Page 23 of 24 FirstFirst ... 1321222324 LastLast
Results 221 to 230 of 231
Like Tree338Likes

Thread: Sezonul 63 - Sunteţi gata?

  1. #221
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    1-0 în campionat dar nimic nu prea se schimbă, vom termina cel mai probabil pe 5
    diseară finala CL, la cum am jucat în campionat nu cred că avem vreo șansă

  2. #222
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Mda,finala am pierdut-o iar in UCL !
    Florin Pop likes this.

  3. #223
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    In sfarsit o victorie dupa 4 etape si asta cu emotii , cand am fost egalat 1-1 ma gandeam ca iar fac egal dar am reusit 2 goluri fulgaratoare 3-1 scor final si daca as fi castigat meciu de ieri cu ultimu loc as fi fost deja campion , locu 1 a facut egal cu locu 3 si am retrecut pe primu loc , acum trebuie ca fac minim un egal in ultima etapa cu locu 2 si sper sa nu iau bataie , in tur i-am dat 4-1 acum macar egal sa fac ... daca iau bataie o sa termin pe 3 , sper sa nu pierd campionatu la un punct cum mi sa mai intamplat si in trecut.
    Florin Pop and A R R O W like this.

  4. #224
    Apprentice Florin Pop's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Szatmár, Satu Mare, Romania, Romania
    Posts
    160
    Quote Originally Posted by Bogdan Astefanei View Post
    In sfarsit o victorie dupa 4 etape si asta cu emotii , cand am fost egalat 1-1 ma gandeam ca iar fac egal dar am reusit 2 goluri fulgaratoare 3-1 scor final si daca as fi castigat meciu de ieri cu ultimu loc as fi fost deja campion , locu 1 a facut egal cu locu 3 si am retrecut pe primu loc , acum trebuie ca fac minim un egal in ultima etapa cu locu 2 si sper sa nu iau bataie , in tur i-am dat 4-1 acum macar egal sa fac ... daca iau bataie o sa termin pe 3 , sper sa nu pierd campionatu la un punct cum mi sa mai intamplat si in trecut.
    iti tinem pumni succes

  5. #225
    Apprentice Florin Pop's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Szatmár, Satu Mare, Romania, Romania
    Posts
    160
    Quote Originally Posted by A R R O W View Post
    1-0 în campionat dar nimic nu prea se schimbă, vom termina cel mai probabil pe 5
    diseară finala CL, la cum am jucat în campionat nu cred că avem vreo șansă
    o sa ai meci greu maine ?
    sa ne prezinti trofeul .

  6. #226
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    învins cu 1-0 după cum mă așteptam , echipa domină, el are o ocazie și dă gol, ceva normal
    Stratila Alexandru likes this.

  7. #227
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by A R R O W View Post
    învins cu 1-0 după cum mă așteptam , echipa domină, el are o ocazie și dă gol, ceva normal
    Asa a fost si la mine ! el 2 faze ambele gol,iar la mine o multime de ocazii si doar un gol ,restul eseuri
    A R R O W and Florin Pop like this.

  8. #228
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    am 2 puncte avans si azi am meci cu ultimul loc, in mod normal ar trebui sa bat la scor.

  9. #229
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    7-0 cu ultimul loc și terminăm pe 6

  10. #230
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Am reusit sa castig ultimu meci din sezon 1-3 dar emotiile nu au lipsit , am reusit sa castig cel mai puternic campionat in care am fost vre-odata si la inceputu sezonului cand am vazut adversarii am vrut sa ma retrogradez , oricum nu as mai vrea un asemenea campionat ca emotii aveam si in trecut , am primit 45 goluri sezonu asta in campionat chiar daca portaru si fundasii au jucat numai de la 7 in sus , cate odata mai primeau cate un 6 pe la meciurile in care am fost umilit.
    A R R O W and Florin Pop like this.

Page 23 of 24 FirstFirst ... 1321222324 LastLast