Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 23 of 23
Like Tree2Likes

Thread: noile transferuri

  1. #21
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Dupa fiecare update e aceasi poveste, lumea in general e nemultumita doar ca singura varianta posibila pe care o vad eu este sa venim cu sugestii sa imbunatatim sistemul actual.

    Nu sunt un fan al update-ului, ba chiar din potriva, il "urasc" sa zic asa doar ca are si unele parti bune.

    - Lista mai larga de jucatori per total
    - Timp mult mai scazut pentru licitatii
    - Posibilitate mai mare pentru jucatorii de nivel mare sa-si vanda jucatorii
    - Posibilitate mai mult, mult, mult, mult mai mare pentru jucatorii de nivel maxim sa cumpere jucatori
    - Dezvoltari noi de tactici pentru transferuri

    Si lista continua dar desigur sunt si dezavantaje...

    Oricum update-ul ramane unul destul de controversat mai ales ca acele sondaje de opinie au fost impotriva actualizarii si mai mult decat atata au fost facute dupa ce update-ul era gata. Nedrept!

    Personal as vrea ca Top Eleven sa se axeze pe ce au in momentul de faza si sa imbunatateasca aceste lucruri.

    Pentru mine cel mai enervant este ca jucatorii pe care-i scot eu la vanzare sunt cumparati de sistem pe sume mici iar tu daca doresti un jucator mai de doamne ajuta, ori trebuie sa pandesti la greu ori sa scoti ceva tokeni si banuti.

    Cat despre revenirea la vechea versiune, nu cred, desi nu m-ar mira la cate pareri negative au primit.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  2. #22
    Rookie
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    89
    Bun...in mare ai dreptate. As fi de acord cu transferurile in forma actuala, dar sa gaseasca o solutie sa-mi pot si vinde jucatorii... e jecmaneala pe fata...dai 30-40 tokeni pe un jucator si 150-200 mil cash (nivelul meu), dar daca vinzi iei maxim cat face jucatorul...si asta dupa ce il pun de 10-15 ori la vanzare. pai e corect?

    sa faca 2 piete de transferuri: una cu jucatorii lor, nordeus, si una cu jucatorii scosi la vanzare de manageri. ar fi acelasi macel si pe jucatorii buni de la alti manageri...

    asta pe o parte. pe alta parte, mai enervant decat noile transferuri, este ca au stricat simularile si modul in care serverul calculeaza rezultatul unui meci. este absolut incredibil cum eu, cu echipa de 120%, pot lua bataie de la ultimul loc din campionat care are o echipa abandonata si numai infrangeri pe linie. acum 5-6 sezoane nici nu incapea vreo indoiala la astfel de meciuri. erau scoruri care deseori depaseau 2 cifre... ei bine, de atunci si pana in prezent, au tot umblat la simularile astea pana le-au stricat rau de tot. si mi se pare absolut penibil. si daca ar fi sa las jocul, nu l-as lasa pentru noile transferuri, ci pentru gameplay-ul asta idiot care calculeaza cum are el chef.

  3. #23
    Newbie
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    2
    )) V-ați tepuit si voi cu faza "căuta jucători cu 24 tokeni "? Eu,da.

Page 3 of 3 FirstFirst 123