Page 1 of 24 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 234
Like Tree6Likes

Thread: Top Eleven Polska (Poland)

  1. #1
    Spanish Forum Moderator khris's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    16,322
    Last edited by khris; 11-21-2020 at 07:08 AM.
    Treore12 likes this.

  2. #2
    Apprentice TheAdix's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    Luton, United Kingdom
    Posts
    167
    Witam Was wszystkich. Chciałbym na forum poruszać wszelkie kwestie, które Was nurtują. Będziemy tu umieszczać wszelkie porady, rozwiązywać problemy w naszym ojczystym języku.
    khris and WschódSpójnia like this.

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1
    Witam wszystkich

    chciałem zapytać, gdzie i jak mogę zgłosić problem z płatnością w top eleven. Ponieważ kupiłem tokeny i mi nie przypisało do konta.

  4. #4
    Spanish Forum Moderator khris's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    16,322
    Quote Originally Posted by louigi111 View Post
    Witam wszystkich

    chciałem zapytać, gdzie i jak mogę zgłosić problem z płatnością w top eleven. Ponieważ kupiłem tokeny i mi nie przypisało do konta.
    Dobry wieczór,

    Możesz być traktowane na wsparcie za pośrednictwem „?” w grze (dolny lewy)


    Good evening,

    You can contact the support via "?" button inside the game (bottom left side).

    Cheers!

  5. #5
    Apprentice
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    194
    Ciekawe ile osób z Polski tu zajrzy

    Forum: brolly
    T11: Łukasz
    Poziom: 17
    Team: ALKO TEAM FC (moi w obronie grają jak pijani więc nazwa sama się nasunęła)

    Dopisujcie się!!

  6. #6
    lxl
    lxl is offline
    Newbie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    17
    wydaje mi się, że ta gra tak z 10min przed rozpoczęciem meczu już ma wylosowany wynik i obojętne co zrobisz/zmienisz i tak wynik już jest ustalony z góry, szczególnie w grach związkowych da się to odczuć, nie wiem czy macie podobne wrażenie ??

  7. #7
    Apprentice
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    194
    Niestety mogę jedynie potwierdzić, sprawdźcie swoje wyniki ale gdy tracę pierwszy bramkę ( najczęściej jest to 100% skuteczności strzałów przeciwnika) to już wiem że tego meczu nie wygram.
    Grając na poziomie 16 przeprowadziłem test, grałem jednym ustawieniem ale dwoma ustawieniami taktyki (95% moich meczów tak wyglądało)
    Założenie było proste: od skrajności w skrajność, tz jeżeli założenia z którymi zaczynałem grać nie skutkowały tz nie dawały mi przewagi w postaci goli to zmieniałem na przeciwne np zaczynałem def/ podania dlugie/ kontra włączona/ gra skrzydłami-> jeżeli nie skutkowało to atak/krótkie/ środkiem/ kontra wyłączona.
    Grając w ten sposób wygrywałem wszystkie mecze, zanotowałem tylko dwie porażki w trakcie sezonu. Uważam że moje porażki były spowodowane nie trzymaniem się w tych meczach swoich założeń i robieniem testów z innymi ustawieniami.
    W tym sezonie dziwne wyniki zaczęły sie pojawiać, przegrałem z gościem z którym byłem w lidze od 4 sezonów, gdy był lepszy o 20% potrafiłem go pokonać dzięki ustawieniom i taktyce, w sumie pokonał mnie tylko raz gdy był mocniejszy o 40% ( pierwszy sezon jaki z nim grałem). W tym sezonie był słabszy ale grał tym samym ustawieniem co zawsze i nagle porażka u siebie 2-4. Wszystko byłoby ok ale... średnia w moim zespole powyżej 7,5, u niego ok 6,5, mój zawodnik który strzelił bramkę i miał asystę nota ponad 9,5 , a jego który strzelił 3 bramki 8,5 :/ Mój bramkarz natomiast nota 4,4!! Trafił 4 na 5 strzałów chociaż obserwując mecz nie widziałem 5 strzału, wpadało mu wszystko:/
    Nie byłem w stanie nic zrobić:/

    Co wg mnie nie działa:
    - bonusy
    - przewaga własnego boiska
    - nie mamy wpływu na taktykę
    - support w tej grze nie istnieje
    - gry związkowe to jakaś abstrakcja-tam nie działa nic

    Ktoś ma podobne wnioski?

  8. #8
    lxl
    lxl is offline
    Newbie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    17
    ja mam identyczne wnioski
    miałem ciekawy przypadek w zeszłym sezonie w pucharze: pierwszy mecz 2:2 i przed rozpoczęciem drugiego meczu mówiłem koledze że będzie na 100% wynik 2:2, w przerwie meczu wygrywałem 2:0 i po prostu wiedziałem że cokolwiek nie zrobię skończy się 2:2 i nie uwierzycie... tak też się stało

    gry związkowe to już w ogóle kabaret, gdzie przed rozpoczęciem turnieju już w terminarzu widzisz z kim grasz xD

  9. #9
    Apprentice
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    194
    Ok 7 może 7:30 jest już losowanie par, natomiast Ok 10 widać związki przeciwko którym się gra. Wiec wiesz z kim grasz w piątek ale nie wiesz jaka jest druga para związkowa. Czy to pomaga czy tez nie .... trudno powiedzieć.
    Związki rządzą się swoimi prawami...odnoszę wrażenie ze łatwiej maja drużyny slabsze, stosując taktykę ofensywna lepsze wyniki mam grając np. na wyjazdach. W domu wydaje się działać hard Def bez pułapki i kontry . Sprawdzę to w najbliższy weekend.


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
    Last edited by brolly; 07-14-2017 at 06:01 AM. Reason: mistake

  10. #10
    Apprentice
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    194
    Cały czas toczy się tez otwarta dyskusja czy oglądać lub tez nie mecze... mam przed sobą trudny mecz w pucharze, przeciwnik nieznacznie ale silniejszy ( mecz jutro), manager aktywny. Pierwszy mecz u mnie zakończył się remisem 1-1. W ciemno obstawiam ze będzie remis 2-2 lub wyżej Tz mój awans. Mecz obejrzę ale z drugiego konta i zrobie screeny.


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Page 1 of 24 12311 ... LastLast