scri intr-un singur post tot ce ai de spus, iti trebuie 3 tie, bravo tie ca ai activitate mai mare ca a mea pe forum, dar nu uita un lucru tu cu ARROW amandoi sunteti pe forumul romanesc doar pentru concursuri.
    Va spun eu de ce era forumul roman mai popular inainte pentru ca erau concursuri in fiecare zi, numai asa se va putea popula forumul roman, daca va face un concurs o data la 2 luni au plecat toti, se intorc cand se incheie concursul.
    Ajuti pe toata lumea din 920 de posturi care ai tu, 200 sunt ca ai ajutat cu raspuns la probleme restu o abureai in off-topic cu prietenul tau ARROW, din 280 de posturi ale mele, iti garantez ca 200 au fost doar raspunsuri la intrebari.

  7. #157
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by Zaharia Cristian View Post
    Inca o dovada cum faci posturile, nu esti in stare sa scri intr-un singur post tot ce ai de spus, iti trebuie 3 tie, bravo tie ca ai activitate mai mare ca a mea pe forum, dar nu uita un lucru tu cu ARROW amandoi sunteti pe forumul romanesc doar pentru concursuri.
    Va spun eu de ce era forumul roman mai popular inainte pentru ca erau concursuri in fiecare zi, numai asa se va putea popula forumul roman, daca va face un concurs o data la 2 luni au plecat toti, se intorc cand se incheie concursul.
    Ajuti pe toata lumea din 920 de posturi care ai tu, 200 sunt ca ai ajutat cu raspuns la probleme restu o abureai in off-topic cu prietenul tau ARROW, din 280 de posturi ale mele, iti garantez ca 200 au fost doar raspunsuri la intrebari.
    No comment..am vazut ce mentalitate ai....))))

  8. #158
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Quote Originally Posted by Zaharia Cristian View Post
    Multumesc mult.
    Felicitari
    Ma asteptam sa fie nemultumiri la sfarsitul concursului dar nici chiar asa ...

  9. #159
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Quote Originally Posted by Bogdan Astefanei View Post
    Felicitari
    Ma asteptam sa fie nemultumiri la sfarsitul concursului dar nici chiar asa ...
    Multumesc.

  10. #160
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Chiar ma bucur ca ati sesizat acest lucru, sincer m-am asteptat si este vina mea.

    Pt. a 'ucide' orice dubiu, Zaharia Cristian e liber sa va ofere conversatia de pe FB, poze, text, nu mai conteaza.

    Prima filmare am facut'o acum cateva zile, sincer nu mai stiu data exacta doar ca n-am avut timp sa le urc pe youtube. Dupa revelion am sters multe icoane, poze de pe ecran si implicit prima filmare de acea am filmat azi iar si spre uimirea mea, chiar din prima a iesit tot el.

    Daca chiar doriti pe privat (va rog), Zaharia Cristian daca doreste e liber sa faca public toata conversatia noastra pe aceasta tema.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

Page 16 of 16 FirstFirst ... 6141516