Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 67
Like Tree87Likes

Thread: Sezonul 81 - Sunteti gata?

  1. #31
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    incearca sa nu promovezi cca 2 sezoane si atunci vei avea cu siguranta adversari mai slabi in ucl.

    incearca sa iti faci o echipe de 4 stele si atunci cu siguranta vei avea adversari mai slabi in Cupa.

    tot ii dai inainte cu adversarii dificili si nu vrei sa intelegi ca acesta e algoritmul care se aplica si la nivelul tau nu vei mai avea niciodata adversari usori decat daca scazi valoarea echipei.

    doresti sa joci cu o echipa de 6 stele atunci nu lupta cu adversari mai puternici.

    Succes!

  2. #32
    Newbie Shacalul Jdo's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    26
    Merci de sfat!
    Sa retrogradez doua sezoane ar fi egal cu retragerea mea din joc si echipa cu 4 stele... e cam acelasi lucru cu retrogradarea.
    florian slaniceanu likes this.
    ELITE TEAM ROMANIA JUST FOR FUN

  3. #33
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Shacalul Jdo View Post
    Merci de sfat!
    Sa retrogradez doua sezoane ar fi egal cu retragerea mea din joc si echipa cu 4 stele... e cam acelasi lucru cu retrogradarea.
    ai dreptate dar in acest moment, pentru situatia ta nu exista alte variante.

    fie retrogradezi, fie joci cu jucatori de valoare mai mica , fie mergi in continuare asa cum ai jucat si pana acuma dar in aceasta ultima varianta o sa ai de jucat cu adversari de nivele superioare.

    exista speranta ca intr-un viitor mai apropiat sau mai indepartat (doar nordeus stie) sa se efectueze o "recalibrare a serverelor" si atunci sa existe suficiente echipe chiar si pentru nivelele superioare

    eu iti doresc mult succes si distractie placuta in joc in continuare

  4. #34
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Eu nu mai inteleg nimic 1 rezultat rau o data la nu stiu cat il inteleg hai 2 destul de apropiate le inteleg dar asta nu !!!!!!Sezonul 81 - Sunteti gata?-100.jpgSezonul 81 - Sunteti gata?-101.jpgSezonul 81 - Sunteti gata?-102.jpgSezonul 81 - Sunteti gata?-103.jpg

    Si cu tactica pe care o folosesc inclusiv setari altii au castigat triple fara probleme cu adversari poate mai buni ca ei
    Dar 2-2 in deplasare apoi pierd cu 3-2 acasa la mine dominand tot meciul la tot apoi fac 1-1 in cupa cu un adversar caruia in mod normal cu ochii inchisi ar fi trebuit sa am macar 4 diferenta ,lotul pe care il am e mai mult decat suficient
    Daca stie cineva sa imi dea vreun sfat !!!!!
    florian slaniceanu likes this.

  5. #35
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    imi pare rau, exista astfel de perioade cand echipa nu merge 2-3 zile (si eu am patit asa ceva)

    incearca sa faci ceva schimbari:
    - verifica daca jucatorii de baza au contract maxim (3 ani) si daca nu marestele contractele:
    - schimda, din cand in cand, emblema de joc (daca ai mai multe)
    - mareste primele de joc
    - schimda mijlocasi intre ei
    - pune sageti de atac pe extreme (eu joc cu sageti de atac pe extreme si fundasi laterali si sageti defensive pe fundasi centrali)

    sper sa te ajute

    mult succes!
    Adam Andrei and madflo19 like this.

  6. #36
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Victorie importanta azi cu locul 2 principalul adversar la bataia pentru locul 1

  7. #37
    Champion madflo19's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    United Kingdom
    Posts
    2,104
    Locul 1 in campionat,1 in ch l si in cupa am trecut in faza urmatoare insa a fost greu de la inceput, de acum va fi foarte greu asa ca nu imi fac mari sperante pt cupa

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

    A.C. MILAN LEGENDS-Team Showcase
    http://forum.topeleven.com/team-show...n-legends.html
    Season 45,lvl 43(24 trebles)
    GAME OVER

  8. #38
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Situatia pana in acest moment
    Sezonul 81 - Sunteti gata?-situatie.jpg

  9. #39
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Adam Andrei View Post
    Situatia pana in acest moment
    Click image for larger version. 

Name:	situatie.jpg 
Views:	26 
Size:	98.8 KB 
ID:	69327
    Se pare ca o duci foarte bine. Felicitari!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  10. #40
    Newbie Shacalul Jdo's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    26
    Deja treaba se complica era de asteptat v-am spus eu ca ulciorul nu merge de multe ori la apa. E posibil azi sa ies din cupa.la el acasa am pierdut cu 3-1
    Azi am returul.

    In campionat am un turc care se tine dupa mine si mai are si noroc. Joaca cu o petarda de echipa si da 17-0 si eu deseara am sansa care aseara a patit-o aseara echipa de pe locul 3 care a castigat cu 3-0 la masa verde ca petarda aia de echipa nu are jucatori sa bage 11 oameni pe teren.
    Deci ala face golaveraj cu petardele si daca eu castig cu 3-0 cu petarda asta pierd la golaveraj.
    Asta e jocul

    In liga campionilor am terminat pe loc 1 am meci cu o echipa tot cu un nivel manager mai mare decat mine.


    Sezonul 81 - Sunteti gata?-situatie.jpg
    ELITE TEAM ROMANIA JUST FOR FUN

Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast