Page 28 of 42 FirstFirst ... 18262728293038 ... LastLast
Results 271 to 280 of 418
Like Tree407Likes

Thread: Sezonul 62 - Sunteţi gata?

  1. #271
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    2-2 in deplasare in CL, dupa un meci echilibrat iar adversarul a ratat penalty in minutul 88

  2. #272
    Rookie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    140
    Quote Originally Posted by Bogdan Astefanei View Post
    Si eu am vazut un comentariu in alta limba la un meci de-a meu da credeam ca sa intamplat tare faza cu "FORESTIERII" )))

    Dupa cum ma si asteptam am avut un meci usor in sferturile Champions League , 5-0 in deplasare si sunt ca si calificat , in meciu de acasa imi voi proteja cativa jucatori in pericol de suspendare pentru semifinale unde voi intalni un vechi rival de curand prieten , voi avea nevoie de un miracol ca sa ma calific in finala
    Azi mi-am luat un nou mijlocas foarte bun 18 ani si aproape recunoscut , ca sa am o rezerva pentru mijloc
    nu cred ca te poti baza in meciurile importante pe jucatorul asta de 18 ani. . daca nu are meciuri in picioare

    asa cred .. exemplul meu am un ST de 18 luat de curand .. sa remarcat doar intr un meci de campionat cu una dintre cele mai slabe echipe

    in CL l-am avut in 3 meciuri cu prestatie 6-7-6
    Bogdan Astefanei likes this.

  3. #273
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Quote Originally Posted by Dorin Ddorin View Post
    nu cred ca te poti baza in meciurile importante pe jucatorul asta de 18 ani. . daca nu are meciuri in picioare

    asa cred .. exemplul meu am un ST de 18 luat de curand .. sa remarcat doar intr un meci de campionat cu una dintre cele mai slabe echipe

    in CL l-am avut in 3 meciuri cu prestatie 6-7-6
    aici te contrazic
    jucătorul dacă e bun dă randament din primul meci
    așa îl am eu pe Aguero, 4 meciuri cu 4 goluri, note 8-9-8-9
    Bogdan Astefanei likes this.

  4. #274
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    6
    Sezonul 62 - Sunteţi gata?-1.jpg

    eu am cel mai bun lot din toate echipele 20 de jucatori de 5 stele + 2 jucatori de 6 stele

    azi batui liderul cu 2-1 la el acasa
    Bogdan Astefanei likes this.

  5. #275
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Quote Originally Posted by Dorin Ddorin View Post
    nu cred ca te poti baza in meciurile importante pe jucatorul asta de 18 ani. . daca nu are meciuri in picioare

    asa cred .. exemplul meu am un ST de 18 luat de curand .. sa remarcat doar intr un meci de campionat cu una dintre cele mai slabe echipe

    in CL l-am avut in 3 meciuri cu prestatie 6-7-6
    Ramane de vazut daca da sau nu randament , oricum nu o sa-l tin numai pe el rezerva , voi mai face schimb si cu ceilalti

  6. #276
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Quote Originally Posted by Mihai-Alexandru Tudosie View Post
    Click image for larger version. 

Name:	1.jpg 
Views:	17 
Size:	47.6 KB 
ID:	37110

    eu am cel mai bun lot din toate echipele 20 de jucatori de 5 stele + 2 jucatori de 6 stele

    azi batui liderul cu 2-1 la el acasa
    Nu ai nevoie de atatia jucatori , o sa pierzi o gramada de bani pe salarii , eu pana azi ( de azi am 3 ) am avut doar 2 rezerve competente pentru primu 11 si nu am avut probleme.

  7. #277
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    3-2 in deplasare in CL, un rezultat destul de bun, speram ca in tur sa castigam la 2,3 diferenta pt. spectacol!
    Bogdan Astefanei likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  8. #278
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    5-1 acasa in campionat si am urcat pe 7
    Bogdan Astefanei likes this.

  9. #279
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    4-2 cu locul 11 și rămânem la 5 puncte de lider care a zdrobit locul 5 cu 5-1 (loc pe care au deabea l-am bătut cu 3-2) , aveam 4 puncte peste locul 3 care are 7 egaluri consecutive... și 7 peste locul 4
    Bogdan Astefanei likes this.

  10. #280
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Sezonul 62 - Sunteţi gata?-untitled.jpg
    mâine meci direct cu locul 3, dacă bat mă distanțez departe..
    PS. țin să precizez că singura înfrângere pe care o are e de la mine, i-am dat în tur un 3-0 sec
    Last edited by A R R O W; 01-30-2015 at 07:01 AM.
    Bogdan Astefanei likes this.

Page 28 of 42 FirstFirst ... 18262728293038 ... LastLast