Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 51
Like Tree10Likes

Thread: Top eleven 2015 sizlerle !!!

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar

Arrow Top eleven 2015 sizlerle !!!

Top eleven 2015 sizlerle !!!-2015.jpg

Merhaba Menajerler,

Bugün Top Eleven menajerleri için çok büyük bir gün.
    Jose Mourinho’nun doğduğu gün Top Eleven size yenilenmiş dizaynıyla muhteşem futbol heyacanı yaşayacağınız oyun deneyimlerini getiriyor.

Oyunu daha da zevkli hale getirecek olan ve her zaman görmek istediğiniz önceleri eksik olan özellikler şu an oyunda mevcut. Gelecekte tüm özellikler aynı platformda aynı anda mevcut olacak, bu da oyunu tüm platformlarda aynı heyecanla yaşayacağınız anlamına gelir! Bu sefer daha önce mobil versiyonda eksik olan bazın önemli özellikleri ekledik: Arama yapabilme (navigasyon), Başarılar, Kupa Odası, ayrıca mobil platforma ek olarak sesler ve muzik!

Ve sizin için hazırladığımız şeyler daha bitmedi. Eksik olan bir çok özellik yakında eklenecek emin olun bunlar üzrinde çalışıyoruz ve sizinde gelşecekte eklenecek olan bu özellikleri seveceğinizden eminiz.
    Şu an için Top Eleven 2015 sadece mobil platformda mevcut olacak ama çok yakında onuda ekleyeceğiz.

Veeeeee, eklemek istediğimiz bir detay daha var. Wiki sayfamaızı yenilemek istiyoruz ve sizinde bunun bir parçası olmanızı istiyoruz. Başkalarıyla bilgilerini paylaşmak mı istiyorsun? Diğerlerine yardım etmek için Wiki sayfamızı geliştir!

Top Eleven 2015 - Sorularınız ve Cevaplar

1- Top Eleven 2015 neden Web ya da Facebok üzerinde mevcut değil?
    Top Eleven 2015 şu an için Android ve iOS platformlarda mevcut. Masa üstü cihaz kullanıcıları lütfen meraklanmayın yakında sizin versiyonunuzda gelecek.

2- Telefonumdan Top Eleven’ın eski versiyonuna geri gidebilir miyim?
    Top Eleven 2015, en son ve en iyi versiyonumuzdur, eğer güncelleme yapmışsanız geri dönemezsiniz ve eski Top Eleven sürümü maalesef artık desteklenmemektedir.

3- Özelliklerin hepsi değişmiş bir çok şeyi bulamıyorum ve nasıl bulacağımıda bilmiyorum.
    Oyundan Yardım kısmında “?” işaretine tıklayarak kontrol edin ve yardım merkezimiz size menü değişimleri hakkında yardımcı olacaktır ve size e-posta adresimizle destekleyeceğiz support.nordeus.eu

4- Yeni oyunu gerçekten sevdim bunun hakkında görüşlerimi nasıl paylaşabilirim?
    Düşüncelerinizi duymak bizi gerçekten çok memnun edecektir lütfen düşüncelerinizi forum önerilerinde paylaşınız.

BAKINIZ !!! http://forum.topeleven.com/top-eleve...en-2015-a.html
    Yasin Emre Minkil likes this.

Rookie lionboys's Avatar
    google play da yorumlara baktım bir çok insan oyunun bütün kariyerini sıfırladığını ve tekrar sıfırdan bir hesap verdiğini söyledi bende korktum açıkcası güncellemedim

Quote Originally Posted by lionboys View Post
    google play da yorumlara baktım bir çok insan oyunun bütün kariyerini sıfırladığını ve tekrar sıfırdan bir hesap verdiğini söyledi bende korktum açıkcası güncellemedim
    Facebook üzerinden bu oyuna erişiminiz varsa korkmanıza gerek yok Eski oyunu silip direk bu platformlardan yeni oyunu yüklerseniz hata ile karşılacağınızı sanmıyorum.

Rookie lionboys's Avatar
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Facebook üzerinden bu oyuna erişiminiz varsa korkmanıza gerek yok Eski oyunu silip direk bu platformlardan yeni oyunu yüklerseniz hata ile karşılacağınızı sanmıyorum.
    34.seviyedeyim benim için riskli olur,biraz daha beklersem bir şey kaybetmem

Quote Originally Posted by lionboys View Post
    34.seviyedeyim benim için riskli olur,biraz daha beklersem bir şey kaybetmem
    Anlıyorum efendim tabikide bu sizin bileceğiniz

Tüm hataların çözümü için lütfen aşağıdaki bağlantıdan ulaşarak okuyunuz.

http://forum.topeleven.com/hatalar-v...tml#post318998
    Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 01-26-2015 at 11:59 AM.

Newbie
    oyunu telefondan takip ediyorum ben çok beğendim açıkçası görsel olarak müthiş olmuş görüşmeler de eklenmiş istatistik liderleri de eklenecek.iyi olmuş telefonu biraz kastırIyor ama sorun değil
    Last edited by Mustafa Alkun; 01-26-2015 at 12:32 PM.

Quote Originally Posted by Mustafa Alkun View Post
    oyunu telefondan takip ediyorum ben çok beğendim açıkçası görsel olarak müthiş olmuş görüşmeler de eklenmiş istatistik liderleri de eklenecek.iyi olmuş telefonu biraz kastırIyor ama sorun değil
    Anketimizede katılırsanız seviniriz http://forum.topeleven.com/top-eleve...en-2015-a.html

Anket bilgileri de raporlarımıza eklenecektir bu yüzde düşünceleriniz çok önemli

Teşekkürler...
    Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 01-26-2015 at 04:50 PM.

Newbie frost35's Avatar
    Antreman puanlarını nasıl yüklücez. Maçtan sonra 1 tane bile antreman puanı gelmedi. ???

Newbie Gurkan Basbagci's Avatar
    Quote Originally Posted by frost35 View Post
    Antreman puanlarını nasıl yüklücez. Maçtan sonra 1 tane bile antreman puanı gelmedi. ???

Ben cözdüm o olayi. Antrenman puani geliyor aslinda ama otomatik olarak ekleniyor. Kimin hangi özelligine beceri puani eklenecegine de siz karar veriyorsunuz. Oyuncuya tıklayi7n, becerilere girin, beceri puanlarinin uzerinde bir yazi goreceksiniz. Oyuncunun hangi ozelligi gelismesini istiyosaniz ona tiklayin gibi bir yazi. Örnegin atak ozelligi gelissin istiyorsaniz atak yazisina basin, rengi yesile donecektir yazinin. Bu demek oluyor ki, bu oyuncu beceri puani kazanirsa otomatik olarak atak olarak eklenecek.

Page 1 of 6 123 ... LastLast