Page 11 of 24 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 101 to 110 of 234
Like Tree6Likes

Thread: Top Eleven Polska (Poland)

  1. #101
    Newbie
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    7
    Co trzeba zrobić by zliczało osiągnięcie "prawdziwy fan", dołączam do meczy z wyskakujących okienek, widzę że daję 2% bonusu graczowi ale w osiągnięciu tego nie zlicza. I drugie pytanko, jest gdzieś jakiś krótki poradnik do tej gry dla początkujących ?

    ...
    Otrzymałem już odpowiedź odnośnie błędu osiągnięcia "prawdziwy fan" - gra jest chyba mocno w fazie BETA, chociaż nie wiem jak długo istnieje bo gram od tygodnia. Co do powyższego błędu kibicowałem 3 różnym managerom, dostałem od nich podziękowania w wyskakujących okienkach a w zakładce powiadomienia widnieje jakbym dostał 3 razy od jednego.

    Top Eleven Polska (Poland)-pow.png
    Last edited by sebaturek; 09-02-2018 at 06:23 PM.

  2. #102
    Newbie
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    1
    Witam mam pytanie czy jak macie kilkoro znajomych i wysylacie im prezent w postaci energi morali etc.to gdy otrzymacie na raz prezent od kilku osob to i tak na konto wplywa jeden prezent

  3. #103
    Apprentice Anna Martyniec's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Poland
    Posts
    159
    Quote Originally Posted by sebaturek View Post
    Co trzeba zrobić by zliczało osiągnięcie "prawdziwy fan", dołączam do meczy z wyskakujących okienek, widzę że daję 2% bonusu graczowi ale w osiągnięciu tego nie zlicza. I drugie pytanko, jest gdzieś jakiś krótki poradnik do tej gry dla początkujących ?

    ...
    Otrzymałem już odpowiedź odnośnie błędu osiągnięcia "prawdziwy fan" - gra jest chyba mocno w fazie BETA, chociaż nie wiem jak długo istnieje bo gram od tygodnia. Co do powyższego błędu kibicowałem 3 różnym managerom, dostałem od nich podziękowania w wyskakujących okienkach a w zakładce powiadomienia widnieje jakbym dostał 3 razy od jednego.

    Click image for larger version. 

Name:	pow.png 
Views:	44 
Size:	42.3 KB 
ID:	108670
    Jeśli manager podziękował Ci parę razy za ten sam mecz, to tyle razy dostaniesz powiadomienie do skrzynki z powiadomieniami, natomiast stan faktyczny licznika kibicowania sprawdzisz w zakładce Menedżer --> Osiągnięcia.

  4. #104
    Apprentice Anna Martyniec's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Poland
    Posts
    159
    Quote Originally Posted by Cacyslaw View Post
    Witam mam pytanie czy jak macie kilkoro znajomych i wysylacie im prezent w postaci energi morali etc.to gdy otrzymacie na raz prezent od kilku osob to i tak na konto wplywa jeden prezent
    Zgadza się. Niezależnie od tego, ile prezentów danego typu dostajesz dziennie od znajomych, to na koncie zalicza Ci maksymalnie 1 sztukę z danego typu dziennie.

  5. #105
    Newbie
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    9
    Witam, czy sposób ze specjalnym spadaniem do słabszej Ligii ale kupowanie przed sezonem w miarę dobrych piłkarzy i włożenie ich do składu przed rozpoczęciem i dostanie +20% nie na tych na tych pikarzach na których spadlem z Ligii jest możliwe?, (sorry ze jednym tchem to pisze)

  6. #106
    Apprentice Anna Martyniec's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Poland
    Posts
    159
    Quote Originally Posted by Borny View Post
    Witam, czy sposób ze specjalnym spadaniem do słabszej Ligii ale kupowanie przed sezonem w miarę dobrych piłkarzy i włożenie ich do składu przed rozpoczęciem i dostanie +20% nie na tych na tych pikarzach na których spadlem z Ligii jest możliwe?, (sorry ze jednym tchem to pisze)
    Nie ma możliwości spaść do słabszej ligi - brak awansu oznacza pozostanie na tym samym poziomie ligowym.
    Jeśli więc pozostaniesz w tej samej lidze na kolejny sezon, Twoi zawodnicy ani nie tracą gwiazdek (% jakości), ani ich nie zyskują.

  7. #107
    Newbie
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    9

    Talking

    Quote Originally Posted by Anna Martyniec View Post
    Nie ma możliwości spaść do słabszej ligi - brak awansu oznacza pozostanie na tym samym poziomie ligowym.
    Jeśli więc pozostaniesz w tej samej lidze na kolejny sezon, Twoi zawodnicy ani nie tracą gwiazdek (% jakości), ani ich nie zyskują.
    Czyli 3 ostatnie miejsca nie spadają tak? Dzięki za odp

  8. #108
    Apprentice Anna Martyniec's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Poland
    Posts
    159
    Zgadza się - miejsca 9-14 pozostają na kolejny sezon na tym samym poziomie ligowym.

  9. #109
    Newbie
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    9
    Witam, wytłumaczy mi ktoś co daje moim silniejszym znajomym toczenie pojedynków ze mną ale wystawiając o połowę Albo i więcej słabszy skład i w takim wypadku bez problemowo ich ogrywam???

  10. #110
    Newbie
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    5

    Szukany gracz do związku

    Cześc, szukam aktywnego gracza do związku który walczy o platynową ligę. Za utrzymanie w złotej która zawsze mamy gracz dostaje 50 tokenów za awans do platynowej 100 tokenów ... myślę że warto w to wejśc. Chętny powinien mieć przynajmniej 10 level i aktywnie grać gdyz my dajemy pełne wsparcie podobnego tez oczekujemy

Page 11 of 24 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast