Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 43
Like Tree9Likes

Thread: Cum sa pregatesti un meci, din experienta proprie.

  1. #11
    Apprentice
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    281
    1..2..3..5...7..restul is povesti. Multumesc de parere, povestile de la 4 si 6 fac diferenta intre pacanele si top eleven.

    PS: Sunt convins ca ne poti destainui si noua din experienta ta, cum pregatesti un meci.
    Last edited by ronnymvc; 03-28-2017 at 09:16 PM.
    missing T11 old form

  2. #12
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    93
    Quote Originally Posted by ronnymvc View Post
    1..2..3..5...7..restul is povesti. Multumesc de parere, povestile de la 4 si 6 fac diferenta intre pacanele si top eleven.

    PS: Sunt convins ca ne poti destanui si noua din experienta ta, cum pregatesti un meci.
    atunci sper sa prinzi jackpotul la pacanele..ce sa zic..)

    ps:eu??cum pregatesc meciul?fara nici un stres.strategia mea e simpla.pot sa ii zic "ciobaneasca"..si anume:las adversarul sa-si faca formatia in functie de a mea.
    Last edited by Fllo Cristea; 03-28-2017 at 09:22 PM.
    ronnymvc likes this.

  3. #13
    Apprentice
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    281
    Da... , am inteles, lamurit total , foarte buna "ciobaneasca", succes!
    missing T11 old form

  4. #14
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    93
    Quote Originally Posted by ronnymvc View Post
    Da... , am inteles, lamurit total , foarte buna "ciobaneasca", succes!
    nu te da rotund... ca s-ar putea sa ramai la patrat daca ma laud si eu cu rezultate obtinute cu "ciobaneasca"..)daca stii ce zic

  5. #15
    Apprentice
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    281
    Quote Originally Posted by Fllo Cristea View Post
    nu te da rotund... ca s-ar putea sa ramai la patrat daca ma laud si eu cu rezultate obtinute cu "ciobaneasca"..)daca stii ce zic
    Nu inteleg ce vrei sa zici, dar chiar m-as bucura daca as afla ce rezultate ai obtinut pana acum.
    missing T11 old form

  6. #16
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    93
    Quote Originally Posted by ronnymvc View Post
    Nu inteleg ce vrei sa zici, dar chiar m-as bucura daca as afla ce rezultate ai obtinut pana acum.
    nu doar tu te-ai bucura dar si altii...Un campionat vreo 2 cupe si o liga..cam cu asta ma laud..

  7. #17
    Apprentice
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    281
    Recunosc ca ma asteptam la mai multe, dar nu este rau , sunt useri la care, dupa 2 ani , cel mai bun rezultat este locul 2 in campionat, asadar stai destul de bine . Evident se poate mai bine si cred ca rolul forumului este sa partajam informatiile legate de joc si nu numai . Vreau sa iti atrag atentia asupra faptului ca NU ma laud cu rezultatele , nu asta este scopul "postarii" mele, pentru asta cred ca exista threadul "Vitrina echipei"; scopul este de ajutor pentru cei care doresc trofee.
    missing T11 old form

  8. #18
    Newbie viracocha88's Avatar
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    39
    Am vazut ca sint echipe care deposedeaza imediat... cum ajunge un jucător cu mingea langa el il si deposedeaza..... Ce modul de antrenament folosesc pentru asta? Stie cineva? Multumesc anticipat..

    Trimis de pe al meu SM-J500F folosind Tapatalk

  9. #19
    Addicted
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    Bucharest
    Posts
    505
    Eu personal folosesc deposedare dura, presing redus+aparare zonala iar pe parcursul meciului si in functie de adversar schimb pe presing avansat+aparare om la om, cel putin mie mi-a functionat la perfectie, am tinut echipa departe de poarta mea. Ideea e sa ai si cel putin 3 oameni la mijlocul terenului, eu folosesc sitemul cu 4 Fundasi + 3 MC + 2 AMC + 1ST. In ultimele 2 sezoane am castigat 5 trofee cu formatia asta, Tripla + Dubla sezonul asta.

    Bafta!

  10. #20
    Newbie viracocha88's Avatar
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    39
    Am vazut un tip care juca in 4-2-3-1.....si rupea cam tot...

    Trimis de pe al meu SM-J500F folosind Tapatalk

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast