Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 31 to 40 of 51
Like Tree10Likes

Thread: Top eleven 2015 sizlerle !!!

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Selamlar;

Anlıyorum sizi... İstediğiniz özelliği hala geliştirebilirsiniz isterseniz oyuncunun üzerine tıklayın ‘Beceriler‘ kısmından oyuncunuzun istediğiniz yönde gelişmesini sağlayın. Örneğin: Defans, kısmına tıklarsanız oyuncu defanasif olarak beceri puanları alacak, Atak kısmına tıklarsanız beceri puanlarını ofansif olarak alacak aynı şekilde Fiziksel ve Zihinsel içinde geçerli. Yani bu şekilde oyuncunuzun odaklanması gerektiği kısmı seçebilirsiniz.
    İstediyim özellik diyil, özel yetenek

Newbie

haksızlık var bu oyunda !!!

iyi günler..ben bu oyunun adaletsizliğinden dolayı şikayette bulunucam..şu an şampiyonluk yarışım var..ve puanlar eşit averaja bakılacak..2. olan kişi benden 1 gün sonra benim oynadığım takımla oynuyor..2 kez zayıf takım kadro yetersizliğinden dolayı benim maçıma çıkamadı..3-0 hükmen kazandım..ama 1 gün sonra 2. olanın maçına çıkıyor ve 0 13-0 gibi skorlarla kazanıyor..ve bunun sonucunda 3 hafta kala averaj farkı 1 e düştü..ve bugün oynyacağım rakibe bakıyorum..maça çıkamayacak yine..ve yarın 2.olanın maçına çıkacak..ve ben bunun sonucunda şampiyonluğu kaybedeceğim...bu nasıl bi haksızlıktır ?

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Halil Taş View Post
    iyi günler..ben bu oyunun adaletsizliğinden dolayı şikayette bulunucam..şu an şampiyonluk yarışım var..ve puanlar eşit averaja bakılacak..2. olan kişi benden 1 gün sonra benim oynadığım takımla oynuyor..2 kez zayıf takım kadro yetersizliğinden dolayı benim maçıma çıkamadı..3-0 hükmen kazandım..ama 1 gün sonra 2. olanın maçına çıkıyor ve 0 13-0 gibi skorlarla kazanıyor..ve bunun sonucunda 3 hafta kala averaj farkı 1 e düştü..ve bugün oynyacağım rakibe bakıyorum..maça çıkamayacak yine..ve yarın 2.olanın maçına çıkacak..ve ben bunun sonucunda şampiyonluğu kaybedeceğim...bu nasıl bi haksızlıktır ?
    Mesaj olarak size geri dönüş sağladım.Destek bölümümüze yazdığını takdirde size geri dönüş sağlanıp hesabınız incelenecektir.Buna göre sizlere bilgi vereceklerdir.

Newbie Gurkan Basbagci's Avatar
    Guncelleme oldugundan beri ligde neredeyse hic mac kazanamadim. Bugun sampiyonlar ligini kazandim kupa aldim. Ama ligde yine kazanamadigim icin ligi 8. sirada bitirecegim kesinlesti. Nasil bir durum bir turlu cozemedim. Ayni taktik ayni kadro. Simdi lig atlayamayinca hic zevkli olmaz diye dusunuyorum hevesim kacti valla birakabilirim oyunu.

Quote Originally Posted by Gurkan Basbagci View Post
    Guncelleme oldugundan beri ligde neredeyse hic mac kazanamadim. Bugun sampiyonlar ligini kazandim kupa aldim. Ama ligde yine kazanamadigim icin ligi 8. sirada bitirecegim kesinlesti. Nasil bir durum bir turlu cozemedim. Ayni taktik ayni kadro. Simdi lig atlayamayinca hic zevkli olmaz diye dusunuyorum hevesim kacti valla birakabilirim oyunu.
    Selamlar;

Bu bir çok nedenden olabilir.Örneğin bilet fiyatları lig için,şampiyonlar ligi için ayrı kondisyon düşüklüğü veya ard arda maçlar bu tarz şeyleri bende yaşadım,sorunlarda buradan kaynaklı oluyor.Tamamen stratejileri farklı ligler...Aynı taktik her takımda işe yaramayabiliyor ve en güçsüz takımın yendiğine tanıklık ettim.Anlıyorum sizi seviye atlamayınca tabiki de canınız sıkılıyor ama dediğim gibi aynısını bende yaşadım.Aynı takımı ligde 4-1 yendim şampiyonlar liginde 3-1 yenildim ve aynı taktikler bu olabiliyor.

Newbie Gurkan Basbagci's Avatar
    Peki lig yukselemedigin zaman bir sonraki sezon dengesizlik oluyormu? Yani benim ligde en yuksek kalite 69du bende 72 lik adam var gelisti. Simdi alttan gelenlerde en yuksek 69luk olunca takimlar denk olmaz diye düsündum. Yoksa benim takima denk bir lige mi atayacak server beni?

Peki lig yukselemedigin zaman bir sonraki sezon dengesizlik oluyormu? Yani benim ligde en yuksek kalite 69du bende 72 lik adam var gelisti. Simdi alttan gelenlerde en yuksek 69luk olunca takimlar denk olmaz diye düsündum. Yoksa benim takima denk bir lige mi atayacak server beni?
    Bunu tam bilemiyorum sunucu bilgilerini developerlar ayarlıyor ama muhtemelen karma olacaktır,kısaca denk diyebilirim.

Ben cözdüm o olayi. Antrenman puani geliyor aslinda ama otomatik olarak ekleniyor. Kimin hangi özelligine beceri puani eklenecegine de siz karar veriyorsunuz. Oyuncuya tıklayi7n, becerilere girin, beceri puanlarinin uzerinde bir yazi goreceksiniz. Oyuncunun hangi ozelligi gelismesini istiyosaniz ona tiklayin gibi bir yazi. Örnegin atak ozelligi gelissin istiyorsaniz atak yazisina basin, rengi yesile donecektir yazinin. Bu demek oluyor ki, bu oyuncu beceri puani kazanirsa otomatik olarak atak olarak eklenecek.
    Selamlar;

Dediğiniz gibi en fazla 3 beceriden 2 sini seçip beceri puanları seçilen kısımda ilerleme katedecektir.

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Selam Menejerler;

Bir çoğunuzun merak ettiği soruların bir nevi çözümlerine aşağıda vermiş olduğum linkten ulaşabilirsiniz.

Bilgilendirme ve Rehber bölümünde konu açılmıştır http://forum.topeleven.com/bilgilend...tml#post323970

Sıkça sorulan soruların çözümlerine buradan ulaşabilirsiniz Have a Problem? | TopEleven Support

Selam Menejerler;

Buradan oyun hakkındaki bilgilere ve sıkça sorulan sorulara ulaşabilirsiniz...

Top Eleven 2015 "Ne Bilmek İsterdiniz?" kısmına buradan ulaşabilirsiniz http://forum.topeleven.com/bilgilend...tml#post324064

Sıkça sorulan soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz http://forum.topeleven.com/bilgilend...lar%C4%B1.html

Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast