Page 2 of 21 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 202
Like Tree58Likes

Thread: Beklenmeyen Sonuçlar 2015/2016

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasim Ozan View Post
    izledim maçınızı ama oyunun adaleti işte geçen sezon tüm kupaları alıyorsunuz bu sezon daha ilk turdan eleniyorsunuz
    Ki geçen sezondan daha güçlü kadrom var Ligde 14/14 yaptık ama işte aması var elendik

Apprentice
    ben alıştım artık sinirlenmeyeceğim oyuna bıktım çünkü bir sezon başarı sonraki sezon daha ilk turdan kendimden düşük takımlara elenmekten sürekli sinir sinir nereye kadar
    Cəmil Məmmədli likes this.

ben alıştım artık sinirlenmeyeceğim oyuna bıktım çünkü bir sezon başarı sonraki sezon daha ilk turdan kendimden düşük takımlara elenmekten sürekli sinir sinir nereye kadar
    En kötüsüde güçlü rakipler elenmişti başta tek kalmıştım

Apprentice
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    En kötüsüde güçlü rakipler elenmişti başta tek kalmıştım
    normal hocam normal alışmak lazım, oyun engelliyor başarılı olmamızı diğer sezon büyük ihtimalle 3 kupada final olacaksınız şimdiden yerinizi ayarlayın

normal hocam normal alışmak lazım, oyun engelliyor başarılı olmamızı diğer sezon büyük ihtimalle 3 kupada final olacaksınız şimdiden yerinizi ayarlayın
    Hahaha yok bence ilk maçlarda toptan biçimde eleneceğim gibime geliyor diğer sezon çünkü daha güçlü bir kadro hedefliyorum

Apprentice
    Hahaha yok bence ilk maçlarda toptan biçimde eleneceğim gibime geliyor diğer sezon çünkü daha güçlü bir kadro hedefliyorum
    en başlarda bizden güçlü rakip gelmesi de kötü yani keşke bizden daha güçsüz gelse rakiplerde rahat rahat ilerlesek ama onu da yapmıyor oyun illa delirterek başlayacak

en başlarda bizden güçlü rakip gelmesi de kötü yani keşke bizden daha güçsüz gelse rakiplerde rahat rahat ilerlesek ama onu da yapmıyor oyun illa delirterek başlayacak
    Bence güçsüz rakipler artık yenmeye başladı bu yüzden sıkıntı yok

Apprentice
    Bence güçsüz rakipler artık yenmeye başladı bu yüzden sıkıntı yok
    ama o durumu da abarttılar yani sezon içinde 1 2 kere olsa neyse de en az 4 5 olunca insan sinirleniyor yani oyuna dünyanın her yerinde olan o sistem bu oyunda yok ama

ama o durumu da abarttılar yani sezon içinde 1 2 kere olsa neyse de en az 4 5 olunca insan sinirleniyor yani oyuna dünyanın her yerinde olan o sistem bu oyunda yok ama
    Şimdi ben gidip 9 yıldızlı oyuncum gol atamadı ve karşı takım 4 yıldızlı nerde adalet desem sistem bu yapacak birşey yok Onu geçtim dediğim gibi 5-6 defa teke tek kaldı kaleci ile adamın özelliğide teke tek golcü diyeceğim o ki diğer maçlara bakacağız artık

Apprentice
    özellikler artık bir işe yaramıyor ki bir oyuncuyu korner atıcı diye aldım 20 maç oynattım bir tane bile gol asist yapmadı sinirlendim sattım aynen artık önümüze bakmak lazım ben şimdiden diğer sezonun başarılarına kitlendim bakalım finaller gelecek mi

Page 2 of 21 FirstFirst 123412 ... LastLast