Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 37
Like Tree63Likes

Thread: SEZONUL 82 - Sunteti gata?

  1. #11
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    pina acum totul bine victorii 5-1 in cupa , 6-0 in campionat

  2. #12
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    victorii 5-1 CL si 4-0 campionat
    Adam Andrei likes this.

  3. #13
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    dupa o serie 70 de victorii si un egal a venit si prima infrangere (de la unu cu 2 stele mai jos ca mine) cand serverul decide ca trebuie sa pierzi nu poti face nimic !!!!!!!

  4. #14
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Revenire in cupa dupa ce am luat bataie in tur cu 4-1, am batut azi cu 6-1.

  5. #15
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Zaharia Cristian View Post
    Revenire in cupa dupa ce am luat bataie in tur cu 4-1, am batut azi cu 6-1.
    da, asta da revenire.

    bravo!

  6. #16
    Newbie
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    4
    Quote Originally Posted by Adam Andrei View Post
    dupa o serie 70 de victorii si un egal a venit si prima infrangere (de la unu cu 2 stele mai jos ca mine) cand serverul decide ca trebuie sa pierzi nu poti face nimic !!!!!!!

    Salut! Sunt nou pe aici, sunt la al 9 sezon, si sunt putin scarbait de acest server care programeaza rezultatele. Am echipa 5 stele, 82 % si facui 1 - 1 cu unu de 2 stele ). Vi s-a mai intamplat la restu de pe aici?
    florian slaniceanu likes this.

  7. #17
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Vlad Petre View Post
    Salut! Sunt nou pe aici, sunt la al 9 sezon, si sunt putin scarbait de acest server care programeaza rezultatele. Am echipa 5 stele, 82 % si facui 1 - 1 cu unu de 2 stele ). Vi s-a mai intamplat la restu de pe aici?
    toti am patit asa ceva, nu esti nici singurul si nu este nici o noutate.

    ideea este ca apar astfel de rezultate inexplicabile, partea buna este ca se pastreaza un echilibru relativ

    adica eu am pierdut meciuri in mod inexplicabil DAR am avut si meciuri pe care le-am castigat tot inexplicabil

    ideea este ca toti ne bucuram cand serverul ne serveste cate o victorie inexplicabila dar cand se intampla invers ...
    Vlad Petre and madflo19 like this.

  8. #18
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Preiau aici parerea unui prieten care cred ca este foarte valida la calculul unui rezultat sunt mai multi factori care se iau in seama ,factorul calitate, factorul de posesie,factorul SA,factorul prezenta ....etc dar si FACTORUL RANDOM care in 70-80% din cazuri nu influenteaza rezultatele fiind foarte mic dar daca ai ghinionul ca la un anumit meci sa fie foarte mare si sa mai un alt factor contra treaba e ca si facuta (
    Vlad Petre considera ca ai fost norocos doar cu un egal puteai sa iei si bataie cum am patit eu .
    Din ceea ce am inteles acest factor a fost marit (sau mai bine spus marite sansele sa iasa predominant in anumite meciuri dupa diverese meciuri cu rezultate surpriza in Champions League (Borusia a eliminat Real Madrid...etc)
    Pe de o parte au dreptate pt ca rezultate bomba au existat intotdeauna
    Pe unii ii deranjeaza cand pierd dar daca doresti sa te apropii de realitate atunci trebuie sa acceptam si asta )))
    Spor la treaba !!!!
    Last edited by Adam Andrei; 07-30-2016 at 09:11 PM.
    florian slaniceanu likes this.

  9. #19
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Victorie in campionat si ucl
    florian slaniceanu likes this.

  10. #20
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Zaharia Cristian View Post
    Victorie in campionat si ucl
    de cand legi victoriile una dupa alta parca esti mai prezent pe aici (pe forum), tine-o tot asa

    succes in continuare, nu de alta, dar avem nevoie de tine pe aici

    daca mergi doar din victorie in victorie ai toate sansele sa fi zilnic pe forum si poate iti da colegul premiu de utilizatorul lunii (daca imi este permisa gluma)

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast