Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 77
Like Tree19Likes

Thread: Top Eleven'da hangi takımın formasını ve logosunu görmek istersiniz?

Newbie
    Fenerbahçe logosu forması olmasini isterim -ki zaten ben gibi bir cok kisi vardir. Bunu nasi iletirim diye düşünüyordum yardimci olur musunuz?

Newbie
    Türkiyedeki 3 buyukler. Fenerbahçe oncelikli

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Eren Yalçın View Post
    Türkiyedeki 3 buyukler. Fenerbahçe oncelikli
    3 büyükler için logo ve forma olsun diye iletiyorum fakat şuan için olması zor gözüküyor.

Newbie
    Galatasaray forması eklenmiş sanırım ama hala logo yok. umarım en kısa sürede o da eklenir

Quote Originally Posted by mosbcina View Post
    Galatasaray forması eklenmiş sanırım ama hala logo yok. umarım en kısa sürede o da eklenir
    Resmi olarak Forma ve Logo daha yok

Newbie
    Hem buraya başlık açılmış hem de yazılanlrn hiç biri gerçekleştrilmiyr

Quote Originally Posted by Cem Türker View Post
    Hem buraya başlık açılmış hem de yazılanlrn hiç biri gerçekleştrilmiyr
    Aynen öyle her ay raporumda da inatla gönderiyorum fakat resmi logolarımızdan biri henüz gerçekleştirilmedi.

Newbie
    Beşiktaş JK nın bütün formaları takım amblemlerini istek talep ediyoruz ister pahalı ister ucuz olsun fark etmez ayrıca takım amlemlerini ay yıldız veya takım simgeleyen işaretler yada semboller olabilir mesela

Top Eleven'da hangi takımın formasını ve logosunu görmek istersiniz?-bjk.jpg

bunun gibi olmasa yakın olabilir gerçeği gibi oluyorsada olsun fark etmez yeterki olsun ama cvp larınızı olumlu ve uygulamalı olarak bekliyoruz teşekkürler..kartal ve ay ve yıldız, koyabilirsiniz işaret olarak sadece bjk için deil diyer TÜRK arkadaşlarımız da yapabilir şekil olarak

Quote Originally Posted by misanthrope View Post
    Beşiktaş JK nın bütün formaları takım amblemlerini istek talep ediyoruz ister pahalı ister ucuz olsun fark etmez ayrıca takım amlemlerini ay yıldız veya takım simgeleyen işaretler yada semboller olabilir mesela

Click image for larger version. 

Name:	bjk.jpg 
Views:	35 
Size:	16.0 KB 
ID:	63018

bunun gibi olmasa yakın olabilir gerçeği gibi oluyorsada olsun fark etmez yeterki olsun ama cvp larınızı olumlu ve uygulamalı olarak bekliyoruz teşekkürler..kartal ve ay ve yıldız, koyabilirsiniz işaret olarak sadece bjk için deil diyer TÜRK arkadaşlarımız da yapabilir şekil olarak
    Forma ve logo isteklerinizi İletiyorum her ay bakalım ısrarla iletmeye de devam edeceğim fakat ne zaman olacağı belli değil.

Apprentice
    Logo eklemeleri için Kimin logosunu ekliceklerse ücret ödemek zorundalar .3 büyük takımın logosunu öylece kullanamazlar.Oyüzden biraz zor.

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast